اتلتیکو مادرید قطع حقوق بازیکن با 70% طول coronavirus بحران

خانه / فوتبال / لالیگا قطع حقوق بازیکن با 70% طول coronavirus بحران

یک کار تعلیق در زیر اسپانیایی قانون اجازه می دهد تا شرکت تا حد زیادی به کاهش هزینه های نیروی کار توسط کارگران ماندن در خانه در حالی که تضمین آنها را به بازگشت به مواضع خود در زمانی که شرایط را بهبود بخشد.

فوتبال به روز شده: May 03, 2020 13:42 IST

General view outside the stadium.
نمای بیرون ورزشگاه.(رویترز)

اتلتیکو مادرید می گوید این توافق با بازیکنان و کادر مربیگری به کاهش حقوق خود را توسط 70 ٪ در حالی که مسابقات متوقف شد و در طول coronavirus بیماری همه گیر. اتلتیکومادرید اعلام کرد که توافق در روز پنج شنبه و گفت: آن را به طور موقت تعلیق شغل از باشگاه کارکنان.

اتلتیکو قبلا گفت: این امر نیاز به یک گام شدید بود اما در عین حال به فاش کردن جزئیات. یک کار تعلیق در زیر اسپانیایی قانون اجازه می دهد تا شرکت تا حد زیادی به کاهش هزینه های نیروی کار توسط کارگران ماندن در خانه در حالی که تضمین آنها را به بازگشت به مواضع خود در زمانی که شرایط را بهبود بخشد.

این باشگاه اسپانیایی اضافه شده است که برخی از پول ذخیره شده توسط بازیکنان در حقوق و دستمزد کاهش داده خواهد شد و به آن به سایر کارکنان خواهد شد که furloughed. بارسلونا به تازگی اعلام کرد که در آن آمده بود به یک توافق با خود بازیکن است.

هر دو باشگاه گفت که چنین اقدامات صرفه جویی در هزینه لازم برای اطمینان از ثبات مالی خود را با توجه به از دست دادن درآمد در طول توقف مسابقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر