اتلتیکو لبه لیورپول با دفاعی نمایش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیگ قهرمانان دارندگان لیورپول نیاز به احضار یکی دیگر از معروف اروپا باز گشت در آنفیلد ماه آینده و پس از آنها مورد ضرب و شتم 1-0 دور به اتلتیکو مادرید در آخرین-16 پا برای اولین بار در روز سه شنبه. اسپانیا هافبک Saul Niguez زده تنها گل بازی در دقیقه چهارم با بسته بندی به شبکه از محدوده نزدیک زیر گوشه ای سنتی خود سلاح از انتخاب در سال های اخیر است.

لیورپول که موفق به کسب 25 از 26 بازی های لیگ برتر در این فصل و البته برای یک رکورد فوق العاده به عنوان برنده از دست رفته یک سری از شانس به تساوی در نیمه دوم با محمد صلاح و کاپیتان جردن هندرسون در آینده نزدیک به ثمر رساند.

یورگن زیدان را در کنار بازی در خانه به اتلتیکو در مارس 11 در بازی برگشت در آنفیلد جایی که آنها تولید باور نکردنی 4-0 به پیروزی بارسلونا در سال گذشته در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان پس از از دست دادن بازی اول 3-0.

“ما به آنها به بهترین شکل ممکن شروع می شود که طرفداران پشت سر آنها و سپس آنها شروع به سقوط و گرفتن زیر پوست کمی” لیورپول مدافع اندرو رابرتسون گفت.

“ما با قرار دادن در یک عملکرد مناسب و معقول است و ما می دانیم که ما می تواند بهتر شود. ما باید یک برگشت به آن را قرار داده. آنها جشن گرفته می شود به عنوان اگر آنها برنده کراوات بعد از بازی. آنها در حال آمدن به آنفیلد و ما می دانیم که طرفداران ما وجود خواهد داشت.”

دیگو دیگو سیمئونه باید نگاه کرد چیزی شبیه به این طرف که رسیده 2014 و 2016 لیگ قهرمانان اروپا فینال و به چالش کشیده رئال مادرید و بارسلونا duopoly از لالیگا برای بسیاری از این کمپین. آنها دنباله لیگ رهبران واقعی با 13 امتیاز.

اما در روز سه شنبه آنها تولید یک نمایش دفاعی نشسته و به سختی به لیورپول هر فضا را برای حمله به نیزه سه شاخه از صلاح روبرتو Firmino و Sadio یال به کار معمول خود را سحر و جادو.

“این نتیجه از کار سخت و چه اتفاقی می افتد زمانی که شما هرگز متوقف اعتقاد داشتند اما به خاطر در رفتن” بازی برنده شاؤل گفت.

“ما را نگه داشته و در کار حتی اگر هیچ کس معتقد است که در ما و می خواهد برای ما به ارمغان بیاورد پایین. من جشن با هدف آنقدر شور چون من خیلی برای این بازی ما را مورد انتقاد قرار گرفته است اما خوشبختانه من توانستم به ما کمک کند.”

اتلتیکو واندا Metropolitano ورزشگاه بود صحنه لیورپول 2-0 پیروزی بر تاتنهام در سال گذشته نهایی اما آنها در مواجه با یک نوع بسیار متفاوت از فضای این زمان در اطراف.

سوزان جو

ابرهای مواج قرمز, دود استقبال اتلتیکو اتوبوس هنگامی که آن را وارد و در زمین به عنوان خانه حامیان دامن زده تا سوزان جو در طول بازی به سمت یک آسانسور در وسط بدترین فصل در حافظه اخیر است.

سمت خانه خوشحال بودند به اجازه لیورپول تسلط داشتن اما با وجود داشتن 73 درصد از توپ زیدان طرف نتونست یک شات در هدف هر چند اتلتیکو مدافع Felipe آیا بلوک یک goalbound شات از صلاح در نیمه اول.

اتلتیکو تنها تا به حال یکی دیگر از تلاش گذشته از هدف خود که مونتویا اخراج مستقیم در پاها از لیورپول دروازه بان Alisson.

لیورپول به جلو یال خوش شانس بود که نمی تواند ارسال در اواخر نیمه اول پس از برخورد با سایمان Vrsaljko در حالی که بر روی یک کارت زرد بود و او به سرعت جایگزین زیدان برای فرتونگن که به ثمر رساند گل دوم در سال گذشته نهایی.

او باعث کمی ناآرامی به اتلتیکو را قوی مدافعان عین حال صلاح باید وارد با یک ضربه سر که رفت از نزدیکی پست در حالی که هندرسون نیز به دقت از دست رفته هدف از داخل منطقه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>