مصرف جاده کمتر سفر در میان COVID-19 گیر سه بار قهرمان ATK باید با نزدیک شدن به هندی سوپر لیگ (ISL) با پررنگ پیشنهاد حذف حقوق و دستمزد کلاه از 16.5 تومان کرور روپیه در هر تیم/در هر فصل است.

فوتبال توسعه ورزش Ltd. که سازماندهی این کشور فوتبال لیگ دریافت این پیشنهاد در دیدار با 10 رقابت باشگاه حدود یک ماه که پشت آن خواسته بود برای پیشنهادات و انتقادات در مورد بازیکنان خارجی مشارکت در 2020-21 فصل و نسخه های آینده.

حقوق و دستمزد کلاه حداکثر کلی هزینه های است که می تواند متحمل شده توسط باشگاه برای گنجاندن یک بازیکن در تیم ملی است و آن را شامل سالانه حقوق و دستمزد و پاداش و ثبت در هزینه.

Mumbai City FC در حال حاضر با حمایت لیگ برتر غول های منچستر سیتی را از شهر گروه نیز از همین نظر و حمایت کرده اند ATK پیشنهاد خوبی قرار داده منابع در فوتبال برادری گفت.

“این پیشنهاد در FSDL جلسه با باشگاه یک ماه پیش و حذف قیمت کلاه یک پیشنهاد به ISL را مطالعه می شود. آن است که خیلی زود برای ISL به اتخاذ هیچ حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, اما این می تواند انجام شود در آینده نزدیک” یک منبع نزدیک به ISL گفت PTI.

“نه تنها که ATK نیز تا به حال حمایت از Mumbai City FC که توسط همان گروه به عنوان منچستر سیتی” منبع اضافه شده است.

این قابل درک است که سودآور ISL است gung-ho در مورد این پیشنهاد آن را به عنوان نشان می دهد که وجود دارد داوطلبان برای هند فوتبال wiling شل رشته کیف پول خود را.

“این نشان می دهد که فوتبال در مسیر درست است و مردم آماده برای سرمایه گذاری در آن” خودی آگاه از تحولات اضافه شده است.

Mumbai City FC در حال حاضر به پرداخت Rs 1.6 کرور هزینه نقل و انتقال برای FC گوا ستاره هوگو Boumous قبل از فصل آینده می آید خواستار است.

فرانسه-درهم هافبک حمله یکی از بهترین بازیکنان در رقابت های فصل گذشته و 11 گل به ثمر رساند و کمک 10.

هنگامی که تماس های کلکته مبتنی بر تیم rechristened ATK-Mohun بگن پس از tie-up با یاد 131 ساله باشگاه آینده بود.

در حالی که مدیر ارشد اجرایی Raghu Iyer نام آن را نادرست یک مقام دیگر از حق رای دادن گفت که آنها را “رعایت ISL قوانین و مقررات به عنوان بخشی از لیگ”.

این ATK حق رای دادن است که به طور مشترک متعلق به صنعتگران Sanjiv درک, Harshavardhan Neotia, Utsav Parekh سابق هند کریکت کاپیتان تیم و زمان BCCI جمهور Sourav Ganguly و Mohun بگن Football Club (India) private Ltd.

بازیگر رانبیر کاپور و Bimal Parekh شرکت خود را به بمبئی حق رای دادن.

فصل ششم از لیگ برتر شاهد یک کاهش در حقوق و دستمزد کلاه برای باشگاه از 17.5 تومان کرور روپیه به تومان 16.5 کرور. ATK است که تا کنون موفق ترین باشگاه در ISL داشتن برنده به عنوان یک رکورد سه بار در سال 2014, 2016 و 2020.

طبق اعلام سیاست FSDL “حق اضافه, تغییر, اصلاح, لغو, حد متفاوت باشد و یا تغییر و یا به طور کامل و یا جزئی در هر نقطه در زمان این شرایط بدون اطلاع قبلی”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im