ATK بگن نیاز به استخدام حرفه ای برای اجرای همه چیز بدون دخالت: Bhaichung…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی, افسانه فوتبال Bhaichung Bhutia روز جمعه استقبال ATK Mohun بگن تصمیم به حفظ یاد استیل و مارون نیوجرسی و گفت: ادغام نهاد در حال حاضر باید طناب در افراد حرفه ای به اجرای نمایش بدون هیچ گونه “دخالت”.

Bhutia با اشاره به شرق بنگال را کراوات با Quess پارسیان که تا به حال 70 درصد سهام ساخته شده اما یک زودرس خروج چیزی است که فرو رفته در بحث به عنوان بنگلور مبتنی بر سرمایه گذاران هنوز نقض حقوق ورزشی.

“نکته مهم در حال حاضر به افراد حرفه ای و اجازه دهید آنها را اجرا نشان می دهد. اگر مدیران در حال تلاش برای آن را اجرا کنید و نگه داشتن تداخل با مربیان و مدیریت, پس از آن من فکر می کنم آن را به کار” Bhutia گفت PTI.

موضوعات | سونیل Gavaskar Sourav Ganguly

“آنها باید در مرحله اول ساخته شده در حال حاضر از آن زمان به حرفه ای را دریافت کنید و اجازه دهید آنها را اجرا باشگاه که به من اعتماد به نفس آقای Sanjiv درک خواهد آن را انجام دهد. یک تاجر موفق او می داند که چگونه به افراد مناسب در جای مناسب” گفت: Bhutia مشاور سابق از ATK در طول سال های اولیه خود را.

در اولین هیئت مدیره جلسه ATK Mohun بگن Private Limited آن را به اتفاق آرا تصمیم گرفت برای حفظ یاد سبز و مارون نیوجرسی در حالی که وجود خواهد داشت یک تغییر جزئی به قایق آرم با علاوه بر این از ATK به آن است.

تشریح آن به عنوان یک بسیار خوش آمدید گام سابق Mohun بگن به جلو خواست نهاد جدید برای رسیدن به طرفداران خود است.

“در حال حاضر آن را تا به باشگاه چگونه آنها را در رسیدن به طرفداران. آنها باید در مرحله اول.”نام این باشگاه خواهد شد تغییر ATK Mohun بگن و Bhutia بود که مطمئن نیست که آیا طرفداران خواهد آن را قبول کند از صمیم قلب.

“من نمی دانم که چگونه طرفداران خواهد واکنش نشان می دهند و آن را. اما نگه داشتن Mohun بگن رنگ های بسیار مهم برای هویت. آنها را نگه داشته و آرم آن نیز بسیار خوش آمدید, نشانه,” او گفت:.

“شرق بنگال و Mohun بگن دو یاد باشگاه و آنها شناخته شده برای خود را رنگ. تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر فردا منچستر یونایتد به طور کامل از بین بردن رنگ قرمز هرگز از آنها استفاده…رنگ بخشی از میراث بنابراین این یک گام بسیار خوب.”Bhutia گفت: “این چیز جدیدی” برای اضافه کردن یک پیشوند Mohun بگن نام.

“پیش از آنها بودند McDowell Mohun بگن. آن را بسیار دشوار است برای گفتن از طرفداران’ چشم انداز, اما آن را یک خوش آمدید, چیزی که آنها را نگه داشته و رنگ و آرم.”آن را در حال حاضر باقی مانده است دیده شود که آیا وجود خواهد داشت بسیار پیش بینی کلکته دربی در آینده ISL با شرق بنگال در عین حال برای دریافت هر گونه سرمایه گذاران و ورزشی خود را حقوق هنوز هم با Quess.

“دربی جذابیت است که به طور کامل در سطح های مختلف در دسترس نباشد. من مطمئن هستم که شرق بنگال دیر یا زود خواهد به آن را دریافت کند” گفت: Bhutia که شرق بنگال افسانه و در حال حاضر به کمک به باشگاه سابق خود در گرفتن حامیان مالی.”اگر ارتقاء و سقوط آنها خواهد شد بازی بعد از چند فصل است, اما آن را به خوبی و خوب اگر یک سرمایه گذار در آینده. من قطعا سعی خواهد کرد و کمک در هر راه ممکن است” او امضا کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>