اتلتیک بیلبائو آرتیز آدوریز مهاجم بازنشسته در 39 بعد از بدن می گوید به اندازه کافی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اتلتیک بیلبائو به جلو آرتیز آدوریز قدیمی ترین بازیکن به گل برای اسپانیا در یک بین المللی اعلام بازنشستگی او در سن 39 روز چهارشنبه گفت که بدن خود را به او گفته بود “به اندازه کافی”. Aduriz ساخته شده است که در مجموع 443 لالیگا حضور برای والنسیا, رئال مایورکا و اتلتیک بیلبائو به ثمر رساند و به 158 اهداف تصمیم پس از گفت او نیاز به جراحی تعویض مفصل لگن او گفت در توییتر.

“دیروز پزشکان به من گفتند به دیدن جراح زودتر و نه بعد از آن برای به دست آوردن یک پروتز به جای لگن و سعی کنید برای رفتن در مورد زندگی روزمره من به عنوان به طور معمول به عنوان امکان پذیر است. متاسفانه بدن من است گفت: “به اندازه کافی”. “من نمی تواند کمک کند من آمپول تیم راه من می خواهم و نه راه آنها سزاوار است. که زندگی یک ورزشکار حرفه ای. ساده و بسیار ساده است.”

Aduriz ساخته شده خود را در اسپانیا اولین بار در سال 2010 در سن 29 اما پس از آن تا به حال به صبر و شش سال برای به یاد بیاورید زمانی که او برداشت به صورت ایتالیا در یک بازی دوستانه به ثمر رساند و این گل در 1-1 قرعه کشی اولین بین المللی هدف است.

بعد از آن در همان سال او اسپانیا را قدیمی ترین گلزن در 35 سال و 275 روز هنگامی که او بر روی هدف در 4-0 برنده بیش از مقدونیه — او تنها هدف خود را برای کشور در 13 ظاهر. او ساخته شده با 17 حضور در تمام مسابقات برای بیلبائو در این فصل به ثمر رساند یک بار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>