ورزشکاران اضطراب به سر آموزش در انتظار دستورالعمل های روشن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک روز پس از اتحادیه و وزارت خانه اجازه فعالیت های ورزشی بدون طرفداران در ورزشگاه ها به عنوان بخشی از مستند 4.0, مربیان و ورزشکاران نخبه در کشور در انتظار روز دوشنبه برای وضوح بیشتر بر روی دستورالعمل از وزارت ورزش برای از سرگیری آموزش.

ورزشکاران ماندن در انزوا در ورزش اقتدار هند مراکز در پاتیالا و بنگلور نمی رزومه آموزش به عنوان آنها در انتظار یک چراغ سبز از مقامات.

وزیر ورزش Kiren Rijiju توییتی در شب که پیشنهاد ورزشکاران می تواند در نهایت خود را تقریبا دو ماه صبر کنید. صدای جیر جیر نمی دهد جزئیات در مورد چگونگی آموزش امکانات خواهد شد تا برای بازی های المپیک-محدود ورزشکاران است.

“من خوشحال هستم به اطلاع ورزشکاران و همه نگران آن است که فعالیت های ورزشی انجام خواهد شد در مجتمع ورزشی و استادیوم به شدت در مطابق با MHA دستورالعمل که از کشورهای که در آن واقع شده است. اما استفاده از سالن های ورزشی و استخرهای شنا هنوز ممنوع” Rijiju توییتی.

حدود 50 ورزشکار و نه برداران گیر کرده به اتاق خود در موسسه ملی ورزش پاتیالا پس این مستند آغاز شد در 25 مارس. هاکی جوخه از 24 بازیکن را با خود 14-عضو ستاد پشتیبانی در SAI مرکز در بنگلور.

“ما خواسته شد که توسط سای مقامات منتظر دستورالعمل از (ورزشی) وزارت گفت:” یک مربی از پاتیالا.

یک سای پانل پیش نویس این روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای از سرگیری آموزش اما مربیان در دو مرکز هستند و در عین حال به آن را دریافت. “ما شده اند در تماس با ما, فدراسیون, اما آنها باید آن را دریافت کرد. ما در حال انتظار برای دیدن آموزش پروتکل به دنبال داشته باشد” گفت: یکی دیگر از مربی.

Dutee Chand قطار در

برترین دوندگان سرعت Dutee Chand و Amiya Mallick 100m رکورد ملی دارندگان هر چند اجازه داده شد برای آموزش در مصنوعی مسیر در Kalinga ورزشگاه در Bhubaneswar در طول مستند.

“ما می تواند ادامه آموزش در صبح و شب به عنوان Odisha دولت به ما اجازه استفاده از امکانات. ما شده ایم آموزش جداسازی و پاکسازی بدنسازی قبل از استفاده از. پس از داخلی و بین المللی مسابقات لغو شد, تمرکز و شدت تمرين بودند تغییر گام به گام” گفت: Chand در روز دوشنبه.

یک مربی و سرپرست در این جلسه گفت: “به عنوان ورزشکاران نخبه و آماده سازی برای بازی های المپیک, Chand و Mallick اجازه داده شد به قطار است.”

Chand گفت: او را تحمل آشفتگی ذهنی به عنوان بازی های المپیک به تعویق افتاد و تمام فعالیت های ورزشی را به توقف آمد اما او مربی شخصی, N رامش به پپ صحبت را از سر گرفت.

“تمرکز بر دستیابی به المپیک 100m صلاحیت از 11.15 ثانیه. من شروع به آموزش با شدت بالا اما بازی های المپیک رو به تعویق افتاد و ساخته شده است که من تغییر برنامه. من به فصل کار انجام تمرین استقامتی به عنوان بعدی رقابت چهار ماه دور (در ماه سپتامبر) گفت:” Chand که بهترین شخصی از 11.22 ثانیه در رانچی در ماه اکتبر.

Mallick بیش از حد به خارج از فصل تمرینات. “به عنوان یک ورزشکار بین المللی تطبیق با شرایط جدید جدید نیست,” او گفت:. “من کار بر روی گروه های عضلانی کوچک است که کمک خواهد کرد من قوی تر ماندن آسیب رایگان و سریع تر اجرا شود زمانی که مسابقات رزومه.”

هاکی روی بدن منتظر

هاکی هند گفت: این انتظار بیشتر “مناسب دستورالعمل ها و آیین نامه ها” از وزارت ورزش و SAI به رزومه ملی اردوگاه. رئیس بدمینتون مربی Pullela Gopichand گفت که او نمی تواند باز کردن آکادمی خود را در حیدرآباد تا زمانی که وضوح بیشتر بر روی صفحه اصلی دستورالعمل وزارت.

“من کمی گیج پس از اعلام این خبر دیروز (جمعه). من متوجه شدم که آن را نمی باید هر گونه تاثیر بر ما دلیل آن را می گوید stadia/مجتمع ورزشی برای باز کردن در حالی که ما یک آکادمی آموزش/آموزش موسسه طبق پروتکل. بنابراین ما در حال انتظار برای دستورالعمل دولت در آن,” او گفت:.

Gopichand گفت: هنگامی که او می شود به پیش بروید او را شروع به آموزش فقط با هشت بازیکن و که همه سلامت اقدامات احتیاطی باید گرفته شود.

“اگر دولت (مرکز و دولت) می دهد برو جلو ما را دنبال کنید همه اقدامات احتیاطی و شروع به آموزش. بدون شک وجود خواهد داشت ترس. پدر و مادر خواهد بود و نگران به فرستادن بچه های خود را برای آموزش. ما باید محتاط به دلیل آن را شامل سفر sanitising سالن, حفظ, اجتماعی, فاصله, همه چیز… SAI آمده است با SOP که بسیار جامع است و ما به دنبال خواهد داشت که” او گفت:.

برترین ورزشکاران که قطار با شخصی مربیان در آکادمی بیش از حد به دنبال قطعی دستورالعمل. Paddler G Sathiyan که قطار تحت سابق قهرمان ملی S رامان در چنای است مشتاق به ادامه آموزش.

“وجود دارد هیچ آموزش روشن خواهد شد که اجازه داده شود و یا به آن مناطق (قرمز و نارنجی و سبز) اجازه خواهد داشت. من حتی به نام SDAT (ورزشی سازمان توسعه تامیل نادو) اما آنها گفت: آنها صحبت خواهد کرد به دولت و اجازه دهید من می دانم” گفت: Sathiyan.

“آن است که امن نیست, به سفر شرکت ملی اردوگاه. من یک مجموعه بزرگ در اینجا, بنابراین من می خواهم به آموزش در اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>