ورزشکار Geeta Kumari فروش سبزیجات در خیابان ها به پایان می رسد دیدار, Jharkhand سانتی متر…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این Covid-19 مستند آورده بدبختی برای بسیاری از خانواده ها. در طول فاز اولیه این مستند چندین مهاجر کارگران و شهروندان در مواجهه با موضوع حل و فصل و می خواستم به بازگشت به میهن خود. به عنوان محدودیت ها و قوانین بودند strick آنها نمی تواند پیدا کردن هر گونه حمل و نقل و تا به حال به بسیاری از ناامیدی در این دوره است. این مستند تا به حال نیز مجبور بار مالی بسیاری از افراد و چند تن از ورزشکاران نیز رنج می برد در این مرحله.

جوانه زدن ورزشکار Geeta Kumari بود مجبور به فروش سبزیجات در خیابان های, Jharkhand را رمگره منطقه به پایان می رسد دیدار, PTI گزارش شده است.

طبق گزارش وزیر David Soren مداخله کمک Kumari تومان 50,000 از رمگره دولت های منطقه و همچنین دستمزد ماهانه تومان 3000 به دنبال او دو و میدانی حرفه ای.

سورن دریافت اطلاعات در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به که Kumari تبدیل شده به یک جاده سبزی فروشنده با توجه به مشکلات مالی است. وزیر کارگردانی رمگره معاون کمیسر برای کمک به Kumari مالی به طوری که او می تواند به دنبال او دو و میدانی حرفه ای.

در رمگره معاون کمیسر (DC) Sandeep سینگ به چک تومان 50,000 به Kumari روز دوشنبه همچنین اعلام کرد 3,000 تومان دستمزد ماهانه به ورزشکار و مرتب برای آموزش در یک مرکز ورزشی در یک بیانیه رسمی گفت.

Kumari تا به حال موفق به کسب هشت مدال طلا در وزارت امور خارجه-رفتن سطح مسابقات و برنده یک مدال نقره و یک مدال برنز در مسابقات برگزار شده در کلکته انتشار saidWishing ورزشکار تمام موفقیت در دنیای ورزش, معاون کمیسر گفت: “چندین ورزشکاران در رمگره که قادر به برنده شدن افتخاراتی برای کشور و دولت خواهد اطمینان از آنها پشتیبانی می کند.”

Kumari پسر عموی Dhanjay Prajapati گفت: “او به فروش می رساند سبزیجات و همچنین یک سال آخر کارشناسی دانشجو در آناندا, کالج, Hazaribag در همسایه منطقه. خانواده او از لحاظ مالی ضعیف و خواهرم می خواهد به دنبال حیوان خانگی خود را به رویداد. در حال حاضر که دولت داده است کمک او بسیار خوشحال است.”در اوایل این ماه, Jharkhand دولت تا به حال ارائه کمک های مالی به سطح ملی کماندار Sonu خاتون از دانباد منطقه بود که مجبور به فروش سبزیجات برای امرار معاش برای خانواده اش.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>