آتالانتا ترش والنسیا در شب به یاد داشته باشید برای همیشه لطفا برای’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آتالانتا مربی Gian Piero Gasperini مورد ستایش قرار داد عملکرد باشگاه خود را “به یاد داشته باشید برای همیشه” پس از طرف ایتالیایی خرد والنسیا 4-1 روز چهارشنبه را یک گام نزدیک تر به رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی, برای اولین بار.

هلندی بال-بازگشت هانس Hateboer به ثمر رساند و دو بار در 16 و 62 دقیقه, natural redhead اهداف از Josip Ilicic و Remo Freuler.

“این یک شب که ما به یاد داشته باشید برای همیشه” گفت: Gasperini. “این یک نتیجه شگفت انگیز پر از احساسات است.”

آن را یک شب فوق العاده ای برای این سمت از برگامو که در سفر به سن سیرو با بیش از 40 ، 000 از طرفداران خود را به عنوان ورزشگاه خانگی خود 55km دور را برآورده نمی کند یوفا قوانین و مقررات.

دنیس Cheryshev کشیده یکی را برای والنسیا در پا برای اولین بار از آخرین-16 کراوات در سن سیرو ورزشگاه همان جایی که طرف اسپانیایی از دست داده 2001 نهایی به بایرن مونیخ در ضربات پنالتی.

والنسیا هفتم در لالیگا به پایان رسید بالای خود را پس از سه دور برنده بیش از آژاکس و چلسی اما گم شد چند بازیکن کلیدی از طریق آسیب و تعلیق.

“قطعا آن را پیچیده چیزهایی که یک بیت آن را بسیار خسته کننده نتیجه این 4-1 گفت:” والنسیا مربی آلبرت Celades.

“در پایان آن را منعکس نمی کند چه ما شاهد روی زمین است.”

آتالانتا را به اجرا در می آید با وجود از دست دادن خود را باز سه لیگ قهرمانان اروپا, گروه بازی ها, قبل از اتمام دوم پشت منچستر سیتی.

“سه اهداف پیش رو است یک پاداش خوب” اضافه شده Gasperini. “اما وجود دارد بسیاری از موقعیت های خطرناک این چیزهایی که ما نیاز به بهبود در والنسیا.

“ما راضی هستند با این پیروزی و بالاتر از همه با این مزیت است.

“دیروز من را امضا کرده اند برای رفتن به والنسیا در بازی برگشت با سه هدف منجر شود.”

Debutants مسابقات تحت سلطه نیمه اول با ماریو Pasalic داشتن خود را در اولین فرصت در هشت دقیقه, اما والنسیا دروازه بان Jaume Domenech تحت فشار قرار دادند به توپ بیش از بار در کشش کامل.

Hateboer را باز کرد به ثمر رساند فقط پس از سه ماهه از یک ساعت هر چند جلسه یک کم گومز صلیب را به بهم زدن گذشته دومنک برای اولین هدف خود از این فصل است.

فران تورس زده پست برای والنسیا در علامت نیم ساعت قبل از Eliaquim Mangala فرصت از دست رفته برای اتصال با Goncalo Guedes’ شات در سراسر صورت هدف.

دله د Roon و گومز هر دو اخراج بیش از قبل از Ilicic جمع آوری شده Pasalic را تصویب و حفر قدرتمند راست پا اعتصاب را به گوشه بالا و سه دقیقه قبل از نیمه وقت.

– ‘نتیجه روشن’ –

Gasperini را در کنار قرار داده و در نتیجه در شب فراتر از هر گونه شک و 12 دقیقه پس از شکستن به عنوان Freuler فر در با شکوه سوم از لبه جعبه.

Hateboer خود را تکمیل بند پنج دقیقه بعد از حصول اطمینان از که آتالانتا را با 12 گل در اول خود را در لیگ قهرمانان مبارزات انتخاباتی شده اند به ثمر رساند با 10 بازیکن مختلف.

پیراهن زنانه دامن بلند گومز, تا به حال یک فرصت طلایی برای جلو و یک هدف در پشت علامت گذاری به عنوان ساعت برای بازدید کنندگان اما او ضعیف تلاش شد درخشان ذخیره شده توسط Pierluigi Gollini در آتالانتا هدف است.

Cheryshev آمد کردن نیمکت و بلافاصله به ثمر رساند در دقیقه 66 ، pouncing در یک فقیر Jose Luis پالومینو تصویب به والنسیا یک گل و یک بارقه امید را به پای دوم در تاریخ 10 مارس در Mestalla.

“ما تا به حال فرصت و ما نمی آنها را به پایان برساند” گفت: Celades.

“این نتیجه به اندازه کافی روشن است اما غیر ممکن نیست (به نوبه خود در اطراف). اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد در Mestalla اجازه دهید بازی به خوبی در ورزشگاه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>