در ویروس-آمار ایجاد کرد تا در: ‘پس از نابهنگام باران مقررات منع رفت و آمد…در حال حاضر در دست خدا’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Asad Rehman | بربنکی | انتشار: 11 آوریل سال 2020 5:00:15 am

India lockdown, coronavirius cases, covid 19 infection, curfew, up news, indian express news اگر چه کشاورزان بپذیریم که محدودیت های خود را برای رفاه آنها خیره در آینده نامشخص و ضرر و زیان ممکن است در طول مهم فصل برداشت با توجه به کمبود کارگران دیزل و کود. (بازنمودی تصویر)

Mailaraiganj روستا در منطقه بربنکی است به طرز مرموزی آرام با مردم peeping از طریق خود ویندوز — سمبل از سراسر کشور مستند.

محدودیت شد بیشتر و سخت تر پس از یک مرد آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 4. در ورودی روستا نشستن دو افسر پلیس با قهوه ای طناب به چوب بامبو برای بررسی ورود خارجی ها. شش جمله بررسی نقاط تعیین شده است تا در روستای 5,000-عجیب و غریب مردم است.

اگر چه کشاورزان بپذیریم که محدودیت های خود را برای رفاه آنها خیره در آینده نامشخص و ضرر و زیان ممکن است در طول مهم فصل برداشت با توجه به کمبود کارگران دیزل و کود.

نشسته در حیاط با برخی از مردان دیگر در صندلی فاصله در فاصله قابل توجهی است, روستای سر نماینده شبلي میان (38) که عمه Ramzana خاتون است که ایجاد کرد ، “هر کشاورز در روستا خواهد شد و در صورت ضرر و زیان است. آن را نابهنگام باران است که به یک ضربه به کشاورز. در حال حاضر آن است که این مستند و مقررات منع رفت و آمد. اما آنچه می تواند به هر کسی در مورد آن انجام? آن است که همه چیز در دست خدا,” میان اعلام resignedly.

تصدیق این کار انجام شده توسط دولت محلی او می گوید که حکومت نظامی است که باید برای آن ایجاد کرد. “این روستا شده است تحت کامل مقررات منع رفت و آمد پس از 2 آوریل. ما باید همه کمک از دولت اما این روستا جمعیت رنج می برند زیان های مالی با توجه به مقررات منع رفت و آمد. در ابتدا حکومت نظامی بود و برای سه-چهار روز اما آن تمدید شده است بیش از یک بار” می گوید:

میان کسی که تماس گرفتن از مردم برای ملزومات از قبیل مواد غذایی, شیر, داروها و غیره. بعدی به میان خانه Santosh Kumar (35) است ایستاده در حیاط با یک بوفالو. او صاحب یک 20-bigha زمین. “من تا به حال کشت فلفل نعناع در 12 bighas گندم در بقیه. فلفل نعناع نیاز به آب در هر 7-8 روز. این محصول ممکن است آسیب دیده به دلیل کمبود دیزل برای آبیاری پمپ. این محصول گندم نیز ممکن است در صورت به همان سرنوشت وجود کمبود حاد مزرعه کارگران. در حال حاضر چه می کنیم ؟ ما دستورات از مقامات می گوید:” Santosh زندگی می کند که با او برادر, پدر و مادر, همسر و سه فرزند.

در میان کشاورزان مضطرب است همچنین راج Kishore Maurya (30) که 2.5 bigahs از زمین است. او شده است قادر به مراجعه به بازار برای خرید کود. “من شده اند قادر به حذف علف های هرز از فلفل نعناع محصول و یک نگرانی عمده برای من. ما شده اند قادر به دریافت کود از ستاد منطقه. من شنیده ام حتی مغازه ها بسته است. اما این مسائل را من احساس می کنم این خواهد بود که یک سال بد برای کشاورزی تنها منبع درآمد من می گوید:” Maurya زندگی می کند که در یک نیمه pucca خانه با همسر و دو فرزند.

علاوه بر این کشاورزان که از ترس ایجاد کرد ممکن است stigmatised به عنوان تنها coronavirus مورد از این منطقه گزارش شده است از اینجا. این ممکن است مانع از کارگران از کار در این زمینه حتی پس از محدودیت ها برداشته.

دیگر کشاورز, محمد زبیر (38) سهام این نگران باشید. “هر کس می داند که وجود دارد این است که ترس از این بیماری در میان مردم رایج است و فقط به این دلیل که کارگران فقیر هستند به این معنا نیست که آنها می خواهند به خطر زندگی خود را برای پول است. این بار کارگران که معمولا از همسایه روستاهای نمی خواهد آمد, من احساس می کنم و آن را سخت خواهد بود برای ما به برداشت محصول بدون آنها می گوید:” زبیر است که در یک خانواده هشت. آن است که نه تنها کشاورزان که در اتصال هستند.

محمد عرفان (34) که صاحب یک فروشگاه مواد غذایی در حاشیه این روستا می گوید: مغازه خود باقی مانده است بسته این ماه است. “بعد از مستند اعلام شد, من شده اند قادر به رفتن به فروشگاه من. و در حال حاضر با مقررات منع رفت و آمد من فکر نمی کنم شانس من بازگشایی این فروشگاه هر زمان به زودی. من درد و رنج و زیان اما همه درمانده است به دلیل این بیماری می گوید:” کسانی که زندگی در یک خانواده مشترک با 13 عضو از جمله دو کودک خود را.

Sirauli Ghouspur را زیر divisonal دادرس Pratipal S Chauhan می گوید: منع رفت و آمد در روستا خواهد بود تا تاریخ 14 آوریل.

“ما در حال انجام همه چیز را برای اطمینان از لوازم ضروری در رسیدن به این روستا است. ما باید یک کامیون تعیین شده است که تحویل شیر به روستای روزانه. ما همچنین اجازه سبزی چرخ دستی به تهیه کردن به روستای” Chauhan می گوید هند اکسپرس اضافه کرد که دولت به دنبال خواهد داشت دولت را در آرامش در مقررات منع رفت و آمد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>