در ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرد 3 میلیارد دلار دفاع مقابله با هند تماس PM مودی ‘دشوار مذاکره’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 24, 2020 3:26:52 pm

At 'Namaste Trump' event, US President announces billion defence deal with India, calls PM Modi 'tough negotiator' رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول, Melania Trump, و نخست وزیر نارندرا می رسند برای “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در احمدآباد (AP)

عظیم bonhomie بود که در صفحه نمایش در ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در احمدآباد روز دوشنبه به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی و رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه رفته است ستایش بر هر یک از دیگر. بیان کرد که هند در حال حاضر دارای جایگاه ویژه ای در قلب آمریکایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “امریکا را دوست دارد و هند و امریکا احترام می گذارد هند و امریکا همیشه وفادار و دوستان وفادار به مردم است.” او همچنین اعلام کرد دفاع معاملات بین دو کشور به ارزش 3 میلیارد دلار است.

خواستار PM مودی یک “سخت مذاکره” تهمت همچنین اعلام کرد که هر دو کشور با گچ نوشتن “بزرگترین تا کنون معاملات تجاری” در سفر خود به هند است.

ستایش خود را “دوست بزرگ” ساعت Narendra Modi, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “مودی که شما نه تنها افتخار گجرات اما شما یک مثال زنده که با کار سخت سرخپوستان می تواند رسیدن به هر چیزی که آنها می خواهند. همه او را دوست دارد… اما من به شما بگویم این… او بسیار دشوار است.” در سخنرانی خود در Motera ورزشگاه تهمت نیز اشاره ای مودی در اوایل زندگی به عنوان یک “چای فروشنده.”

دنبال به روز رسانی های زنده بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید

تمجید هند ماموریت فضایی Chandrayaan دوم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما به دنبال به جلو به همکاری با شما. آمریکا و هند خواهد بود همکاران ما در سفر به ستاره ها.”

ستایش تنوع از هند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هند در این کشور است که همواره مورد تحسین و که در آن میلیون ها نفر از مسلمانان, مسلمانان, سیک ها بودند و مسیحیان عبادت در کنار هم. شما همیشه قوی به عنوان یکی از بزرگ هندی ملت است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا مودی در آغوش سردار پاتل ورزشگاه در احمدآباد (AP)

پرداختن به جمعیت بیش از 1,00,000 مردم در Motera ورزشگاه کریکت در احمدآباد جهان بزرگترین رئیس جمهور ایالات متحده گفت: “تحت PM مودی روستا در هند به برق دسترسی دارند. بیش از 300 میلیون بیشتر باید اتصال به اینترنت. هند به زودی تبدیل به بزرگترین طبقه متوسط است. آنچه قابل توجه است این است که هند به دست آورد این همه به عنوان یک دموکراسی و تحمل کشور است. هند دستاورد بی نظیر است.”

بخوانید | دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Melania چرخش charkha در Sabarmati آشرام پرداخت ادای احترام به مهاتما گاندی

“داستان هندی ملت است یک داستان فوق العاده و تنوع جهان بزرگترین دموکراسی قوی و مردم شریف او گفت:” ستایش هند برای برگزاری نمایشگاه “اعتماد به نفس در مردم خود اعتماد مردم آن است.”

تهمت نیز لمس در هند تنوع فرهنگی و ثروت او به عنوان برجسته موفقیت آن فیلم های پرفروش مانند DDLJ (Dilwale Dulhania Le Jayenge) و Sholay و ورزشی آیکون مانند Sachin Tendulkar و Virat Kohli. “پنج سال پیش در ایالات متحده استقبال بزرگ خود را نخست وزیر در یک لوله استادیوم فوتبال در تگزاس و امروز هند استقبال ما در بزرگترین ورزشگاه کریکت حق در اینجا در احمدآباد” او افزود: ضمن تشکر از هند برای آن hospitability.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر هند برای آن hospitability. (AP)

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی پرداختن به Namaste تهمت رویداد مودی گفت: سابقه بودن اسکریپت در Motera ورزشگاه. “پنج سال پیش من شروع به سفر خود را با پرونده مودی. و امروز دوستان من تهمت شروع سفر خود را در هند در احمدآباد با ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’. پس از سفر طولانی Trumps ساخته شده راه خود را به Sabarmati آشرام” گفت: مودی در حالی که استقبال از آنها به “بزرگترین دموکراسی در جهان است.” او نیز ساخته شده است که جمعیت شعار “زنده باد هند و آمریکا دوستی”.

اعتباری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تقویت هند و آمریکا روابط مودی گفت: “هند-روابط ایالات متحده دیگر فقط یکی دیگر از همکاری است. آن است که به مراتب بیشتر و ارتباط نزدیک تر. یکی این است که “سرزمین آزاد” از سوی دیگر معتقد است که جهان توسط یک خانواده است. یک احساس افتخار ‘مجسمه آزادی’ دیگر احساس افتخار از ‘مجسمه وحدت’. مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند بسیار بزرگ است. کل جهان شاهد تلاش های خود را و خود رهبری است.”

بخوانید | Melania Trump آن را نگه می دارد ظریف در ارو Pierre jumpsuit به عنوان او می رسد در هند; عکس

جمعیت امواج در کاروان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در احمدآباد (AP)

این تهمت را اولین سفر به هند است. پس از رویداد, رئیس جمهور ایالات متحده را ترک خواهد کرد برای آگرا است. پس از آن او را در سفر به دهلی نو که در آن او می رود به قرار دادن مسائل مربوط به تجارت و دفاع.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>