نوشته شده توسط Raakhi Jagga | Ludhiana | منتشر شده در تاریخ: 17 فوریه سال 2020 3:40:55 pm

ضد کا اعتراض در Malerkotla دانه در بازار در روز یکشنبه. (اکسپرس عکس)

چهارده سازمان های مختلف گرد هم آمدند یکشنبه به سازماندهی بزرگترین ضد کا اعتراض در پنجاب تا کنون. هزاران نفر از زنان بسیاری از آنها در burqas راه می رفت خیابان Malerkotla نسبت به بازار دانه به عنوان بخشی از اعتراض.

روز یکشنبه چندین وسایل نقلیه وارد شهر کوچک بازار دانه به عنوان مردم از سراسر کشور. بسیاری از وارد قطار بیش از حد و دیده می شد راه رفتن به بازار دانه از ایستگاه راه آهن بالا بردن شعار. دیگران راه می رفت به همان مقصد از اتوبوس ایستاده حمل و بنر و پرچم اتحادیه و بالا بردن ‘آزادی’ شعار.

قبل از شروع سخنرانی در دانه بازار پخش شد و سازمان یافته برای مخاطبان است. Bharti Kisan اتحادیه (Ugrahan) اصلی اتحادیه در پشت این تجمع در حالی که هیئت های نمایندگی از شاهین باغ جامع میلیا Islamia, New Delhi و دیگران نیز شرکت کردند.

“اعتراض هفته مشاهده خواهد شد در پنجاب از 24 فوریه تا 29 برای ادامه این مبارزه و مقابله با گسترش جمعی نفرت در دولت توسط مودی دولت را بخواهم سینگ Kokri Kalan, دبیر BKU(Ugrahan).

او افزود:”این گردهمایی به اتفاق آرا متعهد است که آنها را اجازه نمی دهد BJP دولت در مرکز به تقسیم کشور مذهبی خطوط.”

Joginder سینگ Ugrahan رئیس جمهور BKU (Ugrahan) ادعا شده که “BJP شد treacherously گمراه کننده مردم این کشور اجازه می دهد شرکت های بزرگ به غارت آزادانه آب, جنگل, زمین و دیگر منابع طبیعی غنی به نام میهن پرستی”.

دو نامحدود dharnas در حال حاضر در پنجاب در Ludhiana و مانسا مناطق. یک اقدام مشترک کمیته اعتراض در Malerkotla از ژانویه 7. اما این تجمع سازماندهی شده بود توسط kisan اتحادیه های کارگری و JAC تا به حال هیچ نقش عمده آن است. “این تجمع غیر سیاسی است که در آن مردم از تمام ادیان شرکت کردند و از این رو نشان داد که مردم در پنجاب نیز آماده سازی خود در برابر دولت مودی” گفت: Kokri Kalan. دیگر شرکت واحد در این تجمع بودند BKU (Dakaunda), Punjab Khet Mazdoor اتحادیه پنجاب اتحادیه دانشجویی (Randhawa), Kirti Kisan اتحادیه نساجی Mazdoor اتحادیه Moulder و فولاد, اتحادیه اروپا, در میان دیگران.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im