حداقل 57 کشته و پاکستان سقوط هواپیما در منطقه مسکونی در کراچی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حداقل 57 نفر کشته شدند که خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما با 99 سرنشین سقوط کرد یک پرجمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در اینجا در روز جمعه گفته مقامات نزدیک به یک هفته پس از COVID-19 ناشی از مسافرت هوایی محدودیت برداشته شد توسط دولت است.

پرواز PK-8303 از لاهور به زمین در کراچی هنگامی که آن را سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir دقیقه قبل از فرود خود را گفتند.

این PIA ایرباس A320 حامل 91 مسافر و هشت خدمه تا به سقوط فرود آمد به جناح جامعه مسکن واقع در نزدیکی فرودگاه یک سخنگوی حامل ملی گفت.

ضخیم دود سیاه از صحنه تصادف از ویرانی در مدل Colony منطقه است.

قبلا یک PIA سخنگو و بسیاری از گزارش های رسانه ها گفت که 107 نفر در هیئت مدیره این هواپیما.

سند وزیر بهداشت Azra Pechuho و نجات گفته است که 57 بدن مرده بازیافت شده تا کنون از محل سقوط.

“اما ما هنوز برای تعیین اینکه آیا این 57 نفر در هیئت مدیره پرواز و یا شامل ساکنان منطقه به عنوان تعدادی از خانه ها شده اند به شدت آسیب دیده توسط این هواپیما هنگامی که آن سقوط کرد,” او گفت:.

وزیر گفت: با وجود بازماندگان از جمله رئیس کل بانک مرکزی پنجاب ظفر مسعود. او به مادرش به او اطلاع خود را به خوبی بودن.

فیصل Edhi از Edhi رفاه اعتماد گفت که حدود 25 تا 30 ساکنان خانه که آسیب دیده بودند با هواپیما نیز به بیمارستان منتقل و عمدتا با زخم سوختگی.

روی بال هواپیما هنگام فرود سقوط آمار خانه های مسکونی مستعمره قبل از توفنده.

“حداقل 25 خانه ها شده و آسیب دیده در این حادثه” Edhi گفت. “اولویت اول این است که برای نجات مردم است. مانع اصلی این است که خیابان های باریک و حضور مردم عادی که با حضور در محل پس از تصادف شده است اما پراکنده است”.

با توجه به PIA رسمی کاپیتان مطلع کنترل ترافیک هوایی است که او با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از اینکه این هواپیما از رادار ناپدید شد.

ضخیم دود سیاه از صحنه ای از ویرانی در مدل Colony منطقه است.

تلویزیون فیلم نشان داد نجات خدمه ترکیب از طریق بقایای پراکنده در سراسر خیابان های منطقه – 3 کیلومتری شمال شرق فرودگاه – که در آن تعدادی از خانه ها نابود شده اند.

علت سقوط هنوز به تایید شود. PIA اجرایی هوایی معاون مارشال Arshad ملک گفت: خلبان گفته بود کنترل ترافیک که هواپیما دچار “مشکلات فنی”.

ملک را رد کرد و گزارش می دهد که هواپیما مشکل داشت حتی قبل از پرواز. صحبت با رسانه ها گفت: این هواپیما به طور کامل امن و صدا.

او گفت: تمام کنترل ها و روش های انجام شد و “از لحاظ فنی و همچنین اجرایی همه چیز در جای خود و کامل”.

هواپیما با 99 نفر در هیئت مدیره برای فرود آمد اما درست قبل از فرود خلبان گفت که او قرار بود برای رفتن در اطراف. در حالی که آینده برای یک لحظه فرود آن توسعه یافته و برخی از مشکلات و سقوط کرد. “علت واقعی بدبختی شناخته خواهد شد پس از پرس و جو خواهد شد که آزاد و عادلانه و از آن خواهد شد ارائه شده با رسانه ها,” او گفت:.

او گفت: برخی از خانه ها آسیب دیده بودند اما هیچ یک از آنها فرو ریخت. هیچ مرگ وجود دارد بر روی زمین است.

ملک گفت که کل این عملیات را دو تا سه روز کامل. پاکستان Dunya News گفت: آن را به حال به دست آمده ضبط مکالمه نیز ارسال شده در مانیتورینگ وب سایت liveatc.net.

در آن خلبان می گوید که آنها “از دست دو موتور”. چند ثانیه بعد او خواستار “میدی, میدی, میدی” و هیچ ارتباط بیشتر است.

در همین حال رئیس عارف Alvi ابراز غم و اندوه از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما.

نخست وزیر عمران خان در حالی که ابراز غم و اندوه عمیق از دست دادن ارزش زندگی به عنوان یک نتیجه از PIA مسافر سقوط هواپیما در کراچی دستور فوری پرس و جو به این حادثه.

رئیس ارتش پاکستان ژنرال قمر جاوید Bajwa اسبق از دست دادن زندگی و کارگردانی نظامی برای ارائه کمک به دولت مدنی در نجات و امداد رسانی.

نارندرا نخست وزیر اسبق از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما و آرزوی بهبودی سریع برای کسانی که مجروح شده اند. پرواز بود که از لاهور به کراچی پس از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) محدود مجاز از سرگیری پروازهای داخلی آخرین شنبه هفته بعد از مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کانال های تلویزیونی نشان داد چندین خانه و اتومبیل آسیب دیده در جامعه ای که در آن هواپیما سقوط کرد.

هواپیما را از دست داده با کنترل ترافیک هوایی در 2.37 PM (به وقت محلی) PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفت.

او گفت که این مسافران شامل 31 زن و نه فرزند.

یکی از ساکنان مستعمره که شاهد این تصادف گفت: Ary News channel که این هواپیما تا به حال آتش که از آن بال که سقوط به پشت بام برخی خانه ها قبل از آن سقوط فرود آمد.

این اولین بار است که عمده سقوط هواپیما در پاکستان پس از دسامبر 7, 2016 زمانی که یک PIA ATR-42 هواپیما از چترال به اسلام آباد سقوط کرد میدوی. تصادف جان تمام 48 مسافر و خدمه.

روز جمعه حادثه رخ داده در یک روز زمانی که وزارت کشور اعلام عید از 22 مه مه 27, حتی به عنوان کشور مواجه شد سنبله در coronavirus موارد است.

این COVID-19 نفر در کشور عبور کرده اند 50,000-علامت گذاری پس از یک رکورد 2,603 بیشتر بیماران تشخیص داده شد در روز پنج شنبه. مرگ و میر می ایستد در 1,067.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>