نوشته شده توسط Anuradha Mascarenhas | منتشر شده در تاریخ: فوریه 9 سال 2020 12:45:26 am

در ICMR-NIV (سمت چپ) مدیر Dr پریا ابراهیم شمارش منبع کیفیت مواد از خارج از کشور برای انجام آزمایشات به عنوان میان مرکز اولیه چالش است. Express Photo by Pavan Khengre

آن را به یک روز پر مشغله در شورای تحقیقات پزشکی هند-موسسه ملی ویروس شناسی (ICMR-NIV) در پونا. در موسسه آنفلوانزا مرکز, مدیر,,,, Dr پریا ابراهیم طول می کشد سریع دور از محاصره کردن نمونه پردازش اتاق است که دارای یک بسیار امن ایمنی زیستی کابینه. در اینجا این است که پردازش بینی و گلو سواب نمونه از جمله از کسانی که مشکوک به آلوده 2019 رمان coronavirus (nCoV) در جریان است.

بین 24 ژانویه و فوریه 7, 604 نمونه های آزمایش شده در این موسسه است که در مرکز این کشور در تلاش برای مقابله با nCoV شیوع. تا کنون سه نفر از این نمونه ها را آزمایش مثبت است. در سراسر کشور بیش از 1300 نمونه های آزمایش شده در 14 ویروس دیگر تحقیقات تشخیصی آزمایشگاه (VRDLs) از جمله کسانی که در راس ICMR-NIV آزمایشگاه.

“در اطراف اواسط ماه دسامبر ما به دنبال موارد گزارش شده از مرموز ذات الریه در چین است. حتی قبل از nCoV آمار عناوین ما شکل گرفته بود شیوع پاسخ گروه از ICMR-NIV پزشکان آموزش دیده در سلامت جامعه
(اپیدیولوژی).

به عنوان اعداد افزایش در چین, ما فعالانه دستور داد آغازگر پروب و کنترل از هنگ کنگ و برلین که در آن به آزمایشگاه برای تست برای nCoV در سطح جهان برای اولین بار راه اندازی شده است. وجود دارد بسیاری از چالش ها از جمله منابع بین المللی کیفیت مواد از خارج از کشور برای دریافت آزمون نورد می گوید:” دکتر ابراهیم.

نمونه های وارد در این مرکز در سه لایه بسته بندی در یک ویروس متوسط حمل و نقل از سراسر کشور و با دقت انجام می شود در ایمنی زیستی کابینه توسط فن در دنده محافظ. نمونه ها پس از آن از هم جدا شده و به بخش های کوچک و با دقت به برچسب. آنها سپس فرستاده شده به واحد دیگر که در آن اسید نوکلئیک استخراج و پس از real-time pcr انجام آزمایشات برای تشخیص اینکه آیا نمونه مثبت است یا منفی برای nCoV. هر نمونه برای بررسی علاوه بر nCoV, 18 تنفسی دیگر ویروس ها یک فرایند است که طول می کشد حدود چهار ساعت است.

اگر یک نمونه تست مثبت برای nCoV آن می رود از طریق سه نوع مختلف از زمان واقعی تست غربالگری سنجش و دو تاييدی سنجش — و در نهایت تحت توالی ژنوم. این نمونه مثبت همراه با دیگر منفی نمونه فرستاده شده به ایمنی زیستی سطح-4 آزمایشگاه در ICMR-NIV را Pashan مرکز در حومه پونا که در آن یک تیم از دانشمندان با انجام آزمایش بر روی آنها. “ما اطمینان حاصل شود که نتایج حاصل از هر دو آزمایشگاه در حال هماهنگ و پس از آن ما مطابقت آنها را با نتایج ما دوباره. ما باید واقعا مطمئن شوید که هنگامی که یک نمونه مثبت اعلام شده است می گوید:” دکتر ابراهیم.

پس از نظارت بر آزمون دکتر ابراهیم می پیوندد یک ویدئو کنفرانس با دکتر Nivedita Gupta دانشمند ارشد در ICMR کارشناسان در موسسه ملی وبا و بیماری های روده ای (NICED) کلکته و تمام هند موسسه علوم پزشکی دهلی نو همراه با آزمایشگاه های دیگر. از طریق روزانه ویدئو کنفرانس ورزش دانشمندان در ICMR-NIV بحث در مورد نحوه رسیدگی به نمونه و اجرای nCoV سنجش با دیگر آزمایشگاه.

“در مجموع 106 ویروس تحقیقاتی و تشخیصی آزمایشگاه (VRDL) شده اند و عملکردی 13 بوده استراتژیک قرار داده شده در نزدیکی فرودگاه بین المللی و توانمند هستند برای تست نمونه در سطح اولیه برای nCoV” توضیح می دهد که,,,, Dr R R Gangakhedkar ملی اپیدمیولوژی ارشد در ICMR که در پونا برای نظارت بر ورزش. این VRDLs سپس گزارش نتایج حاصل از سنجش انجام می شود به پونا مرکز است که ارائه دستورالعمل های عملیاتی استاندارد و تجهیزات حفاظت شخصی که در آن مورد نیاز است.

به عنوان ICMR-NIV تیم در پاسخ به نمایش داده شد فنی در طول تصویری, کنفرانس,,,,, Dr Balram Bhargava, ICMR رئیس و مدیر کل می پیوندد به بررسی در صورتی که وضعیت تحت کنترل است.

با این که اعلام nCoV شیوع جهانی بهداشت اضطراری امنیتی در ICMR است apex آزمایشگاهی نیز سخت تر و نمونه های در حال انتظار در هر زمان در طول روز و یا در شب. “اختصاصی تیم کار تعهد و اینتر-وابستگی میان تمامی واحد ها منجر به موفقیت در واکنش به شیوع می گوید:” Dr Bhargava.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im