در کرالا بیمارستان ابراز عشق به عنوان پنج تست منفی و بازگشت به خانه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده: مارس 30, 2020 9:02:32 pm

روز دوشنبه کارکنان در بیمارستان عمومی دست می زدند و تشویق می کردند که پنج نفر راه می رفت. خانواده بودند دست اول یک جعبه شیرینی و پس از بسته های مواد غذایی پخته شده برای آنها را به غذا خوردن در شب.

عاطفی صحنه بازی کردن در خارج از بیمارستان عمومی در کرالا Pathanamthitta منطقه شنبه به عنوان پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی خداحافظی به پنج نفر از اعضای یک خانواده بودند که پس از مرخص تست منفی برای رمان coronavirus.

25-سال-پیر مرد پدر و مادر خود را در سن 55 و 53 و دو نفر از بستگان خود بودند اجازه خروج از انزوا بخش در بیمارستان عمومی پس از سواب نمونه های آزمایش منفی دو بار برای کوروناویروس. اجازه بود در همراهی با سازمان بهداشت جهانی پروتکل. 25 ساله و پدر و مادر خود ساکنان Aythala نزدیکی Ranni در Pathanamthitta, تا به حال وارد شده از ایتالیا در فوریه 29 و بستری شده بودند به بیمارستان در تاریخ 6 مارس علائم زیر.

روز دوشنبه کارکنان در بیمارستان عمومی دست می زدند و تشویق می کردند که پنج نفر راه می رفت. خانواده بودند دست اول یک جعبه شیرینی و پس از بسته های مواد غذایی پخته شده برای آنها را به غذا خوردن در شب. آنها نیز دست کارتن مواد غذایی و لوازم دیگر که آنها نیاز خواهد بود در دو هفته آینده از خانه اجباری قرنطینه. پروتکل تعیین شده توسط وزارت بهداشت تصریح می کند که کسانی که بهبود یافتن از این بیماری باید صرف بعد از 14 روز در قرنطینه. پس از پایان خانه خود را قرنطینه خود سواب نمونه خواهد بود آزمایش دوباره برای تایید عدم وجود این ویروس در بدن خود است.

بعد از 25 سال در, مبارزه اشک به خبرنگاران گفت: “من می خواهم برای تشکر از همه آنها, پرستاران, پزشکان, منطقه, جمع آوری DMO برای مراقبت از ما گذشته 25 روز….ما تا به حال هرگز فکر نمی کردم که ما را به خانه زنده است. من می خواهم برای تشکر از خدا, و من می خواهم به همه بگویم که من را به یاد داشته باشید همه از شما در نماز ما.”

سه عضو خانواده که در بازگشت از ایتالیا در ماه فوریه تا به حال به صورت خشم دولت در بخش بهداشت و درمان و پس از آن مشخص شد که آنها تا به حال قلم اجباری غربالگری در کوچی فرودگاه به محض ورود خود را و اقدام به اطلاع رسانی وزارت بهداشت در مورد سفر خارجی است. بین 29 فوریه و مارس 6, خانواده, جای, حفظ, اجتماعی, فاصله, بنا به گزارش ها حضور داشتند توابع و سفر به نقاط مختلف Ranni از جمله پست-دفاتر بانک ها و ایستگاه های پلیس. بیش از 900 نفر از مردم که تا به حال اولیه یا ثانویه در تماس با خانواده در طول دوره آورده بودند و تحت قرنطینه توسط وزارت بهداشت و درمان.

روز دوشنبه پس از رهایی از بیمارستان 25 ساله اعتراف کرد که آنها مرتکب یک اشتباه غیر عمدی با پیوستن به پروتکل و امید سلامت کارکنان و عموم خواهد خود را درک معضل است. او با قدردانی از کارکنان در بیمارستان برای آنها ثابت راهنمایی و مشاوره در طول درمان خود را.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>