این 2 هستم و Leander Paes است پایان دادن به روز خود را با مجموعه ای از تمرینات ab. من lounging در صندلی جرعه جرعه دور در نوشیدنی. آن صحنه ای که در بین ما چندین بار در طول دو دهه گذشته است. شیشه در دست من در حال حاضر دارای چای—لیندر مینی بار دیگر آمار مصرف. موسیقی آینده خود سخنران mellowed شده از هیپ هاپ از سال قبل از آن به آسان موسیقی جاز. تنها چیزی که تغییر نکرده است و به شدت از صحبت های ما. آنچه قطعا تغییر کرده است که از یک روزنامه نگار ورزشی, من در حال حاضر لیندر توپ-پسر کیسه جمع کننده و به من خندان قبول ارشد شماره 1. او در بخشی خود را هر چند به من می دهد امتیاز از معتبر بودن خود را به عنوان مربی.

#onelastroar

2020 سال است برای لیندر را #onelastroar به عنوان او به نظر می رسد برای باد کردن بیش از سه دهه از رقابتی تنیس. و یا به طوری که او می گوید.

“اگر من می تواند در حفظ و بازتولید این نوع از فرم شاید من باید گوش دادن به بابا و بازنشسته ؟” شامپانی لیندر gushes پس از او و شریک Matthew Ebden سرنگونی دوم دانه در تاتا باز در پونا در روز شنبه ، روز بعد آنها جای کسی را گرفتن به راحتی با جفت Purav رجا و Ramkumar Ramanathan. لیندر در 100% رفتن به بازی—با وجود حمایت کارکنان اخم خود را تمدید جلسات کسب و کار قبل از مسابقه لیندر بود همچنان ادامه داشت.

“باید به تمرکز بر روی درآمد زندگی فراتر از تنیس در حال حاضر. شما بچه ها را من بازی تا من 50 if I let you,” او می گوید ما بعد.

Paes است به بازی حدود هشت مسابقات در تور این سال او به عنوان شیفت تمرکز خود را از بودن در دادگاه به ساخت نسل بعدی از ورزشکاران با ورزش آموزش و پرورش و Leander Paes آکادمی تنیس بودن منافع اولیه او. (افشای: من بخشی از تیم برای این پروژه).

با جام دیویس کراوات در مقابل کرواسی در اینده نزدیک و بالقوه رکورد برابری هشتم بازی های المپیک در توکیو لیندر نگاه کنید به نیشگون گرفتن و کشیدن خود برنامه مسابقات و آموزش به عنوان سال گستراند و افزایش آن جایی که مورد نیاز است.

روال پادشاه است

سفر با یک ورزشکار از لیندر قد یک آموزش و پرورش است. یک مخلوق روال مداوم با تمرکز بر روی ‘عمدی کامل عمل’, لیندر درخشان مورد مطالعه برای طول عمر و تعالی در یک ورزش جهانی است که باعث می شود مشقت بار خواسته در بدن است. مصنوعی دادگاه سطوح که گرفتن تنها و از این رو افزایش بار وارده بر مفاصل اندام تحتانی ساخته شده اند طول عمر به مخاطره انداخته است.

“این در مورد انجام کارهای مشابه بارها و بارها تا به شما در رسیدن به یک خودمختار مرحله اجرای. آن را در مورد نقشه برداری مغز با الگوهای آشکار در دادگاه تا زمان پاسخ بدن بدون تفکر آگاهانه,” لیندر می گوید.

که برای رسیدن به بدن و ذهن باید صاف; اضطراب رقابت باید آرام توسط راحتی از روال ها و مراسم.

“چه چیزی برای انجام در طول 20 ثانیه بین نقاط آنچه به انجام در طول دگرگونی…آنچه که در این مراسم زمانی که این حرکت با شما چگونه همان تغییر زمانی که آن را ندارد…اینها فقط قطعات کوچک از کل است که باعث می شود یک بازیکن تنیس.” هر چند نه همه چیز ساخته شده است. لیندر بزرگ رفت و آمد می کند از کشش سریع عضله فیبر ژن خود را به او داد.

این فقط پا

لیندر را سرعت می آید از مادرش جنیفر که به عنوان کاپیتان از تیم بسکتبال در سال 1983 بود هورنت در دادگاه. اما مانند هر چیز دیگری در زندگی آنچه به نظر می رسد آشکار نیاز نیست لزوما واقعی است.

“اکثر مردم نمی دانند که در حال حرکت سریع است که نه فقط در مورد فوت است. این قابلیت به عنوان خوانده شده که در آن حریف است به احتمال زیاد به ضربه. زمانی که بازیکن به نظر می رسد برای کسری از ثانیه قبل از ضربه زدن به توپ است که زمانی که من در حال حاضر نقل مکان کرد. که پیش بینی می آید از سال تجربه شده است و من بزرگترین دارایی. آن را نه حدس و گمان. آن را در مورد تفسیر سرنخ ظریف مانند راکت موقعیت قرار دادن پا و زوایای ممکن از آن نقطه خاص در دادگاه” لیندر می گوید.

“که رفت و آمد از محصول ساعت های بی شماری صرف انجام دریل سایه تمرین و طناب. استعداد فقط یک add-on, این کار سخت است که به شکل سنگر ورزشی حرفه ای می گوید:” Dr Vece Paes, لیندر است که برنده یک مدال برنز در بازی های المپیک سال 1972 بازی برای هند تیم هاکی. رفت و آمد دریل ادامه حتی در حال حاضر. راز که گربه سانان ، این رقص است. لیندر همیشه در اتاق به آخرین موسیقی که زمزمه از طریق سر و کار سایه که بیشتر جوانان هستند و میلی به آغوش همچنان حتی در حال حاضر.

کلید تعالی با توجه به Leander معمول است. آن را در مورد قرار دادن ذهن در یک منطقه راحتی. لیندر خود قرار می دهد راکت کیسه در کنار او می پرسد و من برای خاموش کردن نور. “حالا به من بگویید چه شما می خواهید از کیف من.” Micropore نوار سرمایه گذاری من. وجود دارد کمی خش خش و او از من می خواهد به تغییر در نور است. نوار را در دست خود را.

“در طول یک مسابقه وجود دارد صفر اضطراب در سر من که من به دنبال چیزی در کیف من. بدن بهترین پاسخ به استرس هنگامی که شما از بین بردن تمام کوچک محرک آن اضافه کنید تا برای تبدیل شدن به حواس او را پرت.”

در چند هتل در سراسر جهان, من را دیده اند لیندر کیسه های همیشه دروغ گفتن در همان نقطه لباس برای روز همیشه انباشته در یک سفارش صابون و مسواک همیشه قرار داده شده دقیقا در همان نقطه در هر مستراح.

موسیقی روح زندگی

لیندر این روزها با جریان موسیقی خود را از درجه یک سیستم صوتی است که جای او در اطراف به عنوان “کیفیت دیکته ریتم زندگی من”. اتاق hums معنوی سازیاموسیقی زنگی در صبح شیفت به لاتین و hip-hop beats به عنوان روز پیشرفت می کند و ممکن است در نهایت با آخرین از بالیوود یا Kishore Kumar یا نصرت فاتح علی خان و یا تغییر جهت دادن به سمت 70s سنگ. با من در اطراف او حتی شروع به عشق Punjabi صوفی مسائل است.

در حالی که آن را ممکن است آشکار به طرفداران لیندر معنوی فرد است. او احساس می کند انرژی و vibes توجه زیادی به او. او بسیار سریع به بلند کردن خلق و خوی دیگران است و یکی از گرمترین انسان را اگر او احساس کند که شما به کمک او نیاز دارند. برای همه گلویی حیوانات-مثل دادگاه تکاپو, لیندر است فلسفی مرد کردن آن است.

زرق و برق اما در قیمت

سفر با لیندر ممکن است صدای glamourous, و آن است اما زمانی که شما جست و خیز کردن با ستاره ها شما باید درک کنند که هیچ مهم نیست که شما, شما رقص به نواختن ساز زهی اصلی ، می توان آن را طاقت فرسا در زمان..

حمایت کارکنان باید اطمینان حاصل شود که ورزشکار است که در ابتدا برای انجام در بهترین حالت خود. در حال حاضر من هیچ physio اما لیندر دوست قفسه سينه منطقه دستکاری قبل از مسابقه. بنابراین او شده است درخواست من به صعود در بالا از او و استفاده از وزن بدن برای ‘çrack’ ستون فقرات قبل از بازی. آن را یک کابوس برای من به عنوان من با احتیاط که ممکن است باعث آسیب شود اما هیچ فرار از نیازهای ورزشکار.

اما پس از آن وجود دارد قدرت پردازش. هر رستوران ما به هند آشپز را به چیزی خاص برای لیندر. او اصرار بر پرداخت اما به طرز مرموزی بسیاری از لایحه می شود ناچیز. من یک بار به اشتباه فکر کردن که چه او پرداخت شد قیمت واقعی برای یک وعده غذایی فانتزی ما بود. من در زمان یک دوست به همان محل بعد بدون ستاره همراه و این لایحه در زمان نزدیک به نیمی از گزارشگر حقوق و دستمزد در زمان!

نظم و انضباط کلیدی است

یک عنصر کلیدی دیگر که اجازه می دهد تا برای طول عمر, شیوه زندگی است. Doc Paes اغلب جشن پیروزی با این تیم با آبجو; لیندر را با همه اما بیش از دو دهه از شناخت او من هرگز او را دیده نوشیدن الکل است. اگر کسی چراغ لیندر است که فرد برای اولین بار به مرحله خروج از اتاق. او دندان شیرین است اما مقدار قند او ماده است و ناچیز. در طول روز مسابقه قبل از هیدراتاسیون هنجار است و شما نمی خواهد پیدا کردن لیندر بدون sipper با دوزهای مختلف مکمل. من می خواستم برای نوشتن در مورد همه چیز که می رود به او هیدراتاسیون بود اما با تهدید اخته.

تماشای لیندر خوردن یک درس برای هر کاربر. صفحه نشانه رفته است چند بار و او ساده حکیم مشاوره برای هر بازیکن مشتاق وجود دارد: “داد و بیداد کن خوار? شیک مورد طعم ؟ زحمت بازی تنیس. هرگز نمی تواند کنترل طعم و مزه و یا نوع مواد غذایی که ما سفر از کشوری به کشور بر اساس این هفته. این ورزش نیازمند مقادیر عظیمی از انرژی است که فقط کربوهیدرات های پیچیده عرضه می تواند در طی یک مدت طولانی بازی. بدون دقیق تغذیه بدن فقط نمی تواند بهبود می یابند و به اندازه کافی برای انجام روز بعد. اگر یک بازیکن نمی تواند غذا خوردن بهتر است اگر او/او برای بازی در باشگاه تنیس نمی fantasise در مورد حرفه ای تور.”

آن را یکی دیگر از راکت

این راکت که لیندر با ممکن است همان نما به عنوان آنهایی که مجهز در فروشگاه های ورزشی, اما در داخل آنها یک دنیا از هم جدا. در اوج خود لیندر در حال بازی با یک قاب که وزن 368 gm. به طور منظم راکت خاموش قفسه در محدوده 270 تا 315 gm. او با استفاده از طبیعی روده در سراسر و مصنوعی در straights. وجود دارد هیچ چیز مانند روده برای ‘احساس’.

بیست متر از روده هزینه $25 و فقط برای دو فریم. او با استفاده از یک تازه overgrip برای هر تمرین و مسابقه و کسانی که کفش های تنیس در حال فرسوده در دو-سه بازی در اکثر.

“تجهیزات می تواند باعث شکستن و یا یک بازیکن است. من بسیار خاص در مورد آنچه که استفاده کنم.” حتی گرفتن دست او ساخته شده است با توجه به ویژه قالب که شبیه دست خود را به شکل کاملا. منجر شده به قاب در نقاط استراتژیک را به او بدهد تعادل و بلند او ترجیح میدهد. خود راکت سفارشی شده است توسط همان مرد از سال 1991. آن سابق جهان شماره 1 Ivan Lendl که معرفی لیندر به استاد یک مرد آمریکایی لیندر نمی خواهند به نام اما که همچنین customises فریم از راجر فدرر و نواک جوکوویچ. لیندر بود همیشه خون سرد و آرام بازیکن است که ما در حال حاضر را ببینید. او را مستعد ابتلا به طغیان در دادگاه. “این روانشناس مشهور به دکتر جیم Loehr که او را آرام کرد و به او آموخت این آیین که او را تحت فشار سرد” می گوید: Doc Paes. کنترل نفس کلیدی است.

“همه Dr Loehr است ورزشکاران با استفاده از نفس به آرامش خود و یا به آتش تا قبل از انفجار. این به اندازه کافی ساده اما بدن تنها می آموزد از طریق تکرار و تکرار تحت فشار است. پس از چند سال آن را شروع شدن اتوماتیک” می افزاید: Leander.

مشترک لمسی

یکی از لیندر بزرگترین دارایی های مشترک را لمس کنید. از دربان به راننده برای هتل, GM لیندر یک نوع کلمه برای اکثر مردم است. آنها او را دوست دارم در استرالیا, آنها هنوز هم او را به یک اتاق قفل با ستاره ها در ویمبلدون و در آسین عاشق او برای لیندر هرگز کوتاه با هر کسی. در داخل او ممکن است خروشد پس از از دست دادن اما او هرگز نمی خواهد رد یک کودک تولدش. “این یک مسئولیت است که به عنوان یک چهره عمومی. بسیاری از افراد جوان نگاه کردن به من. که احساس می کنند اگر من انداخت پرستاره پخش? این مهم را به مقابله به مثل از طرفداران بعد از همه آنها ما را از آنچه ما تا آنجا که به تصویر می رود.”

با وجود خروج خود را در دور دوم در پونا لیندر است mobbed هر بار که او می رود به ورزشگاه. با #onelastroar به دست آوردن کشش در رسانه های اجتماعی پوستر پاپ در اطراف می ایستد حتی اگر او دیگر رقابت. هر جلسه تمرین می بیند انبوهی از طرفداران thronging که برای عکاسی از خود تقاضاهای مصرانه برای آن تشکر کرد. لیندر واقعا نیاز به بازی چلنجر سطح رویدادهای دیگر به عنوان مسابقه برای رتبه بندی امتیاز در نهایت آرام برای او پس از یک زمان طولانی است. او نه فقط مزه اش نویسه عام در بزرگتر عرصه های ورزشی و آموزش سخت برای مواد منفجره پایان با جوانان سر و صدا.

یکی دیگر از غرش در هند

اما چاپلوسی در پونا می شود او فکر دوباره. او تصمیم می گیرد که بنگالور خواهد به خانه اش طرفداران دیگر فرصتی برای دیدن سحر و جادو خود را. لیندر است همچنین احساسی که متصل با مردم و بیرون رفتن از راه خود را به بازپرداخت مهربانی. این بنگلور مدیر مسابقات را ظاهر پول کنار خار و لیندر شروع به فکر کردن با صدای بلند در مورد نوع تنیس که ارتفاع بالاتر از بنگالور خواهد خواست.

دادگاه در کارناتاکا دولت تنیس روی چمن انجمن باید یک لایه جدید رنگ اما هیچ چیز واقعا می تواند در سرعت بالا-محدوده ، darting توپ که علامت تجاری از محل. من مغبون ملی تنیس کاربر مهارت به سختی دوباره بعد از یک وقفه سه دهه و سریعتر توپ در بنگلور به زودی به من mistiming سکته مغزی در طول جلسه تمرین. لیندر grins دور در ناراحتی من حتی به عنوان زمان خود باقی می ماند معصوم. “که تفاوت بین جوانب مثبت و بازیکنان به طور منظم. ما یا انطباق سریع و یا ما نابود شوند. به همین دلیل من احساس می کنم که بازیکنان جوان باید مرتب در چنین راهی که آنها یاد بگیرند برای انطباق سریع به تغییر شرایط. این همه در مورد زود هنگام قرار گرفتن در معرض حتی آن را به عنوان همه چیز در مورد خود را انجام روانی, آیین احضار راحتی سطح بازی در خانه.”

اتاق قفل پیوند

داخل رختکن از ATP tour جو تا حد زیادی محترمانه و صمیمی. من ممکن است هرگز قادر به دریافت بیش از این واقعیت است که الکساندر Zverev در واقع برگزار درب باز برای من در طول شنژن باز دو سال پیش به من معرفی شده بود و به او به عنوان لیندر مربی. حتی بازیکنان بالا خواهد اذعان حمایت از کارکنان با سر اشاره کردن. همه بازیکنان اساسا Jekyl & Hyde incarnates بسته به نتیجه بازی. لیندر همواره می رود به درون گرایی شدید حالت (از دست دادن خود را در سال 2017 در استرالیا باز به من بخشش یک بلیط به نواک جوکوویچ جعبه خیلی به من احساس وحشت و نگرانی) و نیاز به کسی که به انعکاس افکار خود را خاموش. برنده نتایج در شکوه لبخند تفسیر از نکات کلیدی این بازی و هر گونه طرفداران در مجاورت آمار پرداخت و خاک به عنوان selfies, امضا و گفتگو جریان از ستاره. مهم نیست که چه نتیجه حدود دو ساعت بعد, حرفه ای ترین در حال بازگشت به حالت عادی و برنامه ریزی برای تفرج بعدی.

آنها ممکن است رقیب سرسخت در دادگاه اما اتاق قفل است به مراتب آسان تر از فضایی که در آن بازیکنان ماندن از هر یک از دیگر در راه است.

قبل از مسابقه آماده سازی همه چیز در مورد پویا گرم یو پی اس در حالی که بلند, دوش, دوش گرفتن و ماساژ هنجار برای بهبود یافتن پست اعمال. “مدت ها پس از طرفداران چپ دادگاه ها هنوز هم هستند و فقط یک زن و شوهر از بازیکنان ما در سمت چپ دوره نقاهت در physio اتاق و یا کار کردن در سالن ورزش… این لحظه که من واقعا لذت بردن از. این آرامش بعد از طوفان و آن را احساس می کند به ویژه اگر یک برنده است.”

Coda: موسیقی متوقف می کند

در بنگلور Paes و Ebden اسکریپت معتبر سوپر tiebreak به ضرب و شتم برنده جایزه دسته کوچک موسیقی جاز از هفته گذشته تاتا باز هستند و در این نیمه به پایان رسید. صحبت از حمل در فوران دوباره. “من می دانم آنچه شما در حال فکر کردن را به آن می گویند. اما احساس می کنم اگر ما این تیم با هم و ساخت یک جامد کمپین من #onelastroar می تواند واقعی با صدای بلند” لیندر شروع به لاس زدن با بازی در. “اما پس از آن, آن را نمی شود بهتر است به ترک در بالا به جای صورت ذلتی مورد ضرب و شتم دیروز بچه ها؟” خشمگین به عقب و جلو به عنوان او فکر می کند با صدای بلند در طول این دو هفته تبدیل به یک مشترک خودداری کنند. هر بار که او شروع می شود ما هر دو تا پایان grinning می دانستند که این موسیقی متوقف شود. حتی به ذهن واضح و بازی برنامه های کریستال گربه سانان حرکت است که خیلی بیشتر محدود به خیره کننده رفلکس است که بسیار کندتر است. اما سعی کنید گفت که به او! اعتقاد خود سنگ بنای قهرمانان و لیندر است که هنوز آماده نیست را بپذیرد که در این سال او دم.

اما پس از آن زمان و غرور منتظر هیچ.

آن روز بعد از فینال. هر نتیجه این خواهد بود که آخرین بازی خود را در هند است.

به عنوان لیندر نشسته در ماشین و تلفن خود را در بوق. “برنده یا از دست دادن آن را روز خود را لیندر. آن شده است یک سفر با شکوه و ما به شما افتخار می کنیم – Vece & جولی” می خواند پدر خود متن. در گرم کردن لیندر و Ebden بحث در مورد چگونه آنها می رویم به مقابله با جفت است که تا به حال مورد ضرب و شتم آنها را به طوری که فقط در هفته گذشته. این استراتژیسازی شد برای هیچ; رجا و Ramanathan ثبت نام facile 0-6, 3-6 برنده شدن در کمتر از یک ساعت.

لیندر شده است گوش دادن به Roop Kumar Rathod آهنگ ها در طول این رویداد. به عنوان گونه ای از ‘maulla صرف maulla…’ سنج از تلفن خود او سر برای ماساژ و پس از آن برای یک دوش سریع. Yelps و همه فن حریف صداهای اطلاع رسانی من که آب سرد بود. زمانی که او می آید او روابط خود را laces تنگ (همیشه یکی از سمت چپ اول) قرار می دهد در خود مومیایی کردن لب (همیشه حامل یک در جیب خود) و شانه خود را ، او به عنوان مراحل جمعیت roars و Vande Mataram منفجر شده بر روی سیستم. لیندر می شود مه آلود چشم.

به عنوان او راه می رود و به غروب آفتاب او ambles آسان دانستن شیار او جعلی است, در این کشور, تاریخ ورزشی اجرا می شود گسترده و عمیق است.

سلب مسئولیت: نویسنده سابق ورزش ملی سردبیر Hindustan Times

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im