در جلسه دادگاه در دهلی خشونت قضات بازی Kapil Mishra ویدئو کلیپ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه خواسته کلیپ Bharatiya Janata Pary (BJP) رهبر Kapil Mishra اظهارات در شمال شرقی دهلی ساعت قبل از خشونت را شکست به توان داخل دادگاه.

دادگاه شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط بازنشسته بوروکرات خشن فرمانده در خشونت است که در آن 20 نفر کشته شده اند. این درخواست به دنبال قضایی پرس و جو به حوادث خشونت شاه در برابر مجرمان استقرار ارتش و جبران خسارت برای قربانیان.

وکیل عمومی Tushar مهتا به نظر می رسد برای پلیس دهلی و خواسته این موضوع به تعویق افتاد تا فردا. “نمی توانم این موضوع صبر کردن به مدت 16 ساعت بیشتر گفت: مهتا به دنبال ایجاد اتحادیه هند یک حزب به این مورد.

عدالت Muralidhar بلافاصله به ضرب گلوله به عقب: “آیا مسکن از دپو در برابر مجرمان فوری مهم است ؟ این وضعیت وجود دارد این است که بسیار ناخوشایند است.”

همچنین سازمان دیده بان | ‘تنها 3 روز…’: BJP رهبر را تهدید به نافرمانی دهلی پلیس در میان تظاهرات کا

 

او با اشاره به اتهام التهابی اظهارات Mishra. “وجود دارد ویدئوها که صدها نفر از مردم را تماشا کرده اند. آیا شما هنوز هم فکر می کنم آن را یک موضوع فوری پرسید:” قاضی.

زمانی که یک پلیس به دادگاه اطلاع داد که او دیده است فیلم ها از خشونت اما نه از Mishra قاضی گفت: “این است که واقعا در مورد. وجود دارد بسیاری از تلویزیون در دفتر خود را, چگونه می توانید افسر پلیس می گویند که او نیست به تماشای فیلم ها. من واقعا وحشت زده توسط امور از پلیس دهلی.” او سپس دستور داد تا کلیپ از Mishra آدرس را در دادگاه.

درخواست وکیل Rahul Mehra اعتراض زمانی که وکیل به طور کلی گفت که او معتقدات شده توسط دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal. “LG نمی تواند اجازه وکیل به طور کلی به نظر می رسد از طرف پلیس دهلی بدون کمک و مشاوره از دهلی دولت است. آن را در برابر قانون” گفت: Mehra.

اعتراضات آغاز شده در Jafrabad, Maujpur و دیگر مناطق شمال شرقی دهلی روز شنبه در اما گرفت تا پس از تعطیلات آخر هفته پس از Mishra منطقه رسیده است و خواسته پلیس برای حذف معترضان در عرض سه روز. گروه های معترض و مخالف شهروندی (متمم) قانون و یا کا دیده می شد رومینگ در خیابان ها با شمشیر و تپانچه. خانه ها و وسایل نقلیه در منطقه بودند را به آتش کشیدند و بیش از 250 زخمی در دو روز خشونت.

هر چند معترضان منتقل شده از جاده اصلی تحت Jafrabad ایستگاه مترو صبح روز چهارشنبه گزارش وجود دارد از دور تازه خشونت ها در دو شمال شرقی دهلی جیب Chand باغ و Gokulpuri. برخی از معترضان آغاز شده pelting سنگ که منجر به سرکوب توسط پلیس در این مناطق است.

این مرکز شده است به طور مداوم به بررسی وضعیت خانه وزیر Amit Shah برگزار شد سه جلسه در 24 ساعت و مشاور امنیت ملی (NSA) agnew بازدید های داعش سه شنبه شب. او همراه بود توسط پلیس دهلی کمیسر Amulya Patnaik.

Doval شده است با سرپرستي دهلی نو تلاش پلیس برای حفظ صلح در سرمایه های ملی.

وزیر Arvind Kejriwal, در ضمن خواسته اصلی وزیر Amit Shah به فراخوان ارتش برای انداختنش اعتماد به نفس در مردم است. Kejriwal گفت: پلیس با وجود تمام تلاش های خود را به حال شده است قادر به کنترل وضعیت.

“من شده اند در تماس wid بزرگ از مردم کل nite. وضعیت نگران کننده است. پلیس با وجود تمام تلاش های خود را قادر به کنترل وضعیت و انداختنش اعتماد به نفس. ارتش shud نامیده می شود و منع رفت و آمد اعمال شده در سایر مناطق آسیب دیده بلافاصله. نویسم به Hon’ble HM به این اثر” او توییتی در روز چهارشنبه.

رئیس جمهوری برگزار شد جلسه اضطراری بیش از این وضعیت در روز سه شنبه و دستور مقامات شهرستان به منظور هماهنگی با مرکزی سازمان در برقراری صلح در خشونت-مناطق ضربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>