در G7 دیدار Pompeo متهم چین از بودجه Covid-19 ‘کمپین دروغ’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: گروه هفت قدرت متحد شدند در مخالفت چین کروناویروس “دروغ” اما آمریکا با تاکید بر همکاری برای مبارزه با جهانی همه گیر.

وزرای خارجه از عمده صنعتی دموکراسی صحبت در مورد بحران های کنفرانس ویدئویی را لغو یک دیدار در پیتزبورگ اما هر گونه امید برای نشان دادن یک جبهه مشترک بود فرسایش و عدم وجود یک بیانیه مشترک.

Pompeo تیز منتقد پکن که رفته در این حمله بیش از آنچه که او خواستار “ووهان ویروس گفت:” او به یک دیدگاه مشترک با بالا دیپلمات دیگر کشورهای G7 — بریتانیا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن.

“هر یک از کشورهایی که در آن جلسه صبح امروز بود که عمیقا آگاه از کمپین دروغ که حزب کمونیست چین است که در به سعی و منحرف از آنچه که واقعا قرار گرفته و” Pompeo به خبرنگاران گفت:.

Pompeo گفت که چین “شده است و همچنان درگیر در” یک کمپین رسانه های اجتماعی است که شامل تئوری های توطئه از ما دخالت.

“این دیوانه است, بحث,” او گفت:.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان می دهد در توییتر که نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به ارمغان آورد این ویروس به ووهان شهر بود که در آن برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

یک سخنگوی از چین وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت که چین به شدت محکوم Pompeo نظرات از جمله استفاده از اصطلاح “ووهان ویروس”.

“این سیاستمدار آمریکایی حرکت مقابله به اجماع بین المللی و همچنان به stigmatise چین لکه و چین تلاش های, تلاش برای استفاده از این برای تغییر توجه و سرزنش با سوء قصد گفت:” Geng Shuang در یک نشست خبری پنج شنبه.

این ویروس به کشته شدن بیش از 21000 نفر در سراسر جهان, اما پکن به نظر می رسد به آن را تحت کنترل دارد و با ارسال کمک های خارج از کشور — از جمله 40 تن از تجهیزات پزشکی به آمریکا ایتالیا که در جهان بالاترین مرگ و میر.

در چهارشنبه Pompeo به حداقل برسد چین تلاش و با اشاره به ایالات متحده نیروی هوایی محموله هواپیما را تحویل کمک به ایتالیا و همچنین خصوصی ما خیریه تلاش.

چین “در حال حاضر ساخت کوچک فروش محصول در سراسر جهان است و این ادعا که آنها در حال حاضر کلاه سفید در چه صورت گرفته است” Pompeo گفت.

اما او همچنین گفت که ایالات متحده به دنبال همکاری از جمله با چین است. این دو کشور رهبران تنظیم شده برای شرکت در یک مجازی اجلاس بحران پنج شنبه از گروه 20 اقتصادهای بزرگ.

“ما به شدت می خواهم به کار با هر کشور در سراسر جهان است. این است که جهانی همه گیر” Pompeo گفت.

فرانسه – هشدار به ‘بهره برداری از بحران –

مجله آلمانی اشپیگل به نقل از دیپلمات ناشناس گفت که بیانیه مشترک بود scuttled توسط Pompeo اصرار که آن را با استفاده از اصطلاح “ووهان ویروس” — یک فرمول ناپسند توسط متخصصان پزشکی که می گویند آن است که stigmatizing.

Pompeo را انکار کند در این گزارش که در مورد آن پرسید و گفت که هر وزیر صحبت می کنند به طور جداگانه اما که آنها تا به حال یک “درک مشترک” بر سلامت و بحران اقتصادی ناشی از “ووهان ویروس.”

فرانسه و آلمان با صدور بیانیه در G7 مذاکرات ساخته شده است که هیچ اشاره ای از چین است. کانادا گفت: چین مطرح شد در “گسترده تر بحث.”

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian “بر نیاز به مبارزه با هر گونه تلاش برای بهره برداری از بحران برای اهداف سیاسی” بیانیه ای گفت: به احتمال زیاد در یک محجبه پاسخ به Pompeo.

Le Drian “با بیان این که وحدت از همه به منظور به طور موثر مبارزه با این بیماری همه گیر در حال حاضر باید را مقدم بر هر گونه ملاحظات دیگر ،

فرانسه خواستار G7 به پیدا کردن راه هایی برای کمک به آفریقا هشدار داد که در هر دو قاره سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد بیمار بودند-مجهز به بحران جهانی است.

Pompeo متهم کرده است چین از قرار دادن جهان در معرض خطر در ابتدا سرکوب اخبار از ویروس. پکن در کشور متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال یک قربانی برای خود را شکست.

sct-bys/rox/rma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>