یک رهبر Shiromani Akali دال است که ناراحت کننده در مورد ستیز قانون تابعیت در روز پنج شنبه پرسید: BJP دولت به تصویب قوانین که تقسیم مردم است. نمایندگان مجلس باید با تصویب قوانین که صدمه دیده خواهد شد و شهروندان و اقلیت های Akali Dal رهبر سردار Balwinder سینگ Bunder گفت: یک نشست در روز پنج شنبه.

این Rajya سبها عضو ملاحظه می آید در برابر پس زمینه از تظاهرات در بخش هایی از این کشور در برابر تابعیت (اصلاحیه) با تصویب قانون در مجلس جلسه در زمستان.

این Akali Dal رفته همراه با Bharatiya Janata Party در قانون تابعیت همه همراه بود اما به تازگی بهینه سازی موقعیت خود را در قانون برای چند هفته. در اوایل این ماه این حزب نیز به نام خود داد با بی جی پی برای دهلی انتخابات اشاره کرد و مخالفت خود را بیش از قانون تابعیت به عنوان یک عامل کلیدی است.

این Akalis بعد از تغییر این موقعیت و تمدید آن پشتیبانی کامل به بی جی پی در انتخابات دهلی. Akali Dal را Sukhbir سینگ Badal دیروز خود را نسبت قبلی اختلاف به یک “سوء تفاهم”.

“ما همیشه به حمایت از تابعیت متمم قانون آن را به عنوان به طور مستقیم تاثیر می گذارد سیک ها که دچار از دست طالبان در افغانستان و در پاکستان” Sukhbir سینگ Badal به خبرنگاران گفت: در چهارشنبه نشستن در کنار BJP رئیس JP Nadda.

در این زمینه که Akali Dal نماینده تاکید بر اقلیت در پنجشنبه همه حزب جلسه آمد و به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از رهبران اپوزیسیون.

رهبران اپوزیسیون بحرانی شده است, قانون شارژ دولت با معرفی یک دین تست به گسترش سریع تابعیت درخواست از مستند نشده مهاجران از کشورهای همسایه.

در جلسه روز پنجشنبه همه آنها به جز AIADMK بودند به شدت انتقادی از قانون تابعیت و پیشنهاد ملی ثبت نام از شهروندان است.

رهبران اپوزیسیون از جمله غلام نبی آزاد و Ram Gopal Yadav, نیز نامیده می شود برای آزادی سابق جامو و کشمیر وزیر فاروق عبدالله و پسرش عمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im