آسوکا جدید می شود WWE Raw زنان قهرمان به عنوان بکی لینچ japanese, ژاپنی, پرستار عنوان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بکی لینچ شده است در یک حرفه ای بالا پس از پایان 2018. پانچ توسط Nia Jax شکست لینچ بینی اما زنده حرفه ای خود را به عنوان او یک لحظه ستاره در دنیای ورزش. او صحبت از شهر و سپس او نورد طبقه با فشار اولیه به عنوان لینچ شد بزرگترین زنان کشتی گیر در کشتی کج. لینچ اصلی-evented رسلمنیا 35 جایی که او را شکست داد شارلوت استعداد و روندا راسی به پیروزی خام زنان قهرمانی و پس از آن برگزار می شود آن را برای بیش از یک سال است.

او دوباره پیروز در رسلمنیا 36 با شکست Shayna Baszler. اما او تاریخی نمی تواند برای مدت طولانی ادامه یابد در سال 2020 به عنوان بکی اعلام کرد دوشنبه شب Raw که او باردار است و کنار رفتن او خام زنان قهرمانی با اثر فوری.

لینچ طولانی ترین-حاکم خام زنان قهرمان در WWE را در تاریخ و در حال حاضر پله به دور از حلقه بدون از دست دادن او عنوان شده است.

“شما بروید و یک جنگجو چون من قصد دارم برای رفتن مادر” لینچ گفت: Asuka که شد قهرمان جدید پس از پیروزی 2020 پول در بانک.

لینچ مشغول به همکار کشتی گیر سابق WWE Champion ست رولینز.

بکی بستری در گفتگو با هندوستان تایمز که کشتی گیران روبات نیست و برخی از زمان می توانید انجام دهید زیادی برای آنها خوب است.

‘در پایان روز, ما روبات نیست و کمی زمان می تواند انجام دهد مردم خوب است. آن را می توانید ذهن و بدن خود را خوب است. من که فرار از آن در حال حاضر و من خارش برای رفتن به عقب در حال حاضر. من فکر می کنم وجود یک تعادل وجود دارد و من فکر می کنم ما در حال گرفتن وجود دارد کمی بیشتر به عنوان زمان می رود. ما چنین بزرگ چند رسانه ای شرکت دارد و حوادث زندگی می کنند در حال وقوع بنابراین بسیاری از استعدادهای گاهی اوقات گرفتن یک استراحت در میان است. و زیادی است که اتفاق می افتد در حال حاضر و این (coronavirus همه گیر) فقط یک چیز کاملا متفاوتی در حال حاضر” بکی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>