AstraZeneca می شود 1 میلیارد دلار از ما را به آکسفورد واکسن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

AstraZeneca Plc دریافت بیش از 1 میلیارد دلار در ایالات متحده بودجه دولت به صورت تجربی Covid-19 واکسن از دانشگاه آکسفورد افزایش به یکی از سریع ترین در جهان-پروژه های در حال حرکت به منظور توسعه یک شات.

سرمایه گذاری و تسریع در یک مسابقه برای ایمن سازی واکسن منابع دیده می شود به عنوان یک گام کلیدی در جهت راه اندازی مجدد اقتصاد جهانی پس از یک مستند ناشی از رکود است. بازارهای سهام در حال افزایش است و در حال سقوط بر تحولات در آزمایشگاه های تحقیقاتی به عنوان سرمایه گذاران وزن چشم انداز.

انگلستان داروسازی دریافت پول از آمریکا پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار و گفت: این امن ظرفیت به 1 میلیارد دوز. اگر چه AstraZeneca گفته است که انتظار دارد به عکس آماده در اسرع وقت سپتامبر شرکت کانديد واکسن هنوز در آزمایشات انسانی با هیچ تضمینی برای موفقیت.

بودجه برای AstraZeneca بخشی از عملیات با سرعت پیچ و تاب تلاش برای ایمن سازی واکسن برای آمریکا با توجه به بیانیه ای از بهداشت و خدمات انسانی وزارت. Astra می توانید دریافت تا $1.2 میلیارد دلار تحت قرارداد و ایالات متحده انتظار دارد که 300 میلیون دوز در دسترس خواهد بود در اوایل ماه اکتبر.

پروژه های دیگر

ایالات متحده “در حال ساخت چند سرمایه گذاری های عمده در توسعه و ساخت امیدوار کننده واکسن طولانی قبل از آنها تایید شده به طوری که موفق واکسن خواهد رسیدن به مردم آمریکا بدون یک روز هدر رفته” HHS وزیر الکس آذر گفت. آکسفورد واکسن چهارم برای دریافت بردا پشتیبانی می کند.

آژانس ایالات متحده نیز ارائه بودجه به صورت, فرانسوی, غول دارویی سانوفی از جمله 30 میلیون دلار برای آن Covid واکسن و میلیارد و 226 میلیون جایزه در ماه دسامبر به افزایش ظرفیت تولید برای آن بیماری همه گیر آنفلوانزا واکسن. یک Covid واکسن توسط شرکت توسعه احتمالا رفتن به آمریکایی ها اگر شرکت می تواند با موفقیت تحویل یک مدیر ارشد اجرایی Paul Hudson گفت: هفته گذشته در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ.

شرکت سانوفی گفت: بعد از آن که آن را به ضرب گلوله در دسترس در همه جا. در حالی که عدم وجود یک همتای اروپایی به بردا کاهش پیدا کرده است و تلاش ها برای تضمین تامین هادسون گفت: شرکت فرانسوی است که در مذاکرات با چندین دولت در ترتیبات ممکن است.

تهیه انگلستان با واکسن خواهد بود یک اولویت برای AstraZeneca مدیر عامل شرکت پاسکال Soriot گفته است. ماهواره برنامه ای برای ایجاد به عنوان بسیاری از 30 میلیون دوز موجود در بریتانیا در ماه سپتامبر و متعهد به ارائه 100 میلیون سال جاری است.

عادلانه تخصیص

Astra گفت: این کار با گروه ها از جمله سازمان بهداشت جهانی ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری و Gavi, the Vaccine Alliance, در ساخت مطمئن شوید که واکسن به خود اختصاص داده است نسبتا. این شرکت گفت: این عرضه موافقت نامه برای 400 میلیون دوز.

“چندین موافقت نامه هستند انتظار می رود به ارائه AstraZeneca تعهد به تضمین دسترسی جهانی” یک سخنگوی یک ایمیل به در. “این توافق نامه در حال اتفاق می افتد به صورت موازی به منظور اطمینان گسترده و عادلانه عرضه واکسن در سراسر جهان بدون هیچ سود در طول بیماری همه گیر.”

سهام سقوط کرد 1.4% اوایل روز شنبه در لندن است.

ایالات متحده کمک های مالی را حمایت نهایی-مرحله کارآزمایی بالینی با 30,000 شرکت کنندگان و همچنین به عنوان تست در کودکان, AstraZeneca گفت.

برخی از شبهات مطرح شده در مورد پتانسیل اثربخشی آکسفورد واکسن پس از نتایج اولیه در میمون ها منتشر شد. در حالی که گلوله حیوانات حفاظت شده در برابر عفونت های شدید نتایج ضعیف بودند در مقایسه با کسانی که از یک آزمایش یک واکسن تحت توسعه توسط Sinovac تراریخته در پکن گفت: William Haseltine سابق دانشگاه هاروارد HIV پژوهشگر در یک پست وبلاگ.

عفونت در میمون ها

این مقایسه inapt مطالعات انجام شده با انواع واکسن های داده شده در دوزهای مختلف در میمون ها بودند که آلوده شده با سطوح مختلف از ویروس آکسفورد محققان در بیانیه ای گفت. “در پایان این تاثیر بالینی بیماری است که مسائل” گفتند.

ده ها تن از دیگر واکسن پروژه های در حال انجام در سراسر جهان از ایالات متحده به چین, نقاشی در عمده غول داروسازی دانشگاه آزمایشگاه و دیگران. مدرن, Inc. سهام شروع به پریدن کرد در اوایل این هفته پس از ایالات متحده آمریکا بیوتکنولوژی مثبت نشان داد نتایج اولیه از آن واکسن آزمایشی.

رئیس جمهور شی جین پینگ از چین گفت: هر گونه موفقیت آمیز واکسن توسعه یافته وجود دارد در دسترس خواهد بود به عنوان یک جامعه جهانی خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>