AstraZeneca داده نتواند به تحت تاثیر قرار دادن برخی از کارشناسان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

AstraZeneca Plc کاهش یافت و از رکورد بالا در معاملات نیویورک پس از داده ها برای شرکت Covid-19 کانديد واکسن هر چند امیدوار کننده سوخت نگرانی در مورد اینکه آیا آن را می توانید مطابقت با رقبا.

برنشتاین تحلیلگران رهبری Ronny گال گفت: واکسن توسعه یافته در همکاری با دانشگاه آکسفورد نشان داد اوایل مثبت داده اما منافع به نظر نمی رسد برای مطابقت با نوار تعیین شده توسط برنامه های از Pfizer Inc. و BioNtech SE و همچنین به عنوان مدرن, Inc. “در رقابتی زمینه آنها موفق به تحت تاثیر قرار دادن” گال نوشت.

تشدید نگرانی ها, مجله پزشکی لانست انتشار آمد فقط یک ساعت پس از Pfizer و BioNtech اعلام کرده بود اوایل مثبت داده از خود Covid-19 آزمایش واکسن در آلمان که ایجاد شده بر نتایج امیدوار کننده ای از برنامه های خود را در اوایل این ماه.

ما ذکر شده سهام AstraZeneca کاهش یافت و به اندازه 5.7% – بزرگترین روزانه کاهش از مارس — آوردن سهام سال به روز افزایش به 19٪. مدرن است که در میان بیوتکنولوژی داغترین سهام نیز پایین بود به اندازه 18% به عنوان جی پی مورگان کاهش رتبه آن به معادل نگه دارید. AstraZeneca اطلاعات “موفق به تحت تاثیر قرار دادن” رقابتی در زمینه “اين تيتر از واکسینه بيماران کمتر از نقاهت بیماران در حالی که BioNtech و مدرن واکسن هر دو بدستآمده IgGs قابل ملاحظه ای بالاتر از نقاهت کنترل” گفت: Bernstein, Ronny گال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>