استون ویلا جک گریلیش عذر خواهی جریمه برای شکستن انزوای قوانین

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

استون ویلا کاپیتان جک گریلیش ارسال شده معذرت خواهی عمومی, روز دوشنبه برای شکستن دولت بریتانیا دستورالعمل های اجتماعی فاصله به عنوان پلیس افتتاح شد رسیدگی به یک حادثه که در آن محدوده رور سقوط به اتومبیل های پارک شده. ویلا ابراز ناامیدی خود را با گریلیش و گفت: 24 سال جریمه خواهد شد با درآمد حاصل از رفتن به یک بیمارستان کودکان در بیرمنگام.

West Midlands Police گفت: آنها به نام روز یکشنبه به یک آدرس در سلیهولل در نزدیکی بیرمنگام که در آن دو اتومبیل پارک شده دچار آسیب های جزئی. به زور گفت: راننده خود را ترک کرده بود جزئیات با یک عضو از مردم قبل از ترک ،

“من فقط می خواهم به انجام سریع پیام تصویری برای گفتن, چگونه به شدت خجالت من در مورد آنچه اتفاق افتاده است این آخر هفته” گریلیش گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. “بدیهی است که من فقط یک تماس از یک دوست درخواست به دور خود را و ابلهانه موافقت به انجام این کار. من نمی خواهم کسی را به اشتباه همان است که من پس از من همه اصرار به ماندن در خانه و پیروی از قوانین و دستورالعمل ها از آنچه که ما خواسته شده را انجام دهد.”

دولت بریتانیا معرفی شده اعمال محدودیت بر شهروندان ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و دارو سفر ضروری برای محل کار و یک شکل از ورزش در روز برای کمک به توقف گسترش coronavirus. “استون ویلا نا امید است که یکی از بازیکنان ما را نادیده گرفته و دولت را ارشاد در ماندن در خانه در طول Coronavirus بحران” ویلا در بیانیه ای گفت.

“باشگاه کاپیتان جک گریلیش پذیرفته است که او تصمیم به ترک خانه اش اشتباه بود و کاملا غیر ضروری است. آن را نقض رهنمودهای دولتی که روشن هستند و باید رعایت شود و توسط هر کسی. “پخش خواهد شد منظم و جریمه با درآمد حاصل از اهدا به دانشگاه و بیمارستان خیریه در بیرمنگام.”

کمتر از 24 ساعت قبل از حادثه گریلیش بخشی از یک ویدیو و درخواست مردم برای ماندن در خانه در طول مستند.

“من امیدوارم که هر کس می تواند من را قبول عذرخواهی و ما می تواند حرکت کند از این” اضافه شده گریلیش. “امیدوارم در آینده نزدیک ما می تواند با بهره گیری از خودمان را دوباره.”

در بیانیه ای در مورد این حادثه West Midlands Police افزود: “ماموران در حال بررسی شرایط و هر کسی با اطلاعات خواسته شده را به در تماس گرفتن.”

گریلیش شده است ویلا بازیگر ستاره در بازگشت خود به لیگ برتر این فصل بود و انتظار می رود برای کسب اولین تماس تا توسط انگلستان برای بازی دوستانه مقابل دانمارک و ایتالیا در این ماه قبل از فوتبال را تعطیل, به علت COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>