آسام سه نفر باعث می شود ماسک صورت سپر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی: به عنوان یک غیر تمرین پزشکی دکتر Dipannita Kaushik تصمیم گرفت او تا به حال به زمین به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس خروشان در سراسر جهان است. پس از 29 سال از گواتی آسام که در حال حاضر به دنبال یک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی تصمیم به ایجاد سپر چهره و ماسک برای کارگران در خط مقدم با کمک مادر و نامزد استفاده مجدد از پیر X-ray و پروژکتور ورق.

“من می دانم آنچه در آن شبیه به چرخ دنده های مناسب حتی در زمان عادی” گفت: Kaushik که در خدمت به عنوان یک مقیم در بیمارستان آپولو و در Pratiksha بیمارستان در آسام.

“در شیوع این یکی من حتی نمی توانید تصور کنید که خطرات. اغلب تحت مجهز و به شدت تحت تاثیر قرار می Asha [معتبر سلامت اجتماعی فعالان] چند منظوره سلامت کارگران و anganwadi کارگران که در واقع انجام این ریشه چمن جمع آوری داده ها و کسانی که عمل به عنوان یک پل ارتباطی بین جامعه بهداشت و درمان و جمعیت است. بنابراین من می خواستم برای انجام این کار برای آنها است.”

Kaushik را Simarekha Bhagowati, 56, یک استاد دانشگاه تا به حال مقدار زیادی از OHP ورق های دروغ گفتن در اطراف باقی مانده از ریاضی سخنرانی در اوایل دهه. آنها حفر کردن یک دسته از اشعه X بیش از حد. آنها با استفاده از نوار های متعدد از سفت X-ray ورق را به هر یک قاب; پروژکتور فیلم فرم حجاب.

Kaushik را نامزد Tuhin Bhuyan, 28, یک مهندس نرم افزار کمک می کند تا با قرار دادن سپر هم با استفاده از چسب کرافت. مادر او رزین با ماسک در خود دستگاه دوخت.

اولین دسته از 40 ماسک و سپر آماده بود با اولین روز از ماه آوریل است. “بخش دوم از کار من این بود که برای رسیدن به حق مردم” Kaushik گفت. او تماس Dr Santimoyee Barua های نظارت افسر پزشکی در وزارت بهداشت و رفاه خانواده در Guwahati, که گفت که او خواهد بود خوشحالم که محموله.

دسته دوم آماده بود در اواسط ماه مه و رفت به دکتر Nabin Bhuyan پزشکی سرپرست در Morigaon مدنی بیمارستان تعیین شده تسهیلات برای Covid-موارد مثبت.

“چنین تفکر سریع می تواند صرفه جویی در زندگی” گفت: Barua. “سپر به خصوص به دلیل حفاظت بیشتر آنها را بسیار مفید برای آشا و چند منظوره کارگران که در این زمینه ردیابی مشکوک Covid-19 عفونت.”

سومین دسته ای Kaushik گفت: بروید به ترافیک پرسنل خیابان فروشندگان و مغازه داران محلی در اواخر این ماه. در ضمن او نیز ارسال شده یوتیوب آموزش به کمک به دیگران را از جمله کیت های بیش از حد.

“DIY سپر می تواند حیاتی استراتژی که ما باز کردن و آماده شدن برای زندگی در میان ویروس,” او گفت:. “چیز خوب در مورد آنها است که آنها نیز می تواند سترون و مورد استفاده مجدد قرار و دوباره و دوباره تا زمانی که برخی از جزء به راه است. این فقط آنچه ما نیاز داریم.”

هر کیت طول می کشد و این گروه از سه حدود 10 دقیقه به. و پس از او تا به حال مقدار زیادی از زمان در داخل خانه Kaushik گفت: این یک راه خوب برای نگه داشتن مشغول است و خودش مفید خود را در خارج از روال منظم از کارهای خانه و کار پایان نامه.

“ماسک های او بیشتر از دیدار با استانداردهای ما” Nabin Bhuyan گفت. “ما استفاده از آنها را در بیمارستان و در این زمینه باشد. نوآورانه و مقرون به صرفه سرمایه گذاری مانند اینها حیاتی در منابع محدود کشورهایی مثل ما.”

Hindustan Times و Facebook همکاری کرده اند را به شما 15 داستان از HT سلام. HT تنها مسئول محتوای سرمقاله این سری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>