آسام شاهد بزرگترین واحد-بعد سنبله در Covid-19 موارد با 49 نفر تست مثبت در جمعه گرفتن عفونت شمارش به 259 وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت. از تازه موارد حداقل 46 گزارش شده از مراکز قرنطینه و بیمارستان ها در Guwahati تزپور, جرحت و سیلچر او گفت: در یک سری از توییت. “هشدار سه #COVID19 + موارد شناسایی هر یک از Nagaon, سیوسگر و تینسوکیا,” او گفت:.

“در یکی از بزرگترین-زمان سنبله در موارد 26 نفر را تایید کرد #COVID19 +. همه آنها از Sarusajai قرنطینه مرکز” وزیر گفت: در یک صدای جیر جیر در شب.

پیش از آن در روز سرما گفت: 20 نفر تست مثبت است.

از این هفت نفر عبارتند از Cachar منطقه شش از Sonitpur دو از سیوسگر و هر یک از Hailakandi, Dhakuakhana و یودلگوری, او گفت:.

باقی مانده دو بيمار در حال حاضر پذیرفته شده به Mahendra موهان Choudhury بیمارستان (MMCH) در گواتی و سیلچر کالج پزشکی و بیمارستان (SMCH), او گفت:.

آسام در حال حاضر 198 فعال موارد در حالی که 54 نفر مرخص شده از بیمارستان پس از درمان. دولت ثبت چهار مرگ و میر به علت سرایت.

در طول روز سرما افتتاح یک واحد مراقبت های ویژه (ICU) اختصاص داده شده برای Covid-19 بيمار در Nagaon بیمارستان مدنی.

در گفتگو با خبرنگاران گفت: دولت خواهد اطمینان از اجرای دقیق از هفت روز هر یک از خانه و نهادی قرنطینه روند.

“در خانه قرنطینه… هیچ کس قادر خواهد بود به ترک محل در طول دوره. ما آنها را 2,000 تومان ارزش غذایی. ما با تشکیل یک روستا در سطح کمیته برای نظارت بر این کار است”.

سرما گفت: غیر bailable پرونده خواهد بود در برابر افرادی که حاضر به پیروی از دستورالعمل حذف.

به صفحه نمایش افرادی که از کشورهای دیگر آسام دولت تعیین کرده است تا پنج منطقهای غربالگری اردوگاه علاوه بر آنهایی موجود در منطقه مرکزی و محلی سطح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de