آسام پیشنهاد تغییرات در فرمان در صنایع برای حفاظت از حقوق زمین از بومی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پس مخالفت ها و نگرانی های آسام دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد تغییرات اخیر فرمان راه اندازی صنایع به منظور حفاظت از زمین و حقوق مردم بومی از دولت است.

در ژوئن 29, آسام, کابینه گذشته بود فرمان اجازه می دهد راه اندازی میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME) صنایع تنها با ارسال یک خود اعلام بدون در نظر گرفتن هر گونه مجوز برای یک دوره سه سال و افزود: زمین برای راه اندازی صنایع خواهد بود “تلقی تبدیل شود”.

این حرکت تا به حال منجر به دغدغه که “غیر خودی” خواهد خرید زمین های کشاورزی و تبدیل آنها را برای استفاده های صنعتی بدون هر گونه چک که ممکن است صدمه دیده زمین حقوق مردم بومی.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه و صنایع وزیر چاندرا موهان Patowary اطلاع داد که به منظور رسیدگی به نگرانی های وزیر Sarbananda Sonowal برگزار شد یک جلسه در اوایل این هفته به بحث در مورد مفاد “پیش نویس فرمان مربوط به استفاده از زمین”.

“آن را به اتفاق آرا تصمیم گرفت که اقدامات سختگیرانه و مقررات باید ساخته شود به طوری که حق مردم بومی حفاظت و نگهداری بی ریا گفت: وزیر.

Patowary گفت: یک ارائه شده است پیشنهاد می شود ساخته شده در پیش نویس MSME فرمان که تمام مفاد آسام زمین های کشاورزی (مقررات طبقه بندی و انتقال به صورت غیر کشاورزی منظوره) عمل می کنند 2015 و قوانین دیگر را به دنبال داشته باشد و برای راه اندازی هر سازمانی و هیچ معافیت داده خواهد شد و تحت فوق الذکر عمل می کنند و یا هر زمین مربوط عمل برای هر کسب و کار و ابتکار و یا کسب و کار سرمایه گذاری.

“پیش از آن وجود دارد یک ماده است که پس از اخذ تاییدیه گواهی زمین های کشاورزی پیشنهاد شد تلقی می شود تبدیل می شود به صورت غیر هدف های کشاورزی برای راه اندازی یک صنعت” گفت: وزیر.

“اما در حال حاضر آن پیشنهاد شده است که تا کنون به عنوان زمین نگران است چنین معافیت داده خواهد شد. کسب و کار شرکت باید به همه, اجازه, ترخیص کالا از گمرک و تاییدیه های مربوط به زمین قبل از شروع هر صنعت” اضافه شده Patowary.

همچنین تمام زمین های مربوط به قوانین و مقررات تحت آسام زمین های کشاورزی (مقررات طبقه بندی و انتقال به صورت غیر کشاورزی منظوره) عمل می کنند 2015 را به دنبال داشته باشد باید توسط تمام شرکت.

موجود در مفاد پیش نویس قانون محدود کردن استفاده از چرای ذخایر ایجاد کرد چرا ذخایر تالاب میراث تاریخی و سایت های باستان شناسی و زمین متعلق نهادهای مذهبی و زمین در کمربند قبیله ای و بلوک برای راه اندازی صنایع باقی خواهد ماند.

Patowary گفت که با توجه به Covid-19 بیش از 3.5 لاخ مردم بازگشته اند از نقاط مختلف کشور به آسام و MSME فرمان فراخوانده شد نگه داشتن آنها را در نظر میگیرد به طوری که آنها می تواند راه اندازی صنایع در زمین خود.

“با در نظر گرفتن دغدغه های مردم و دولت تصمیم گرفته است تا دقیق تر تنظیم به طوری که وجود دارد باید بدون ابهام که حقوق مردم محلی محافظت می شود. دولت اطمینان داد تعهد خود را به حقوق مردم بومی بیش از زمین های خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>