مقامات در آسام باید اطمینان که اطلاعات مربوط به نهایی ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) برای آسام رفتن آفلاین است یک چیز موقت و مسئله حل خواهد شد در چند روز.

این اطلاعات که شامل اطلاعات متقاضیان گنجانده شده و از دست رفته از لیست منتشر شده در ماه اوت سال گذشته رفت و از دست رفته پس از NRC مقامات موفق به تمدید قرارداد با Wipro آن شرکت مسئول برای ذخیره سازی ابری داده ها.

“قرارداد با Wipro برای ذخیره سازی ابری داده ها تمام شده در ماه اکتبر سال گذشته است. داده ها رفت و آفلاین از 15 دسامبر پس از این شرکت به حالت تعلیق در استفاده از آن گفت:” یک مقام ارشد در دولت NRC هماهنگ کننده دفتر به شرط ناشناس ماندن به عنوان او است نه مجاز به صحبت با رسانه ها.

این مقام گفت: این اتفاق پس از گذشت قبلی NRC دولت هماهنگ Prateek Hajela که منتقل شد از این پست و به Madhya Pradesh پس از دیوان عالی کشور, بخشنامه موفق به تمدید قرارداد.

Hajela چپ آسام در ماه نوامبر و دولت جدید هماهنگ Hitesh Dev سرما در زمان شارژ در ماه دسامبر پس از داده ها در حال حاضر از بین رفته نیست.

“ما در تماس با Wipro به تمدید قرارداد و همان انجام خواهد شد ظرف چند روز آینده. هنگامی اتفاق می افتد که داده خواهد شد به نظر می رسد آنلاین دوباره و متقاضیان می توانند خود را مشاهده جزئیات” این مقام گفت.

داده ها بر روی جزئیات موجود در NRC لیست نهایی که از مطالعه خارج شدند 19 لاخ متقاضیان منتشر شد آنلاین در سپتامبر سال گذشته پس از یک دادگاه عالی سفارش. با داده ها رفتن آفلاین متقاضیان قادر به مشاهده اطلاعات بیشتر و یا دانلود لیست که شامل نام خود را.

در ضمن مخالفت کنگره گفت: این مظنون این مسئله می تواند ناشی از برخی malafide عمل و خواسته NRC مقامات به نگاه به “مشکوک توسعه”.

“این یک راز است که چرا این اطلاعات آنلاین باید نابودی همه ناگهانی به خصوص که روند تجدید نظر کرده است و حتی در آغاز کار” رهبر اپوزیسیون در مجلس ایالتی Debabrata Saikia نوشت: به NRC دولت هماهنگ سرما در روز سه شنبه.

“وجود دارد دامنه کافی به گمان است که ناپدید شدن اطلاعات آنلاین توسط یک ملا فیده عمل می کنند. (آن) است پریما نظر عمدی نقض بخشنامه صادر شده توسط Hon’ble دیوان عالی کشور” به آن اضافه شده است.

دادگاه تجدید نظر برای کسانی که خارج از NRC لیست است و در عین حال برای شروع به عنوان های مختلف دادخواست ادعا ناهنجاری در ورود و خروج از نام های در حال بررسی در دیوان عالی کشور به دنبال ارزیابی مجدد از لیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im