آسام سیل ادعا 89 زندگی تحت تاثیر 26 ولسوالی: گزارش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سیل در آسام را تحت تاثیر 26 منطقه و ادعا 89 زندگی تا 22 ژوئیه گفت: آسام دولت و مدیریت بحران سازمان (ASDMA).

با توجه به سیل گزارش ASDMA در چهارشنبه برپتا, دیبروگره, ککرژر, بنگیگن, تینسوکیا در میان مناطق دیگر شده اند به شدت متاثر از سیل در دولت مؤثر 26,31,343 مردم است.

در مجموع 2,525 روستاهای reeling از اثرات افزایش آبهای براهماپوترا در میان آن و دیگر شاخه های فرعی که تحت تاثیر 1,15,515.25 هکتار از محصول است.

به عنوان بسیاری از 120 حیوانات نفر به دلیل سیل در پارک ملی کازیرانگا در حالی که 147 را نجات شده است طبق این گزارش که توسط بخشی از جنگل افسر شرقی آسام حیات وحش را بدست آورد. بسیاری از حیوانات از پارک ملی دیده می شد مهاجرت به مکان های بالاتر با عبور از خیابان ها پس از آب وارد Kaziranga.

در حال حاضر 45,281 مردم هستند که کمک کرد از طریق 391 امداد اردوگاه ها/مراکز توزیع.

دولت در واکنش به این فاجعه صندوق (SDRF) ملی در واکنش به این فاجعه صندوق (NDRF) دایره دفاتر و مردم محلی نجات داده اند 452 نفر تا کنون.

افزایش سطح آب دیده سدهای جاده ها و پل ها و پلچک در میان ساخت و سازه دیگر مانند خانه ها و غیره در دولت است.

روز چهارشنبه مرکز اعلام کرد که آن را انتشار تومان 346 کرور در فاز اول تحت مدیریت سیل برنامه (FMP) طرح به آسام و نیز مذاکره با بوتان برای حل تکراری سیل مشکل در قسمت های پایین تر از دولت است.

آسام وزیر Sarbananda Sonowal جلسه با اتحادیه جال شاکتی وزیر Gajendra سینگ Shekhawat از طریق ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه که در آن اطلاعات منتقل شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>