آسام سیل وضعیت بدتر; 33 لاخ مردم در 28 منطقه را تحت تاثیر قرار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سیل وضعیت در آسام بدتر بیشتر در روز سه شنبه با حدود 33 لاخ مردم در 28 ایالت 33 مناطق آسیب دیده.

با توجه به آسام دولت و مدیریت بحران سازمان (ASDMA), 3371 روستاها در سال 92 درآمد محافل دولت بودند توسط سیل آسیب دیده. برپتا, Dhubri و Morigaon شد بدترین آسیب دیده در میان تمام مناطق.

نه مرگ و میر ناشی از غرق شدن بودند گزارش شده در طول روز با در نظر گرفتن تعداد مرگ و میر در این فصل به 59. بیش از 44000 نفر بی خانمان توسط سیل در حال پناه گرفتن در 517 امداد اردوگاه در مناطق آسیب دیده.

سیل زیر آب فرو رفته اند 1.28 لاخ هکتار از محصول منطقه در مناطق آسیب دیده. در طول روز 7,733 مردم رشته با توجه به سیل نجات داده شدند و توسط قایق و تخلیه و به مکان های امن تر.

در روز سه شنبه سیل آسیب دیده و در مجموع 160 خانه ها در سراسر کشور. علاوه بر انسان نزدیک به 33 لاخ حیوانات اهلی و طیور نیز تحت تاثیر جاری شدن سیل.

چندین جاده در مناطق آسیب دیده شد غوطه ور در زیر آب موثر بر حرکت وسایل نقلیه. بسیاری از حوادث آسیب به سدهای جاده ها و پل ها و فرسایش و همچنین گزارش شده است که از سراسر کشور است.

به گزارش مرکزی کمیسیون آب (CWC) اکثر رودخانه ها در دولت شد و در سیل با براهماپوترا, Burhidihing, Dhansiri جیا Bharali, Kopili, Beki, Kushiyara و Sankosh جریان بیش از خطر را در مکان های مختلف.

سیل همچنان به تاخت و تاز Kaziranga

نزدیک به 95% از پارک ملی کازیرانگا و ببر رزرو گسترش بیش از 430 کیلومتر مربع است که هنوز هم هولناک با توجه به گزارش های پارک مقامات. سیل باید هولناک 173 از 223 جنگل اردوگاه های داخل پارک.

در مجموع از 51 حیوانات وحشی در پارک-11 با توجه به غرق شدن و 12 با توجه به وسیله نقلیه بازدید-اند و در طول این موسمی.

روز سه شنبه دو ببر منحرف از پارک برای فرار از سیل و رسیده Baghmari روستا در نزدیکی پارک حاشیه. در حالی که یک محور آن نسبت به مکان های بالاتر در کربی Anglong تپه یکی دیگر از صرف چند ساعت در نزدیکی بزرگراه ملی در نزدیکی پارک قبل از حرکت به دور.

یک-سال-پیر زن کرگدن گوساله کردم که جدا از آن با توجه به جاری شدن سیل شد و نجات توسط جنگل پرسنل در روز سه شنبه از Diphalu Pathar از پارک Agratoli محدوده.

روز دوشنبه گروهی از ببرهای تا به حال بیرون آمدن از پارک Agratoli محدوده با توجه به جاری شدن سیل و پناه گرفته اند یک بز-ریختن در یک روستا در نزدیکی. بعد از آن رفت و برگشت به پارک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>