آسام دکتر که در زمان ضد مالاریا مواد مخدر در میان Covid-19 شیوع می میرد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک دکتر در آسام که مقامات بهداشتی می گویند در زمان ضد مالاریا مواد مخدر است که ظاهرا نشان داده شده است برخی از اثر در برابر بیماری کروناویروس Covid-19 سالگی به دلیل حمله قلبی همکارانش گفت.

هنوز روشن نیست که اگر استفاده از هیدروکسی کلروکین متصل است به مرگ Utpaljit Barman, 44 ارشد anaesthetist در گواتی-بر اساس Pratiksha بیمارستان خصوصی مرکز بهداشت.

Barman درگذشت یکی دیگر از بیمارستان های خصوصی در شهرستان پس از او پذیرفته شد وجود دارد در بعد از ظهر یکشنبه پس قلب عوارض مربوط با توجه به همکاران خود.

“چند پزشکان با استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان خود-دارو برای جلوگیری از Covid-19. Barman بیش از حد آن را گرفت” گفت: Nirmal کومار Hazarika, Pratiksha بیمارستان, پزشکی, سرپرست.

او افزود که Barman ندارد اساسی شرایط بهداشتی و پزشکان هنوز مطمئن شوید که اگر مرگ او می تواند مرتبط به هیدروکسی کلروکین.

“ما مطمئن هستیم که چگونه بسیاری از دوز او گرفته بود; احتمالا آن دو دوز” Hazarika گفت.

ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین تایید شده توسط ملی نیروی کار از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) به عنوان یک پیشگیری – درمان برای جلوگیری از یک بیماری برای افرادی که در “خطر بالا” قرارداد Covid-19.

هیچ Covid-19 مثبت مورد یافت شده در آسام تا تاریخ و تنها دولت در آزمایشگاه و بیمارستان ها مجاز به آزمون و درمان بیماران و یا کسانی که در نشان دادن علائم Covid-19. اما گزارش برخی از پزشکان در بیمارستان های خصوصی مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک احتیاط.

استفاده از این دارو برای عفونت با علائم شبه آنفولانزا توصیه شده است برای دو دسته — بدون علامت (نه نشان دادن علائم بیماری), بهداشت و درمان کارگران درگیر در مراقبت از مشکوک یا تایید موارد Covid-19 و بدون علامت خانوار اطلاعات تماس مورد تأیید شده آزمایشگاهی که در مجاورت نزدیک با بیماران.

دولت هشدار داده است مردم در برابر استفاده بی رویه از هیدروکسی کلروکین پس از گزارش است که شده است وجود دارد عجله برای خرید دارو است که می تواند عوارض جانبی شدید در افراد با سابقه قلبی و بیماری های کلیوی در میان دیگر شرایط اساسی.

هند نیز ممنوع صادرات این دارو است. برای مطمئن شود, بزرگ کارآزمایی بالینی کنترل شده مورد نیاز برای رسیدن به یک نتیجه گیری در اثربخشی دارو در Covid-19 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>