آسام ویران سیل در طول Covid-19 CM می گوید 70 لاخ افراد مبتلا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آسام مبارزه با سیل از ابعاد حماسی است که به کشته شدن بیش از 80 نفر در آن دولت و تحت تاثیر قرار بیش از 70 لاخ مردم است. حداقل 24 از دولت 33 مناطق آسیب دیده ناشی از سیل باعث سنگین موسمی ،

“بیش از 70 لاخ مردم شده اند با توجه به آسام سیل. مردم و همچنین به عنوان حیوانات در حال نجات از مناطق آسیب دیده و منتقل امداد اردوگاه ها و مکان های امن تر,” وزیر Sarbananda Sonowal گفت: خبرگزاری ANI.

“از یک طرف مردم مشکل به دلیل Covid-19 و از سوی دیگر وجود دارد چالش های ناشی از آسام سیل. هنوز هم مردم از دولت ما همچنان به مبارزه با جنگ. دولت مرکزی و دولت در حال ارائه همه نوع کمک به مردم,” او اضافه شده است.

نارندرا نخست وزیر صحبت می کرد به Sonowal روز یکشنبه به بورس از سیل و فرسایش و Covid-19 وضعیت در دولت است.

“از ظ گفت که دولت مرکزی بود و نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک ایستاده و از نزدیک با مردم از آسام در طول این زمان دشوار است” گفت: بیانیه ای از رئیس دفتر وزیر.

با توجه به دفتر مرکزی کمیسیون آب (CWC) بولتن اکثر رودخانه ها در دولت همچنان در سیل. این براهماپوترا, Dhansiri جیا Bharali, Kopili, Beki, Kusiyara و Sankosh جریان بالاتر از خطر را در مکان های مختلف.

آخرین هشدار از CWC در روز دوشنبه گفت که براهماپوترا انتظار می رود که بیشتر توسط سهشنبه شب. رودخانه پشت سر هم خود را از بانک دو هفته پیش swamping بیش از 2500 روستا. گلپرا است که بدترین ضربه منطقه با بیش از 4.53 لاخ مردم را تحت تاثیر قرار, به دنبال 3.44 لاخ در برپتا و 3.41 لاخ در Morigaon.

پرسنل دولت در واکنش به این فاجعه نیروی دولت های منطقه و مردم محلی نجات داده اند 366 نفر در طول 24 ساعت گذشته در این ایالت آسام مدیریت بحران اقتدار (ASDMA) گفت. بیش از 50000 نفر بی خانمان توسط سیل گرفته اند سرپناه در 521 امداد اردوگاه.

افزایش سریع سطح آب نیز هولناک در پارک ملی کازیرانگا خانه را به بزرگترین غلظت از یک شاخ کرگدن با برآورد 2,500 از مجموع جمعیت حدود 3000 از حیوانات.

“نه کرگدن را غرق شدند و بیش از 100 حیوانات دیگر کشته شده اند گفت:” آسام را وزیر کشاورزی Atul بورا. شصت و دیگر حیوانات (36 گراز گوزن هشت کرگدن سه بوفالو وحشی, یکی, python, هفت, گراز وحشی, دو باتلاق گوزن یکی Sambar و دو خارپشت) تا کنون فوت ناشی از غرق شدن با توجه به دولت.

آسام معروف برای مزارع چای آن است که برخورد با جاری شدن سیل در هر فصل بارانی با وجود سیل-تلاش های کنترل.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>