ضارب باز آتش در سفارت کوبا در واشنگتن یک نفر دستگیر: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

فرد دستگیر شده بود در اوایل روز شنبه پس از باز کردن آتش سوزی در سفارت کوبا در واشنگتن آمریکا سرویس مخفی گفت. هیچ کس مجروح شد.

این فرد ناشناس شلیک گلوله های متعدد از آنچه برخی از گزارش ها گفته شد بالا-مجهز به تفنگ حمله.

“امروز صبح در حدود ساعت 2:15 am آمریکا سرویس مخفی افسران در پاسخ به سفارت کوبا گزارش زیر عکس اخراج” سرویس مخفی در بیانیه ای گفت.

“یک فرد دستگیر شده بود برای در اختیار داشتن یک ثبت نشده اسلحه گرم و همچنین مهمان مهمات و حمله به قصد کشتن و در اختیار داشتن ظرفیت بالا تغذیه دستگاه.

“بدون آسیب گزارش شده و در صحنه است.”

واشنگتن اداره پلیس تایید این حادثه اما گفت که بررسی شد در دست سرویس مخفی که اغلب در دسته تحقیقات مربوط به دیپلمات های خارجی.

رسانه های محلی گفت: این فرد دستگیر شد مردی که از کار اخراج حدود 30 گلوله از تفنگ حمله از نوع سلاح.

سفارت واقع در خیابان 16 در لبه آدامز مورگان محله به طور معمول شلوغ منطقه پر از کافه ها و رستوران ها اما که شده آرام توسط coronavirus shutdown.

دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سرد روابط با هاوانا معکوس دوره پس از باز آغاز شده توسط سلف خود باراک اوباما ،

در اکتبر سال 2017, آن اخراج 15 دیپلمات های کوبا پس از یک راش از حوادث که در آن آمریکا کارکنان سفارت در کوبا گزارش داد که هنوز غیر قابل توضیح سر درد و سرگیجه و از دست دادن شنوایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>