درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن اگر extraditing 19 لاخ مردم از آسام امکان پذیر است: چیدمبرم به مودی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | Chennai | منتشر شده در تاریخ: فوریه 23, 2020 10:44:05 pm

Aircel-Maxis: Delhi court grants time till May 4 to CBI, ED to complete probe ارشد کنگره و رهبر سابق اتحادیه وزیر P چیدمبرم. (اکسپرس عکس Partha پل)

کنگره رهبر P چیدمبرم روز یکشنبه در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در نارندرا نخست وزیر بیش از این کا NRC و NPR گفتن او را به درخواست بازدید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر آن را ممکن است برای استرداد به عنوان بسیاری از 19 لاخ مردم از آسام.

پرداختن پاسخگویی اینجا را در برابر تابعیت متمم قانون سابق وزیر به نقل از بی جی پی را حیوان اکثریت در مجلس پرسید که چه تضمینی است که دولت نمی خواهد را در اصلاحیه شبیه به کا به یک فشار به آن ایده از یک “هندو” کشور است.

وی از سوی مامورین که وجود دارد یک تهدید بزرگ را به قانون اساسی و نیاز به صرفه جویی در آن, او گفت: کشور در حال حاضر پرسیدن سوال بیش از کا.

“رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او خواهد شد سوال در مورد کا حتی قبل از ورود خود را. اگر شش تا 10 لاخ مردم در حال رفتن به تحت تاثیر قرار خواهد شد بازدید رهبر بدون نما سوالات؟”

پارلمان اروپا UNHRC و ایالات متحده پنل آزادی مذهبی بودند همه پرسیدن سوال میخواندی دولت به ستیز قانون است.

“ما می دانیم که تحت تاثیر قرار خواهد شد. دولت پنهان شده است که. جهان (کشور) است که یک احمق است; آن است که بیدار است که این را یک تهدید برای مسلمانان بر اساس دین خود را,” او اضافه کرد: بسیاری از کشورها شروع به پرسیدن سوال.

این کا بود “ابزار” تکامل یافته به حفظ 12 لاخ هندوها و ارسال هفت لاخ مسلمانان در آسام او ادعا.

در حالی که کشورهایی هستند که باید متوقف مهاجرت های غیر قانونی وجود دارد هیچ کشور که تحویل به عنوان بسیاری از 19 لاخ مردم, او گفت:.

“کدام کشور تحویل 19 لاخ مردم ؟ اگر نارندرا هر گونه شک او می تواند درخواست رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او جواب خواهد داد” او گفت:.

او پرسید اگر رئیس جمهور ایالات متحده که تا به حال در تمام طول صحبت در مورد ارسال به کسانی که از مکزیک موفق بود.

“که در آن به ارسال 19 لاخ مردم ؟ کدام کشور آماده پذیرش آنها ؟ که از طریق آن حالت از حمل و نقل خواهد شد به شما ارسال آنها را؟”

ردیابی در پس زمینه به NRC شروع با آسام توافق برای تعیین خارجی او گفت تا به حال هشدار داد -به عنوان اوایل به عنوان زمانی که این نظرسنجی مطرح شد – که این امر منجر به تنش های اجتماعی گردیده.

در حالی که 40 لاخ مردم مشخص شد که خارجی ها در این ورزش در ابتدا یک بررسی ثابت آن را در 19,06,657, او گفت:.

به عنوان به زودی به عنوان آن را به دست می آمد شناخته شده است که 12 لاخ از آنها هندوها و هفت لاخ مسلمانان این مرکز در بر داشت خود را در یک دوراهی قرار گرفت که همه آنها تا به حال به خارج از کشور فرستاده.

“این NRC در آسام بسیار بزرگ شکست,” او گفت:.

برای غلبه بر این “مخمصه” از 12 لاخ هندوها دولت آمد تا با کا, او گفت:.

وی از سوی مامورین که دولت دروغ گفتن در مورد این قانون گفت: این وزرا بیش از حد خوابیده بودند.

“یک دروغ بزرگ است که قانون (CAA) تحت تاثیر قرار نمی خواهد افرادی که در هند. کسانی که در آفریقا خواهد بود تحت تاثیر قرار از او پرسید: sarcastically.

این کا می خواهد به ارسال تنها مسلمانان خارج از کشور در حالی که اجازه دادن به دیگران برای اقامت قرار داده است و قانون به چالش کشیده شده است در زمینه های مذهبی از جمله تبعیض در دیوان عالی کشور است.

اگر بی جی پی به رهبری مرکز می تواند کا که معادل impinging در ویژگی های اساسی از قانون اساسی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که دولت را از دیگر اصلاحات, او گفت:.

“چرا شما نمی آورد دیگر اصلاحات فردا ؟ چه اعتماد به نفس است که شما نمی خواهد اعلام کند (هند) یک هندو کشور در نظر اکثریت حیوان?,” او پرسید.

آر اس اس و BJP پخش می شد “سمی انداز” است که کسانی که متعلق به همان ‘gothra’ باید ازدواج. “چه اعتماد به نفس است که این را نمی خواهد تبدیل به یک قانون (منع همان gothra ازدواج),?” او پرسید.

“بازیگوش” سوالات گنجانده شده اند در NPR مانند محل تولد از پدر و مادر خود و تاریخ تولد, مادر, زبان, Aadhar, کارت گواهینامه رانندگی دائمی شماره حساب و پاسپورت.

“چرا شما پرسیدن این سوال؟,” او گفت این بود که تلاش برای شناسایی افراد به عنوان خارجی از طریق پدر و مادر خود را اگر آنها نمی تواند به طور مستقیم به عنوان چنین.

“همین دلیل است که وجود دارد ترساندن در میان مردم است. این NPR ورزش باید داده شود تا به طور کامل و این است که ما تقاضا است. NPR لازم نیست. سوال در سرشماری.”

این NRC درایو باید انجام نمی شود و باید داده شود تا به طور کامل و به جای آن یک سرشماری باید انجام شود.

رهبر ارشد خواستار آن شدند که دولت لغو این کا. “در غیر این صورت دیوان عالی کشور باید اعلام آن را به عنوان باطل و از درجه اعتبار ساقط است.”

قانون اساسی گفت: اجازه نمی دهد که تبعیض بر اساس دین و تابعیت مبتنی بر اصل خاک و دین نیست.

مقابله با یک ادعا علیه اعتراضات در حالی که این موضوع در حال بررسی است و در راس دادگاه او تعجب که آیا این کتاب بودند برگزار شد در حالی که ایودیا مورد انتظار در دادگاه بالا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>