آسیایی, کشتی C’ships: Ashu درو پرنده زود هنگام فضیلت در Greco-Roman

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هنوز بسیاری از فرنگی کشتی گیران در هند معرفی شده به سبک بچه ها. بسیاری از آنها را به سوئیچ از آزاد. Ashu اما در زمان یونانی-رومی رک و بی پرده و فضائل خود را در اوایل شروع به نشان می دهد خود را در درک تفاوت های ظریف است. در روز دوم از کشتی قهرمانی اینجا را در روز چهارشنبه 19 ساله برنده برنز در 67kg به گرم کردن برای بازی های المپیک توکیو مقدماتی در ماه آینده.

هند برنده دو مدال برنز—Aditya Kundu (72kg) و Hardeep (97kg)—خود را به فرنگی مدال شمارش به یک طلا و چهار برنز و بهبود از چهار مدال (3 نقره و 1 برنز) به دست آورد در گذشته قهرمانی در شیان چین است.

“هدف ما بود که برنده شش مدال. سمت روشن شد که ما در نهایت برنده طلا (Sunil Kumar, 87kg) پس از 27 سال. این عملکرد آینده قبل از المپیک مقدماتی از ماه آینده افزایش اعتماد به نفس تیم” رئیس مربی Hargobind سینگ گفت.

آن را مسلط نشان می دهد Ashu و Kundu در خود مدال برنز حملات. Ashu شکست سوریه Abdulkarim Mohammad Al-Hasan 8-1 در حالی که Kundu اعزام ژاپن Nao Kusaka 8-0 در اولین دوره است. دیگر برنز برنده شد Hardeep که لبه های گذشته Beksultan Shamsiddinov 3-1.

Ashu از دست داد و نزدیک نیمه نهایی در برابر Makhmud Bakhshilloev از ازبکستان در صبح است. نمرات بسته بود 4-4 در پایان جلسه. Makhmud اعلام شد برنده در معیار (چهار نقطه پرتاب). Ashu شد انتهایی 0-4 اما مبارزه راه خود را به عقب. با نمرات سطح Ashu با استفاده از تمام قدرت خود برای فشار Makhmud خارج از منطقه بازی برای برنده شدن در نقطه اما این کشتی گیر ازبک در دفاع هست.

“من حمله بیش از حد. اگر من تا به حال نشان داده شده کمی بیشتر صبر من می تواند به دست آورد. تجربه به من کمک خواهد کرد زمانی که من رقابت در المپیک مقدماتی. من می خواهم به نمایندگی از هند در بازی های المپیک توکیو,” او گفت:.

در اولین جلسه Ashu را شکست داد و چین تایپه را Fu هائو Lin 10-0 (ویژگی های برتری). از آن زمان او ضربه حصیر او نگاه به نمره برابر دانه بالا. او به سرعت بالا رفت 4-0 و سپس برداشته حریف خود را و بدبختانه او بیش از چهار نقطه پرتاب در دوره دوم.

در 72kg-کندو آمد از طریق صلاحیت دور ضرب و شتم Alijon Khuseynov از ازبکستان 9-1. در مرحله یک چهارم نهایی او کردم بهتر از Tadjikistan را Amirkhonzoda 9-0 قبل از از دست دادن به قزاقستان Ibragim Magomadov 0-9.

هند مربی خارجی Temo Kazarashvili احساس Ashu قطع شده است به صورت مرحله بزرگ است. “زمانی که من او را دیدم و برای اولین بار در ملی محاکمه من مشخص او را برای خود قدرت و شن. او را حفظ خواهد کرد به آینده در حریف خود را. در یک زمان کوتاه او بهبود یافته است زیادی. وجود دارد نه مقدار زمان باقی مانده برای المپیک صلاحیت اما ما آماده خواهد شد او را به خوبی” مربی از گرجستان گفت.

نقطه از Sonepat, Haryana Ashu شده است آموزش در Pratap مدرسه Kharkhoda. او نشان داد وعده در junior سطح برنده نقره در جهان زیر junior قهرمانی و طلا در زیر junior championships. در اولین ارشد بین المللی رقابت او را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از عصبانیت.

Kazarashvili یک قهرمان سابق جهان بود که در هند منصوب مربی در فوریه سال گذشته احساس می کند هند می توانید انجام دهید خیلی بهتر در صحنه جهانی اگر تحلیلگر دریافت رقابت بیشتر. “وجود دو مشکل اصلی در کشتی فرنگی در هند. اول آن است که رقابت در مدارس و یا مردمی و در نتیجه بسیاری از آنها را از آزاد. آنها نیاز به بازی بیشتر مسابقات. در حال حاضر ما در حال آموزش بیشتر از زمان. به منظور بالا بردن سطح آنها را به صورت بالا کشتی گیران به طور منظم در مسابقات” گفت: Kazarashvili.

از آنجا که بسیاری از آنها در حال معرفی به Greco-Roman اواخر آنها در جنبه های فنی و زمین کشتی ضعیف است.

“آنها می توانند کشتی به خوبی از جایگاه و موقعیت. آنها خوب قدرت, اما آنها نیاز به بهبود زمین کشتی. شما می توانید به پایان بازی با یک یا دو پرتاب خوب,” او گفت:.

Vinesh-Mukaida صورت خاموش در دور اول

وجود خواهد داشت هیچ مهلت برای بازی های آسیایی قهرمان Vinesh Phogat که کشیده شده است به مبارزه با او دشوار رقیب Mayu Mukaida ژاپن در دور اول. Phogat از دست داد به Mukaida دو بار در سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان در نورسلطان قزاقستان و در مسابقات قهرمانی آسیا در شیان در پایان با برنز در هر دو حوادث.

Phogat است کشت چهارم و Mukaida سوم در 10-زنان در قرعه کشی. این 53kg مسابقه برگزار خواهد شد در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>