آسیایی, کشتی قهرمانی: Sarita, Pinki اضافه کردن بیشتر مدال طلا به هند زن سبک و جلف

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند کشتی گیر Pinki امن آرزو مدال طلا پس از ضرب و شتم مغولستان Dulguun Bolormaa در زنان 55 کیلوگرم نهایی در مسابقات قهرمانی آسیا در اینجا در روز پنج شنبه. Sarita اضافه شده یک سوم طلا از روز برای هند به عنوان او را شکست داد Battsetseg Altantsetseg در 59 کیلوگرم رده. قبلا Divya Kakran برنده شده بود زرد مدال در 68 کیلوگرم رده.

Pinki لبه Bolormaa 2-1 در اجلاس برخورد در KD Jadhav ورزشگاه سرپوشیده برای تبدیل شدن به سومین زن هندی به مدال طلا در تاریخ این مسابقات است. او را شکست داد و ازبکستان Shokida Akhmedova با سقوط در دور باز قبل از از دست دادن جلسه بعدی در برابر ژاپن Kana Higashikawa. اما Pinki او برنده نیمه نهایی تقلا در برابر مارینا Zuyeva 6-0.

در ضمن Sarita رقابت در اولین آسیایی, رویداد پس از پیروزی یک نقره در سال 2017 در 58kg برنده اول دو دوره با ویژگی های برتری در برابر مدینه Bakbergenova (Kazkhstan) و Maximillian MarsbekKyzy (قرقیزستان) قبل از پیروزی 10-3 برابر ژاپن Yuumi کن.

قبلا Divya Kakran شد دومین زن هندی به پیروزی یک طلا در کشتی قهرمانی پس از یک غالب نشان می دهد که در آن او برنده تمام حملات سقوط, از جمله در برابر تاریخ و قهرمان جهان Naruha Enormous.

Navjot Kaur شد اولین زن هندی به برنده مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا که پیروزی او در سال 2018 در بیشکک قرقیزستان در 65 کیلوگرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>