آسیایی, کشتی قهرمانی: Ravi Kumar Dahiya برنده طلا Bajrang Punia از دست می دهد…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

راوی Dahiya برنده تنهاست طلا در میان چهار هند فینالیست در آخرین روز از کشتی قهرمانی. Bajrang Punia (65), Gourav Baliyan(79Kg) و Satywart Kadian(97Kg) تا به حال به حل و فصل برای نقره در حالی که Naveen(70 کیلوگرم) از دست رفته خود را به ضرب گلوله در برنز.

راوی outclassed تاجیک grappler Vohidov Hikmatullo 10-0 به نفع هند تنها مدال طلا در 57Kg آزاد دسته امروز.

ژاپنی Otoguro Takuto outclassed Bajrang Punia 10-2 در مدال طلا تقلا از 65 دسته 2019 در حالی که مسابقات قهرمانی آسیا مدال برنز Satywart Kadian bettered خود اهمیت حیاتی یک مدال نقره در برابر دو بار زیر 23 سال قهرمان جهان و UWW U23 کشتی گیر از سال 2019 ایرانی Goleij مجتبی Mohammadshafie. این 97kg دسته دیدم Kadian از دست دادن 0-10 ایرانی خود حریف.

Gourav Baliyan(79Kg) که مبارزه خود را برای اولین بار کشتی زنان قهرمانی امشب نشان داد وعده به عنوان او به دقت رفت به تجربه قرقیزستان Budazhapov ارسلان 5-7 برای حل و فصل یک مدال نقره.

صحبت های پس از بازی Gourav گفت: “هدف من این بود برای برنده شدن طلا. حریف من یک کشتی گیر خوب و گذشته خود حرکت می کند کار می کرد. 7 ثانیه بود خیلی کمتر به نقطه دیگر”.

Naveen(70 کیلوگرم) از دست رفته را در خود مدال برنز پایین رفتن 12-1 به Ashirov Meirzhan از قزاقستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>