آسیایی, کشتی قهرمانی: Global بدن می اندازد تاسیسات به پاکستان کشتی گیران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مشارکت cash-strapped پاکستان مشروط در مردان آزاد صورت, آسیایی, کشتی, قهرمانی در اینجا ساخته شده بود ممکن است با حمایت مالی داده شده توسط ایالات جهانی کشتی (UWW). تحت آن جهانی برنامه توسعه “ورزش برای همه” جهان بدن حاکم برای کشتی به کمک مالی 12,000 تومان در هر روز به سه و پاکستان اعضای تیم است.

از چهار عضو تیم که وارد جاده از مرز Wagah به دهلی سه در حال گرفتن 12,000 تومان در هر روز که شامل وعده های غذایی و اقامت در هتل های محلی و انتقال. میزبان—Wrestling Federation of India—ساخته شده ترتیبات و پول بازپرداخت خواهد شد به آنها توسط UWW. دو تا از سه کشتی گیران —Tayab رضا (97kg) و محمد بلال (57kg)— در حال UWW را ‘مهمان’ در حالی که مربی تیم سهیل رشید نیز پشتیبانی شده توسط جهان بدن برای چهار روز آنها در هند است. در مسابقات قهرمانی قاره ای ارائه بذر امتیاز برای بازی های المپیک توکیو.

PWF, رسمی, غلام فرید گفت: در تلفن از اسلام آباد است که با توجه به کمبود بودجه و ورزشکاران تا به حال به ترتیبات خود را. “جهان بدن شده است ، بدون UWW پشتیبانی, آن را نمی ممکن است به رقابت در مسابقات قهرمانی.”

“گاهی اوقات دولت بودجه با تاخیر دریافت کنید. که به همین دلیل ما می خواستیم ویزا ترخیص کالا از گمرک (در اوایل) به طوری که ما می تواند به درخواست برای کمک های مالی به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

تیم پاکستان برای اعمال کرده بود ویزا در ماه ژانویه اما آنها تنها چند روز قبل از شروع رقابت است. مردان آزاد رویداد شروع می شود در روز شنبه. جدا از پاکستان UWW نیز حمایت از شش سازمان ملل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>