آسیایی, کشتی قهرمانی: Divya Kakran برنده طلا در 68 کیلوگرم رده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جوان grappler Divya Kakran به دست آورده و اولین مدال طلا را برای هند در زنان (68Kg) دسته در روز 3, آسیایی, کشتی, قهرمانی در ایندیرا گاندی در استادیوم سرپوشیده در دهلی نو در روز پنج شنبه. بازی های آسیایی 2018 مدال برنز Divya به دست آورده او اولین طلا را موجب پیروزی در تمام 4 او در برابر حملات قزاقستان و مغولستان ازبکستان و ژاپن است.

او final bout در برابر Naruha Enormous ژاپن بود نزدیک یکی که در آن او reined عالی سنجاق کردن حریف خود را 6-4 به مهر نام او در مدال طلا. 68 kg دسته بازی بود در round-robin فرمت به عنوان تنها 5 کشتی گیران بودند در فرای.

سه بار مشترک المنافع قهرمانی مدال طلای, Nirmala Devi (50 کیلوگرم) اولین شکست Munkhnar Byambasuren از مغولستان در یک چهارم نهایی توسط 6-4 برای رسیدن به آن نداد. در نیمه نهایی او بهتر از Dauletbike Yakhshimuratova از ازبکستان با 10-0 خواهد شد و بازی در برابر 2018 زیر 23 سال قهرمان جهان Miho Igarashi از ژاپن به مدال طلا بازی در فینال.

Pinki (55 کیلوگرم) آغاز شده و روز خود را در برنده شدن در توجه داشته باشید در برابر Shokhida Akhmedova از ازبکستان با 12-4 در دور 3 از دست داده و به Kana Higashikawa از ژاپن برای ورود به نیمه نهایی که در آن او را شکست داد مارینا Zuyeva از قزاقستان با نمره 6-0. Pinki را در بازی مدال طلا تقلا در برابر Dulguun Bolormaa از مغولستان بعد در روز.

Sarita (59Kg) در حال حاضر خواهد شد در صورت Battsetseg Altantsetseg از Monogolia در مدال طلا تقلا پس از پیروزی در برابر مخالفان او در مقدماتی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی با نمره 10 – 0, 11-0 و 10-3 بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>