آسیایی, کشتی قهرمانی: Vinesh از دست می دهد به nemesis Mukaida می شود برنز

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برای سومین بار پی در پی Vinesh Phogat نمی تواند باز کردن رمز و راز به نام Mayu Mukaida.

ژاپنی, با تمام معنی خواهد بود که یک مدعی پیشرو در توکیو المپیک و یک جاده دست انداز برای هند آرمان. شاید تنها تسلی Vinesh می توانید در قرعه کشی از مبارزه با Mukaida در مسابقات قهرمانی آسیا در اینجا در روز جمعه کاهش حاشیه شکست (2-6).

Mukaida قطعا بازی در ذهن هند که حامل این کشور مدال امید در توکیو. زمانی که Vinesh از دست 7-0 به Mukaida در مسابقات قهرمانی جهان در ماه سپتامبر او به شدت منتظر این فرصت را به صورت ژاپنی ها یک بار دیگر قبل از توکیو است. که فرصت آمد در دیدار با اینجا و برای سومین بار متوالی او کشیده شده بود برای باز کردن مبارزات انتخاباتی خود را در 53kg در برابر او کینه جویی.

بیشتر انتظار جلسه روز خاموش بود به اندازه گیری شروع می شود. Vinesh و Mukaida صید در هر یک از دیگر ، Vinesh سه تلاش برای حمله به Mukaida چپ پا اما ژاپنی ها سریع به لول خوردن.

زمانی که Vinesh پا کشف و ضبط شد توسط Mukaida او به خوبی به بی پرده, ژاپنی, تلاش برای اجرای یک روده آچار و در نتیجه اذعان صرف دو نقطه است. هند موفق شد در تراز نمرات در دوره دوم اما نمی تواند بر روی آن ساخت.

Mukaida این زمان به هر طریقی او را دل و روده آچار به کمال و Vinesh می تواند انجام دهد اما کمی غار در نهایت از دست دادن 6-2. در شانس دوم دور Vinesh خیلی خوب بود برای ویتنام Thi Ly Kieu پیروزی 10-0.

“وجود دارد برخی از مناطق من کار به ضرب و شتم Mukaida و من امیدوار هستم که من آماده خواهد شد برای او در توکیو. او شده است بازی در 53kg و 55 کیلوگرم برای یک مدت زمان طولانی و او دارای تجربه در وزن سنگین تر دسته بندی. من تازه به این دسته اما من یادگیری” گفت: Vinesh.

“در اولین بازی در برابر Mukaida من از دست 10-0 و سپس آن را 7-0 امروز برای اولین بار من را به ثمر رساند در برابر او و این نشان می دهد که من در مسیر درست” او گفت:.

“استراتژی نمی شد به او برتری در این دوره برای اولین بار است که او در قبلی ما به دلیل حملات سپس آن را دشوار می شود برای جستن به عقب پس در ابتدا من با احتیاط گفت:” Vinesh. Mukaida های قهرمانی جهان به مدال نقره اما دست آخر به قزاقستان تاتیانا Akhmetova. او اذعان سرب از 8-2 هنگام حمله او رفت و به طرز وحشیانه ای اشتباه است و یک تعادل Mukaida دوخته بود توسط تاتیانا.

Sakshi کیسه های نقره ای

تمرکز نیز در المپیک ریو مدال برنز Sakshi ملک است که رفتن را از طریق یک تکیه پچ. او حتی از دست راست او برای رقابت در 62 كيلوگرم المپیک رده پس از از دست دادن انتخاب ملی محاکمه نوجوان Sonam ملک.

در تخلیه زمینه از شش کشتی گیران Sakshi را به خوبی به نفع خود یک نقره و سه مدال در رقابت های بین المللی پس از سال 2017 مشترک المنافع شد. او از دست داده و دو بار به ژاپنی Naoi Ruike یک بار در رابین دور لیگ و سپس 2-0 در فینال هنوز هم به دنبال یک سایه رنگ پریده از خودش. در نیمه نهایی در برابر Nabira Esenbaeva, Sakshi فقط قادر به نگه داشتن به یک بلند و باریک 5-4 منجر شود.

با یک مدال برای نشان دادن او به دست آورده حق رقابت در انتخاب ملی محاکمه در 62 كيلوگرم برابر Sonam ملک برای مقدماتی المپیک در ماه آینده.

برای کسی که حتی بازی اول ارشد ملی در مسابقات قهرمانی سونام بود غرق فشار از صحنه بین المللی است. مبارزه با بهترین های جهان در 62 كيلوگرم المپیک رده 18 ساله, Sonam نشان داد بی باک خط. او را شکست داد و کره Hanbit لی 11-0 نمره آخرین چهار امتیاز با درخشان ضد هنگامی که او پای چپ مورد حمله قرار گرفت. او از دست رفته به 2018 قهرمانی جهان به مدال نقره ژاپنی Yukako Kawai 5-2 اما به یک حساب خوبی از خودش. در برنز, مدال, مسابقه, Sonam رفت به قهرمان جهان Aisuluu Tynybekova فنی قرار می گیرند.

Anshu, Gursharan برای حل و فصل برنز

یکی دیگر از نوجوان Anshu ملک برنده برنز ضرب و شتم ازبکستان Sevara Eshmuratova 10-0 در 57kg. Anshu مهر و موم شده خود را نقطه برای مقدماتی المپیک در ماه آینده. Gursharanpreet Kaur (72kg) شکست مغولی Tsevegmed Enkhbayar 5-2 روز چهارم مدال. زنان هند تیم نتیجه به پایان رسید و با شمارش از سه طلا دو نقره و سه مدال برنز. “هدف من این است که برای واجد شرایط برای بازی های المپیک است. این بود که من اول ارشد رقابت و وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن, بنابراین من آن را به من گفت: Anshu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>