آسیایی, C’ships: Vinesh Phogat از مدال طلا مشاجره پس از از دست دادن به Mayu …

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بازی های آسیایی مدال طلای Vinesh Phogat از دست داد به ژاپنی رقیب Mayu Mukaida در یک چهارم نهایی از زنان 53 کیلوگرم رده در کشتی قهرمانی آسیا در دهلی نو در روز جمعه. Vinesh در حال حاضر خواهد شد در صورت Thi Ly Kieu از ویتنام در مسابقه مدال برنز بعد از آن در روز.

در المپیک ریو مدال برنز Sakshi ملک با این حال نهایی رسیده از غیر المپیک 65 کیلوگرم رده. او در نتیجه تنها هند است که مبارزه برای طلا در روز جمعه در KD Jadhav کشتی سالن.

این سومین بار متوالی است که Vinesh دهکدهای از دست داد به Mukaida با قبلی پایان دادن به از دست دادن شانس خود را برای برنده شدن یک نقره در کشتی قهرمانی جهان در سال 2019. Mukaida در زمان 2-0 سرب با حمله به Vinesh پای راست و نمره باقی مانده در فاصله.

چند حمله بر روی پا و Mukaida شتافت به 6-0 سرب در اوایل مبادلات از دوره دوم. Vinesh تنها می تواند مدیریت دو امتیاز پس از آن.

Sakshi آغاز شده و با از دست دادن ژاپن و نائومی Ruike اما رفت و به ضرب و شتم کره Ohyoung هکتار با ویژگی های برتری که به او کمک کرد تا از رسیدن به نیمه نهایی است. او ضرب و شتم ازبکستان Nabira Esenbaeva 5-4.

در 57 کیلوگرم در رده هند Anshu بود مورد ضرب و شتم توسط ژاپن Risako Kawai در نیمه نهایی خواهد شد و مبارزه با آن را برای برنز برابر ازبکستان Sevara Eshmuratova. سونام شکست کره Hanbit لی با سقوط در اولین بازی در دسته 62 کیلوگرم را از دست داد 5-2 به یوکو Kawai ژاپن در این نیمه به پایان رسید. او چهره Aisuluu Tynybekova قرقیزستان در مسابقه مدال برنز.

Gursharan Preet Kaur برنده اولین مسابقه در برابر سوتلانا Oknazarova از ازبکستان با برتری فنی در 72 کیلوگرم رده. این به او کمک کرد تا از طریق رفتن به نیمه نهایی با وجود از دست دادن در بازی بعدی به Zhamila Bakbergenova از Kazhakstan. Gursharan بود مورد ضرب و شتم توسط ژاپن در مه Shindo در نیمه نهایی خواهد شد و در حال حاضر چهره Tsevegmed Enkhbayar از مغولستان به مدال برنز بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>