آسیایی, C’ships: Jitender تضمین می کند جایی در تیم ملی المپیک مقدماتی با رسیدن به…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Jitender کومار مهر و موم شده جای خود را در تیم هند برای المپیک مقدماتی با رسیدن به 74kg نهایی در مسابقات قهرمانی آسیا حتی به عنوان یک تنبل دیپاک Punia و خود رای Rahul آگاه خواهد شد مبارزه برای مدال برنز پس از از دست دادن مربوطه خود را در نیمه نهایی, اینجا در روز یکشنبه.

پس از برنده شدن خود صلاحیت تقلا و نه به راحتی Jitender فقط در مورد موفق به برنده شدن خود را زیر حملات علیه ایران مصطفی Mohabbali Hosseinkhani (2-2) و مغولستان Sumiyabazar Zandanbud (2-1).

با این حال عملکرد خود را به اندازه کافی برای متقاعد کردن ملی فدراسیون است که او باید در سفر به بیشکک, قرقیزستان برای المپیک مقدماتی و دوباره محاکمه در این دسته بود لازم نیست.

این بدان معنی است که دو بار در المپیک مدال Sushil Kumar, که همچنین رقابت در 74kg خواهد شد باید صبر کنید و ببینید که چگونه Jitender فارس در بیشکک که در آن نهایی خواهد شد واجد شرایط برای توکیو بازی.

اگر Jitender می رسد مدال طلا کشمکش وجود دارد, آن را به درب در دو المپیک مدال Sushil که تلاش شده است از سال 2018 در بازی های آسیایی.

Jitender حمله از راه دور نمی شد به اندازه کافی خوب برای به دست آوردن یک چنگال خوب به رقبای خود است. تا حد زیادی او در دفاع از جایگاه و موقعیت.

در واقع در نیمه نهایی در برابر مغولی هر سه امتیاز بودند به ثمر رساند در انفعال به عنوان حملات فاقد شعله ور شدن.

نهایی خود را در برابر قزاقستان دفاع از قهرمان Daniyar Kaisanov.

“ما نمی خواهد که محاکمات در هر دسته در مردان سبک رایگان. ما را ببینید که چگونه ما کشتی گیران انجام در بیشکک,” WFI جمهور BB شاران سینگ گفت.

خیلی به ناامیدی صفحه اصلی, طرفداران مسابقات قهرمانی جهان به مدال نقره دیپاک خود را از دست داده 86kg نیمه نهایی به ژاپن Shutaro یامادا به عنوان او را به سختی مورد حمله قرار.

سبک او یکسان به Jitender را به عنوان حرکت خود را از راه دور نمی بارور ساختن است.

در برابر یامادا تنها امتیاز او به ثمر رساند از حذف حذف شدند پس از موفقیت چالش کشیدن از حریف خود را می رسانند.

معمولا دیپاک دعوا تا پایان, اما, امروز, او از یک سایه رنگ پریده خود را. این رویداد برای اولین بار پس از دادن walkover به ایران بزرگ حسن یزدانی در مسابقات قهرمانی جهان نهایی به دلیل آسیب مچ پا.

او را به مبارزه برای مدال برنز در برابر عیسی Abdulsalam Abdulwahhab ال عبیدی.

در غیر المپیک 61kg رده Rahul که برنده یک مدال برنز در جهان در نور سلطان پرداخت قیمت پشت بودن خود را به عنوان چالش های غیر ضروری هزینه او را از صمیم قلب.

جنبش او فوق العاده بود و حملات خود را خوب است اما چالش های نابهنگام منجر به او را به از دست دادن امتیاز در هر دو چهارم و نیمه نهایی.

در سریع ء و پر گل چهارم و تقلا در برابر ازبکستان Jahongirmirza Turobov, Rahul برنده 11-9 عمدتا به دلیل خود برتر دفاع.

پونا grappler خود را از دست داد نیمه نهایی به قرقیزستان را Ulukbek Zholdoshbekov 3-5.

او انتهایی 0-2 در اوایل دوره دوم زمانی که او به چالش کشیده یک تماس تنها به از دست دادن آن را با یک نقطه. آن را در خود اصرار که مربی Jagmander سینگ به چالش کشیده تماس بگیرید.

به زودی او کاهش حاشیه با حذف و آن را 2-3. فقط با 36 ثانیه به سمت چپ رفت و در حمله بود اما رقیب خود را که در زمان دو امتیاز با پرتاب آب بندی آگاه سرنوشت.

او را به مبارزه برای مدال برنز در برابر ایران مجید الماس دستان.

در 125kg, Satender برنده صلاحیت کشمکش در خنده دار مد اما بعدا خود را از دست چهارم و شانس دوم دور.

در 92kg, Somveer چالش به طول انجامید فقط 24 ثانیه خود را به عنوان رقیب ازبکی Ajiniyaz Saparniyazov به پایان رسید چهارم و در یک لحظه استفاده از ‘fitley’ پس از حذف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>