Asiad طلا برنده بوکسور Dingko سینگ به ارمغان آورد به دهلی نو توسط آمبولانس هوایی برای…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بازی های آسیایی طلا برنده بوکسور Dingko سینگ خواهد بود در اینجا آورده در آوریل 25 توسط فدراسیون بوکس از هند (BFI) به رزومه کاری خود را برای درمان سرطان کبد پس از او مجبور شد به دست یک برنامه ریزی پرتو درمانی جلسه با توجه به در حال انجام coronavirus-مجبور مستند.

41 سال است که در حال حاضر در ایمفال شد و با توجه به تحت پرتو درمانی دو هفته به عقب اما نمی تواند به دهلی نو به دلیل مستند.

“او شده است تماس گرفته و ترتیبات ساخته شده اند برای او به ارمغان آورد در اینجا در یک آمبولانس هوایی خود را به ادامه پرتو درمانی” BFI, مدیر اجرایی, R K Sacheti گفت PTI.

زودتر وزیر ورزش Kiren Rijiju درخواست مانیپور دولت به سهام بوکسور وضعیت و گسترش همه ممکن است کمک به درمان خود در نزدیکترین موجود امکانات پزشکی است.Dingko یک آرجونا و Padma شری awardee است که مبارزه با یک عود سرطان کبد. این Manipuri بود swashbuckling خروس وزن بوکسور و برنده در بازی های آسیایی طلا در سال 1998 edition در بانکوک.

“وضعیت خود پایدار است اما او نیاز به پرتو درمانی. که بسیار مهم است. آن را بهترین برای او را در اینجا به این دلیل که دکتر شده و درمان او در حالی که می داند او در مورد تاریخ” Sacheti گفت.با مانیپور فاقد امکانات برای پرتو درمانی و گزینه های دیگر برای Dingko درمان در گواتی.

اما با توجه به ورزشی وزارت منابع بوکسور بود مشتاق به رزومه کاری خود را درمان خود را در موسسه کبدی و صفراوی علوم (ILBS) در دهلی نو.

“این وزیر ورزش عمیقا نگران Dingko سلامت. او رسیده است به مانیپور وزیر N Biren سینگ و درخواست آنها برای پرس و جو در مورد او و تسهیل Dingko درمان” یک وزارت ورزش گفت: با توجه به PTI.

“در حالی که Dingko درک وضعیت استدلال او این است که پزشکان در دهلی می دانم که او سوابق پزشکی.

“اما او همچنین ترس سفر به دهلی نو به عنوان او می داند که خود ایمنی ضعیف است و دهلی نو یکی از بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر” رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>