راجستان فرماندار Kalraj Mishra در نهایت با توجه به پیش بروید به دولت پیشنهاد دولت برای تشکیل جلسه مجمع قانونگذاری از تاریخ 14 اوت پس از رد سه زودتر طرح با استناد به هيچ ،

با سر اشاره می آید پس از دولت به رهبری وزیر Ashok Gehlot تصمیم به ارسال یک خط تجدید نظر در پیشنهاد تغییر تاریخ برگزاری جلسه به تاریخ 14 اوت از قبل پیشنهاد تاریخ جولای 31, ملاقات با یک کلید نیاز از 21 روز اطلاع قبلی به عنوان ذکر شده توسط Mishra در موارد متعدد.

“ما باید دوباره ارسال پیشنهاد به فرماندار Kalraj Mishra به دنبال تشکیل جلسه مجلس. ما امیدواریم که فرماندار را قبول پیشنهاد این زمان و اعلام تاریخ شروع جلسه به زودی” Pratap Khachariyawas یک وزیر در Gehlot دولت به نقل از به نقل از یک خبرگزاری.

همچنین بخوانید: راجستان سخنران حرکت SC در دادگاه Sachin خلبان اردوگاه را درخواست می گوید: این بی انضباطی قضایی

این نشانه اوج یک ایستادن طولانی مدت بین دولت و فرماندار در این موضوع آغاز شد که با Mishra بازگشت اولین پیشنهاد ارسال توسط دولت به تماس با یک جلسه مجلس در جولای 23.

این راجستان فرماندار بود و پس از آن خود را برگزار زمین و ذکر چند مورد نیاز برای فراخوانی یک جلسه—21 روز قبل بیان کرد هدف از فراخوانی جلسه نگهداری اجتماعی فاصله هنجارها و ضبط از کف آزمون رسیدگی به آن برگزار شد.

همچنین بخوانید: پیل ثبت در راجستان HC برابر Guv تصمیم به تشکیل جلسه مجلس

این Gehlot دولت بوده است و اصرار دارد که مسائل از جمله ترتیبات صندلی برای نگهداری اجتماعی فاصله و قانونی کسب و کار در حوزه مونتاژ سخنران و خانه کسب و کار کمیته بود و فرماندار کوچک حقوقی اتاق خود را برای هر گونه قطعی تعهد در آن جنبه های.

Mishra خواسته بود Gehlot به طور خاص ذکر است که دولت می خواهد برای آوردن اعتماد به, حرکت, در خانه اگر او می خواست مجمع جلسه برگزار خواهد شد در کوتاه مدت متوجه.

این راجستان دولت در بحران پس از شورش توسط Sachin خلبان و 18 پیروان همه کنگره MLAs. Gehlot شده است و اصرار دارد که دولت او هنوز هم از حمایت اکثریت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im