Ashish کومار برآورده پدر رویا با المپیک بلیط

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Ashish کومار چشم شد و مرطوب به عنوان او در کنار خار Maikhel Roberrd Muskita اندونزی 5-0 به تایید جای خود را برای بازی های المپیک توکیو (75 کیلوگرم) در مقدماتی المپیک در اردن روز یکشنبه. با دست خورده او نگاه کرد و سپس kneeled و لمس حلقه طبقه با پیشانی خود را برای دور دیگری از شکرگزاری. غلیان احساسات عاطفی بود و ادای احترام به پدر خود که فوت یک ماه قبل است. کومار شده بود و قادر به تمرکز بر روی آموزش خود را در ملی کمپ بعد از برد. ظرف دو روز از پدرش Bhagat Ram Dogra مرگ او تحت فشار قرار دادند در خارج از خانه در Sundernagar هیماچال پرادش توسط عموزاده که متوجه کومار نیاز به فوریت به نوبه خود توجه خود را و او را متقاعد به پیوستن به اردوگاه.

“اگر نه این بود که من نمی خواهد باید از این قدرت برای مبارزه در المپیک مقدماتی. من احساس می کنم بسیار غم انگیز پدر من است نه وجود دارد برای دیدن این روز است. پدر من همه چیز را به من و هم او بود که nursed رویای دیدن من رقابت در بازی های المپیک” کومار گفت Hindustan Times.

“من احساس می کنم خیلی غم انگیز است که او نمی تواند دیدن این لحظه به اشتراک گذاری شادی. پدر من تلاش زیادی برای من یک قهرمان بوکس. مالی آن یک تلاش بزرگ چرا که او تا به حال نشده است نگه داشتن به خوبی برای برخی از سالها و هنوز هم به نحوی مدیریت هزینه است.

“وجود دارد روز وقتی که من به او گفت من می خواهم به ترک اما او هرگز به من اجازه داد. پدر من یک ملی کبدی بازیکن و او نگه داشته و تشویق من در هر مرحله گفت:” کومار.

آن را در زمان او چند روز به تشدید خود ذهنی و تمرکز بر روی کار در دست. “خانواده من به من فرستاده بازگشت به اردوگاه اما من نه در قاب سمت راست ذهن. این بود که اگر جهان سقوط کرده بود. تمرکز من بازم دور از بازی های المپیک است. خواهر و برادر من (عموزاده) نگه داشته هل دادن من به تمرکز (و گفت) که من نیاز به انجام آن را برای من پدر است.”

در یک چهارم نهایی تقلا در برابر Muskita عمران و بسته بندی به عنوان اگر او زندگی در آن وابسته است. اندونزی انداخت یک چالش دشوار در دور اول. در دوم و سوم دور هر چند کومار تغییر چرخ دنده ها و حمله های بی وقفه.

“دور اول است و نه نقطه قوت. من در تلاش بود برای ارزیابی خود را بازی. در دو دور من بود به طور موثر مقابله با او را برای هر پانچ خود را,” او گفت:.

بلند قد و قوی کومار است که اعتماد به نفس بیشتری از خود دوربرد مشت در حال حاضر. او در اوایل junior روز هنگامی که نتایج حاصل شد که خود را در راه عمران و دائما مورد سوال سبک خود را. او از دست دادن اعتماد به نفس خود را در بوکس.

“همه چیز تغییر پس من برنده در بازی های ملی در کرالا در سال 2015 و آمد به ملی کمپ. قبل از این که به من داده بود تا همه امیدوارم که من می تواند به نمایندگی از هند است. من استفاده می شود به طوری اشتباه در مورد سبک من. من استفاده می شود به بازی بازی های دوربرد و حمله اما من از دست دادن و شک خودم. من فکر می کردم به اندازه کافی خوب نیست به بین المللی بوکس,” او گفت:.

به عنوان نتایج شروع به آمدن به تدریج کومار تر شد مطمئن باشید از بازی خود را. او ساخته شده یک شروع تازه و سخت کار می کرد برای غلبه بر کاستی های خود را ، 2019 شد دستیابی به موفقیت در سال است. او به خوبی در یک round-robin رویداد در آلمان قبل از پیروزی نقره در مسابقات قهرمانی آسیا و سپس طلا در تایلند باز است. اما او نمی تواند تضمین توکیو المپیک اسکله در مسابقات قهرمانی جهان است.

“من آماده سخت پس از مسابقات قهرمانی جهان و مشخص شد به کتاب یک اسکله در اینجا. این تلاش از 13-14 سال و فداکاری و کار سخت از پدر من که من واجد شرایط برای توکیو است. در حال حاضر من می خواهم به بازگشت با یک مدال از توکیو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>