خاکستر غوطه ور شدن در هریدور آغاز می شود پس از دولت را اشاره به مراسم برای مردگان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پس از بیش از یک ماه وقفه خاکستر غوطه وری مراسم از سر گرفته اند در هریدور از روز جمعه به بعد.

مردم دیده می شد حمل شده از خاکستر از ساعات اندکی از روز جمعه به خلوتگاه سنکتروم از برهما Kund در هر-کی-پوری Ganga Ghat. محلی کشیش هم از سر کار و انجام خاکستر-غوطه ور شدن در آداب و رسوم.

با توجه به کشیش به طور معمول در هریدور حدود 2000 تا 5000 نفر می رسند روزانه برای ash-غوطه وری مراسم پس از هولوکاست آداب و ‘Pitra Karmakand’ (جد روح مربوط به مناسک) بوده و مختل با توجه به این مستند در سراسر کشور مؤثر بر امرار معاش خود.

Har Ki-پوری در نظر گرفته شده است به عنوان یک باستان جای خود با اهمیت مذهبی. اعتقاد بر این است که شهد خدایان افتاده بود در اینجا پس از یک یدک کش-از-جنگ بین خدایان و شیاطین در اساطیر هندو.

هریدور منطقه دولت, اما مشخص است که تنها دو نفر و یک راننده مجاز به همراه یک کوزه به غوطه ور شود در هر-کی-پوری Ganga Ghat.

کابینه سخنگوی مادان Kaushik گفت که پایبندی به دستورالعمل صادر شده توسط دولت های محلی و وزارت بهداشت در مورد Covid-19 اقدامات پیشگیرانه مانند استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله و زمان محدود به بازگشت به خود مربوطه و مقصد بود که باید برای انجام مراسم مذهبی.

تشریح این تصمیم به عنوان یک گام در مسیر درست دفتر حامل Ganga سبها اصلی مدیریت بدن از Har Ki-پوری Ganga Ghat گفت: خاکستر غوطه وری باید اجازه داده شده دو هفته پیش.

“خاکستر غوطه ور شدن در مراسم بخشی از سنت های باستانی و آداب و رسوم که برای کمک در ارائه رستگاری (moksha) به روح رفتگان. این بسیار غم انگیز است که پس از مراسم تشییع جنازه مردم تا به حال به نگه داشتن تزئینی از مرحوم برای مدتی اما در حال حاضر دولت گرفته است حق تصمیم گیری به آن اجازه می دهد دوباره گفت: Pradeep Jha رئیس Ganga سبها.

هریدور کشیش بود که هفته گذشته با ارسال یک نامه به دولت خواستار لغو ممنوعیت در هر-کی-پوری شد کاملا مشغول به مردم با تزئینی تبدیل شده تا در قسمت های از Uttarakhand, Uttar Pradesh, دهلی شورای ملی مقاومت در منطقه هاریانا پنجاب راجستان و حتی فراتر از آن.

Akhil Bharatiya Yuva Teerth Purohit جمهور Ujjwal دانشمند گفت: این مستند به شدت تحت تاثیر امرار معاش خود را به عنوان آنها در درجه اول بستگی دارد آخرین مناسک مربوط به مراسم مذهبی و نماز ویژه ای برای مرحوم.

وجود حدود 2000 کشیش در هریدور درگیر در خاکستر غوطه وری مراسم برای چندین نسل است.

در ضمن آشرام و dharamshala صاحبان خواستار باز شدن برخی از eateries و چای اصطبل در هر-کی-پوری برای افرادی که از کشورهای دیگر.

“ما شده اند در انتظار برای بیش از یک هفته برای دریافت مجوز در نهایت Uttarakhand دولت اعطا کرده است همان. ما شده اند در سفر گذشته هفت ساعت است. ما رسیده هریدور و آن را قریب به اتفاق است که ما قادر خواهد بود به تجربه خاکستر در Ganga” گفت: Vijay Singh از Haryana.

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>