همانطور که بریتانیا آماده بازگشایی PM بوریس وعده ‘Rooseveltian’ استراتژی برای بهبود یافتن از…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تشریح این بیماری همه گیر کوروناویروس یک ‘فاجعه’ بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون در روز دوشنبه گفت: راه برای بهبود یافتن از ‘شوک عمیق’ خواهد بود به صرف بزرگ در زیرساخت های حمل و نقل و سایر بخش ها به عنوان انگلستان آماده به دوباره باز از 4 جولای.

“این شده است یک فاجعه اجازه دهید گوشت چرخ کرده ما عبارت از این بوده است مطلق کابوس برای کشور است. کشور رفته و از طریق یک شوک عمیق. اما در آن لحظه شما باید این فرصت را به تغییر دهید و برای انجام کارهای بهتر” او در مصاحبه ای گفت: به تازگی راه اندازی بار در رادیو.

“ما واقعا می خواهید برای ساخت بهتر برای انجام کارهای متفاوت به سرمایه گذاری در زیرساخت های حمل و نقل پهنای باند – شما نام آن را. من فکر می کنم این لحظه برای Rooseveltian رویکرد به انگلستان” او اضافه شده است.

میراث بهبود Franklin D روزولت, 32 جمهور آمریکا از یک دهه از مشکلات که شامل جنگ جهانی دوم تبدیل شده است چیزی از هدایت نیروی جانسون دولت منعکس شده در یک سخنرانی وزیر کابینه مایکل گوو بیش از آخر هفته.

جانسون است که با توجه به طرح خود را بازیابی بینایی در سخنرانی روز سه شنبه انتظار می رود عبارتند از وعده به صرف میلیاردها پوند است. دولت نیز با توجه به اعلام این هفته کاهش قرنطینه محدودیت در سفر هوایی اجازه می دهد تعطیلات در برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

جانسون توییتی بیش از آخر هفته: “ما می خواهیم برای ساخت راه ما را به سلامت. اگر Covid شد رعد و برق, فلش, ما در مورد به غرش رعد از عواقب اقتصادی. ما در حال رفتن به آماده شود.” استقراض بیشتر به پرداخت هزینه برای صرف پرداخت خواهد شد در دراز مدت او اضافه شده است.

جانسون که یک قلم مو با مرگ پس از آلوده بودن coronavirus در ماه آوریل گفت: در این مصاحبه رادیویی که دولت بدهکار آن را به کسانی که فوت کرده اند و رنج می برد به نگاه دقیقا چه چیزی را اشتباه رفت و در برخورد با بحران و زمانی که.

او گفت: “من کاملا درک می کنم که ما خواهد شد. من اتفاق می افتد به فکر می کنم که لحظه ای نیست در حال حاضر زمانی که همه از تخت من فکر نمی کنم لحظه ای است که در حال حاضر برای consecrating مقدار زیادی از زمان رسمی به همه که. اما ما در حال یادگیری درس های تمام وقت.”

همانطور که از ژوئن 28, انگلستان ثبت 43,550 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس (بدترین در اروپا) و 311.151 موارد است. بروز موارد جدید کاهش پیدا کرده است در روزهای اخیر و هفته باعث دولت به پا زدن شروع آن رو به کاهش اقتصاد دوباره باز کردن برخی از بخش های از 4 جولای.

گوو گفت: در Ditchley سالانه سخنرانی در مورد روزولت (اغلب ذکر شده با حروف اول خود را به عنوان FDR): “FDR موفق به نجات سرمایه داری بازگرداندن ایمان به دموکراسی در واقع گسترش آن سلطنت و نوسازی شهرت و اعتبار از دولت و مجموعه کشور در یک دوره افزایش رفاه و برابری فرصت در دهه های و فعال امریکا به ظهور از یک دهه از خطر با سیستم و جامعه است که شهروندان از سایر نقاط جهان بیشتر غبطه می خوردند”.

“او موفق شد در چنین مقیاس البته از آنجا که او یک رهبر قابل توجه. اما وجود دارد اصول زیر بنای رویکرد خود را که من فکر می کنم ما باید یاد بگیرند که از در حال حاضر به عنوان ما به دنبال غلبه بر خود ما بحران اقتدار”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>