رم بازیکنان اهدا حقوق و دستمزد به بیمارستان در COVID-19 مبارزه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فوتبال ایتالیا باشگاه رم اعلام کرده است که آن را به خرید سه بخش مراقبت های هواکش و هشت جدید تخت های مراقبت ويژه برای یک بیمارستان در رم مقابله با COVID-19 بحران پس از بازیکنان و کادر مربیگری اهدا یک روز حقوق و دستمزد به باشگاه کمپین جمع آوری کمک مالی.

با Lazzaro Spallanzani بیمارستان در رم یکی از مهم ترین متخصص بیمارستان ها در ایتالیا در سراسر کشور مبارزه با کروناویروس از جان گذشته برای تجهیزات جدید رم به توافق بلافاصله با استفاده از یک نسبت از بودجه را به سه بخش مراقبت های هواکش پنج ریوی هواکش برای زیر بخش های ويژه و هشت جدید تخت های مراقبت ويژه.

در بیانیه این باشگاه گفت که خود را برای اولین بار بازیکنان تیم و کادر مربیگری را به اتفاق آرا توافق کردند که به هر یک از اهدا یک روز حقوق و دستمزد به عنوان رم مبارزات انتخاباتی.

مشترک خود را اهدا کنیم که در مجموع بیش از 2,00,000 یورو — در حال حاضر به این معنی است که رم کمپین جمع آوری کمک های, پرده برداری از یک هفته پیش در حال حاضر می ایستد در 4,60,000 یورو است — و در دست فاصله قبل از راه اندازی هدف از 5,00,000 یورو است.

این رم COVID-19 کمپین اعلام شد پنج شنبه گذشته با اولیه کمک مالی 50 ، 000 یورو از باشگاه جمهور جیم Pallotta و بیشتر از 50000 یورو و بعد از آن افزایش یافته و به 89,000 یورو از این باشگاه بنیاد رم اهمیت میدهد.

یک رکورد 627 جدید مرگ و میر و بیش از 4,600 جدید COVID-19 مورد یافت شد در ایتالیا در روز جمعه.

هیچ فعالیت ورزشی شده است که در ایتالیا پس از 9 مارس به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس که تاکنون بیش از 10 ، 000 زندگی در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>