به عنوان NBA هل می دهد به راه اندازی مجدد 11 بازیکن مثبت در سه روز

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ورزش حرفه ای از سر گرفته است و در یک ‘زیستی امن حباب’ میان Covid-19 بیماری همه گیر. عمده فوتبال اروپا لیگ های خالی در ورزشگاه کریکت در حالی که هدف به دنبال کت و شلوار هنگامی که انگلستان میزبان غرب هند در ماه آینده.

انجمن ملی بسکتبال (NBA) هر چند بازیگران چشم با احتیاط در این شکست مفتضحانه است که نواک جوکوویچ در آدریا تور که در آن فقدان اقدامات احتیاطی منجر به جهان شماره 1 و سه بازیکن دیگر تست مثبت است.

همه ستاره جلو نیکولا Jokic از دنور ناگتس بیش از حد آزمایش قرار گرفته است و پس از مثبت بودن تصویر در آغوش گرفتن صربستان هموطن جوکوویچ در تنیس رویداد. NBA هر چند پیش رفتن با برنامه به راه اندازی مجدد 2019-20 فصل در اورلاندو ، آن طور آزمایشی ثابت برای اجرا از تاریخ 31 ژوئیه تا اکتبر 12.

در حالی که Jokic رفته به قرنطینه در بومی صربستان تعدادی از موارد در NBA را لمس کرده است دو رقمی. اخبار ظهور این هفته که حداقل شش بازیکن باید آزمایش مثبت—چهار unnamed اعضای یک کنفرانس غرب حذفی تیم و دو از ققنوس.

روز چهارشنبه ایندیانا پیسرز گارد مالکوم Brogdon و ساکرامنتو کینگز’ جباری پارکر و الکس لن نشان داد آنها آزمایش مثبت است. ورزشی وب سایت ورزشی گزارش داده است که پادشاهان گارد دوستان Hield نیز Covid-19 هر چند آن را به نه تایید شده توسط بازیکن یا NBA.

“من به تازگی آزمایش مثبت برای COVID ویروس هستم و در حال حاضر در قرنطینه. من به خوبی انجام می دهند به خوبی احساس و پیشرفت هست. من برنامه ریزی برای پیوستن به هم تیمی های من در اورلاندو برای از سرگیری NBA فصل و پلی آف” Brogdon گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

پارکر هم با صدور بیانیه منتشر شده توسط خود را حق رای دادن گفت: او در دوره بازگشت زمانی که فصل رزومه. “چند روز پیش من آزمایش مثبت برای Covid-19 و بلافاصله خود-جدا شده در شیکاگو جایی که من باقی می ماند. من پیشرفت در بهبودی من و احساس خوب,” او گفت:.

NBA ساخته شده است بدون نظر در حالی که در حال حرکت قطعات برای راه اندازی مجدد در والت دیزنی جهانی در نیویورک که در آن قصد دارد برای راه اندازی یک “بیوگرافی حباب’ برای بازیکنان و کارکنان پشتیبانی از 22 تیم. هر تیم بازی خواهد کرد هشت بذر بازی های انتخاب شده از آن باقی مانده به طور منظم فصل بازی-یو پی اس. سه عرصه استفاده خواهد شد و تیم ها قرار داده می شود تا در سه هتل ها. با هر تیم مجاز به 37 نفر در داخل NBA دانشگاه وجود خواهد داشت 814 نفر علاوه بر مطابقت با مقامات NBA کارکنان و پخش تیم است.

با وجود این سازمانی چالش NBA قصد دارد به دعوت نمایندگان حامی به پر کردن می ایستد. اضافه کردن Disney World کارکنان در هتل ها علاوه بر کسانی که در این عرصه و مردم مدیریت خدمات جانبی زیستی حباب می تواند شبیه به یک حومه بمبئی قطار در ساعت اوج.

NBA اگر قرار است در محل پروتکل—تیم باید خود منزوی در هتل اتاق های تا 48 ساعت تا زمانی که آنها دو منفی Covid-19 آزمون; بازیکنان و کادر نمی تواند وارد اتاق دیگر. از طریق جولای 21, بازیکنان نمی معاشرت با بازیکنان اقامت در هتل ها و تست خواهد شد به طور منظم. آن را هنوز هم ممکن است که وجود چنین دقیق پروتکل های دیزنی کارکنان.

دیزنی کارکنان اتحادیه در حال مذاکره با مدیریت بیش از بازگشایی در جولای 11, چند روز قبل از تیم NBA می رسند. آن می تواند در معرض خطر قرار داده سلامت و ایمنی بیش از 1500 نفر است. این تعداد به احتمال زیاد به افزایش در ماه اوت در پایان به عنوان NBA قصد دارد به بازیکنان اجازه می دهد’ خانواده برای پیوستن به.

یکی دیگر از نگرانی افزایش تعداد موارد مثبت در داخل و اطراف اورلاندو که پدید آمده دوم بیشتر Covid متاثر شهرستان در منطقه است. موارد صدر 5,000 روز چهارشنبه.

NBA خطر مالی است هر چند عظیم—برآورد 1 میلیارد دلار است که به تقسیم بین صاحبان تیم ها و بازیکنان. NBA و بازیکنان نیز در مورد تاثیر خود را در توافق دسته جمعی. صاحبان می تواند خنثی معاملات با استناد به نیروی majeure اگر فصل سر نمی کند. آن را احتمالا می تواند مجموعه ای بالقوه درآمد توسط یک دهه برجسته وب سایت گزارش شده است. طبق توافق در حال حاضر حتی junior ترین بازیکن را کسب حداقل حقوق و دستمزد $898,310.

اگر بازیکن می تواند انتخاب کردن—برخی انجام داده اند که—مهلت که چهارشنبه بود. آنها را نمی خواهد پرداخت شده برای مسابقات آنها را از دست ندهید. آنها همچنین ممکن است نمی توان برداشت برای فصل آینده هر چند NBA قصد دارد برای محافظت در برابر چنین عمل است.

مخاطرات برای NBA با آن سودآور تلویزیون معاملات برای این تیم و همچنین بازیکنان که چند میلیون دلار شخصی تاییدیه های بزرگ هستند. یکی از جهان برتر ورزش, لیگ, هر چند باید برای اطمینان از ‘زیستی-حباب’ پشت سر هم نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>