‘به سرخپوستان ما نیاز به درک نژادپرستی چهره های مختلف’: بلوز Tejaswin…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مرگ جورج فلوید در شهر, مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا منجر به یک موج ‘Black Lives Matter’ تظاهرات در این کشور در ماه گذشته. تظاهرات مشتعل پاسخ از دنیای ورزشی و همچنین با بسیاری از نام های بزرگ از جمله LeBron James, Michael Jordan, تایگر وودز و غیره در حمایت از اعطای وام به ضد نژاد پرستی جنبش است. ‘Black Lives Matter’ شعار برجسته بود کشباف از لیگ برتر فوتبال و بازیکنان ستاره مانند کوین ده بروین (منچستر سیتی) و مارکوس Rashford (منچستر یونایتد) حاکی از حمایت خم کردن زانو مربوطه خود را در طول بازی.

ملی هند دارنده رکورد در پرش ارتفاع Tejaswin شانکار که به دنبال حسابداری و امور مالی در دانشگاه ایالتی کانزاس, ایالات متحده آمریکا, در یک, دو و میدانی, بورس تحصیلی شاهد دست اول اعتراضات که باید لرزاند کشور است.

در حالی که تظاهرات در شهر کانزاس شد نه به عنوان مقیاس بزرگ به عنوان در برخی از نقاط دیگر آمریکا شانکار می گوید که این تظاهرات منجر به بسیاری از فکر می کنم و صحبت در مورد این موضوع از نژادپرستی و متوجه اهمیت موضوع است. او همچنین فکر می کند که ورزشکاران و دیگر اعضای برجسته جامعه که می گویند باید صحبت در مورد مسائل آنها احساس می کنم به شدت در مورد.

گزیده ای:

س) شما شده اند در کانزاس میان Covid-19 بحران است. چگونه شما خودتان نگه دارید انگیزه و مثبت در میان بحران به دور از خانواده ؟

یکی از چیزهایی که همیشه به من انگیزه در اینجا این واقعیت است که من قادر به قطار. اگر من قادر به قطار پس از آن هیچ یک از این چیزها می اید اهمیت ندارد. این مستند در اینجا به عنوان سخت نیست که در هند بنابراین من قادر به حمل با آموزش. اگر من قادر به پرش به بالا چون من دسترسی به آموزش درست اما من قادر به بلند تغییر آموزش من. من قادر به خارج شدن از خانه من بود که مهم ترین بخش برای من و من هر روز فقط به دنبال به جلو به آموزش روز بعد.

من ترم رو مه انجام می شود و پس از آن من باید برخی از زمان و در حال حاضر کلاس های تابستان شروع کرده اند تا دوباره به, بنابراین من فکر می کنم که آن نیز یکی دیگر از چیزی که ما دست کم گرفتن مطالعات و آموزش و پرورش حتی اگر ما به آن نگاه کنید به عنوان چیزی است که کمک می کند تا آن را می توان به عنوان یک حواس پرتی. این راه دانشگاهیان نیز به من کمک کرد خودم منحرف کردن اذهان از تمام چیزهایی که اتفاق می افتد در اطراف و فقط به یک روال.

همچنین بخوانید: “سفید زندگی از ماده” هواپیما بنر الشعاع لیگ برتر بازی

به طور کلی مشکل ما این است که ما خارج از این روال چیز تبدیل آسان برای شما. قرنطینه به طور کامل تغییر روال اما پس از آن روال جدید من در بر داشت این است که بسیار ساده تر برای من و من قادر به حمل خودم و با انگیزه است.

س) چگونه است آموزش های خود است ؟

در آماده سازی شرایط من معنی بسیاری از عدم اطمینان در مورد همه چیز در ورزش است. به طور کلی زمانی که آموزش های خود را به یک برنامه مانند یک ژنرال دبستان مرحله که در آن شما کار فیزیکی و بهبود قدرت و استقامت خود را و سپس شما فراموش ویژه دبستان که در آن شما کار بر روی جنبه های فنی. شما شروع به در حال اجرا در اطراف در محافل منحنی اجرا می شود و به همین ترتیب برای بالا میپرد. هنگامی که شما در واقعی رقابت های مرحله شما پرش تمرین و در این نقطه وجود ندارد و فاز به عنوان شما نمی دانید که هنگامی که وجود خواهد داشت یک رقابت و این که چگونه شما پایه آموزش های خود را خاموش.

پس از آن سخت است در نقاط خاصی برای من برای پیدا کردن انگیزه برای آموزش اما در همان زمان اگر بیمار متوقف آموزش در حال حاضر و سپس آن را تبدیل به سخت تر به آمده به عقب در شکل همین دلیل است که من هنوز هم آموزش. آن است که واقعا دشوار فاز. ما نیز نامشخص در مورد بازی های المپیک, حتی اگر آن را تایید کرد که این اتفاق خواهد افتاد در جولای 2021 اما من چشم مجموعه در آنچه در حال آمدن است تا در کنار آموزش و آماده می شود.

س) شما به عنوان ذکر شده, آن است که یک دوره عدم قطعیت اما با بازی های المپیک به تعویق افتاد چه هستند برنامه های خود را در توکیو صلاحیت?

بله به تعویق افتادن بر روی من تاثیر نداشت چون من واجد شرایط در این بازی و در زمان من خواهد بود یک سال و شاید بیشتر ، من باید زمان بیشتری را به آموزش زیر کمربند. من باید بیشتر آماده و ایده آل و من فکر می کنم من خواهد شد بسیار آماده تر از من در این سال بود.

من واقعا اعتماد به نفس در این سال اگر المپیک اتفاق افتاده بود من واقعا شروع به پریدن کرد و بالاتر اما پس از آن این coronavirus شیوع آورده و همه چیز متوقف شد. من امید نیست در مورد هر چیزی در این نقطه اما یک چیز را می دانم که من باید انعطاف پذیر باشد و به آموزش و آماده سازی خودم و نه به نگرانی در مورد نتیجه و اعتماد به نفس کافی است.

س) در چند هفته گذشته شده است وجود دارد بسیاری از ناآرامی ها در ایالات متحده آمریکا با سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و نژاد پرستی. به ما بگویید که برخی از چیزهایی که شما را دیده اند اتفاق می افتد در اطراف شما و چگونه است که در فضای فعلی در کانزاس?

پس از جورج فلوید حادثه بود که نوک کوه یخ است و بسیاری از ناآرامی. کل کشور ایران و سپس همه ایستاده بود تا در برابر نژاد پرستی و این شیوه که در حال رفتن برای مدت طولانی. وجود دارد برخی از اعتراضات نیز که قرار بود در اطراف منهتن کانزاس و شاید بزرگ نیست منظورم کسانی که اعتراض نمی شدند. دنور و جاهای دیگر تا به حال از تظاهرات خشونت آمیز اتوبوس بودند به آتش کشیدند. این بود که بد نیست در اینجا.

همچنین بخوانید: لوئیس همیلتون به راه اندازی کمیسیون برای افزایش تنوع

علت این است که واقعا بسیار مهم است که چرا کسانی که در تظاهرات واقعا اهمیت علت ما در حال صحبت کردن در مورد حقوق بشر در اینجا. من احساس می کنم این چیزها باید فقط تماس های گرفته شده به همه به دلیل آن است که حقوق اساسی بشر اما واقعیت این است که ما نیاز به صحبت در مورد این چیزها و در مورد جامعه ای که زندگی خود مهم است این است که فقط مسخره به دلیل دوره زندگی همه مسائل و اگر این چیزی است که ما آمده اند به بعد من واقعا نمی دانم چه پیشرفت ما در حال صحبت کردن در مورد در قرن 21 است.

س) به عنوان یک هندی زندگی در ایالات متحده آمریکا – آیا شما فکر می کنم نژادپرستی وجود دارد ؟ آیا شما شخصا تجربه برخی موارد از نژادی jibes نظرات و یا تعصب?

صادقانه عادلانه بود من هرگز در مواجهه با هر یک از این نظرات و یا jibes اما در همان زمان آن معنا نیست که ما نباید ایستادن برای شخص دیگری که با آن مواجه است تمام کسانی که همه چیز. برای من همواره مهم است به ایستادن برای دیگران که رفتن را از طریق چنین شکنجه.

من فکر می کنم این مسائل واقعی هستند و یا دیگری به مردم امر شده ایم نیست اعتراض و یا خواب در جاده ها و غذا خوردن نیست. آن است که مشروع جنبش و به عنوان یک هندی, من فکر می کنم ما فقط چشم پوشی از این واقعیت و احساس می کنم آن است که یک سیاه یا سفید چیز اما در همان زمان ما نمی دانند که نژادپرستی چهره های مختلف.

س) بسیاری از ستاره های ورزشی نیز آمده صحبت کردن در مورد نژاد پرستی در ورزش است. آیا شما احساس می کنید نیاز وجود دارد به بحث در مورد نژاد پرستی در ورزش محافل?

من فکر می کنم این مهم است, من نمی گویم یک ورزشکار باید بیرون می آیند و صحبت در مورد همه چیز است که آنها در مورد نمی دانم. یک ورزشکار خواسته است در مورد همه چیز را در جامعه و سیاست و علم است.

من فکر می کنم یک ورزشکار قطعا باید آمد تا و بحث در مسائل جدی و یکی از آنها تاثیر می گذارد که. قبل از اینکه یک ورزشکار آنها انسان عادی و به خصوص این است که در یک ماده حقوق مدنی است. اگر کسی تبعیض آمیز بر علیه شما بر اساس این واقعیت است که شما را باید در مورد آن صحبت کنید. حتی Lebron James در حال صحبت کردن در مورد آن به دلیل آن مؤثر است و او را شخصا پس از آن هیچ فرقی نمی کند که آیا او یک ورزشکار است یا نه.

چهره شناخته شده و ورزشکاران که قادر به ساخت تفاوت قطعا باید ایستادگی کردن به غیر از انجام تاییدیه. من Rani Rampal, Vinesh Phogat آنها موضع در برخی از مسائل که آنها فکر می کنم اشتباه است. من فکر می کنم بیشتر ورزشکاران مانند آنها باید بیرون می آیند و صحبت کردن در مورد این چیزها و کمک مثبت به جامعه است.

س) چگونه می تواند ما را تغییر ادراکات و طرز فکر مردم و آموزش مردم در این مورد ؟

من فکر می کنم چیزی که ما باید انجام دهند این است که جلوگیری از بی احترامی به شخص دیگر و شروع به باور که آنها سزاوار احترام. همانطور که ما احترام هر فرد ما در نهایت متوقف کردن نگرانی در مورد قومیت خود را. من فکر می کنم که می تواند نیروی محرکه ای است که می تواند همه چیز را تغییر دهید ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>