به عنوان دادگاه عالی رد آسام زن درخواست یک نگاه دقیقا همان چیزی است که نیاز به اثبات…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در اخیر سفارش Gauhati دادگاه عالی رد دادخواست از یک زن اعلام شده خارجی توسط یک دادگاه در آسام با بیان این که زمین درآمد پرداخت رسید دائمی شماره حساب (PAN) کارت بانکی و اسناد لازم نیست اثبات تابعیت.

دادگاه عدالت Manojit Bhuyan و عدالت Parthivjyoti Saikia همچنین رد این درخواست از Jabeda بگوم او به عنوان “موفق به اثبات ارتباط با پیش بینی پدر و مادر و بینی برادر”.

منظور برجسته چگونه تعیین تابعیت های مختلف در آسام – تنها کشوری که در آن ثبت ملی شهروندان (NRC) حاوی نام از شهروندان آماده شد در سال 1951 و به روز شده سال گذشته است.

در ماه اوت سال گذشته پس از پنج سال روند تحت نظارت دیوان عالی کشور به روز شده NRC از آسام که از مطالعه حذف نام از 19 لاخ متقاضیان (از 3.3 کرور که اعمال می شود) منتشر شد.

به روز شده NRC است و پیدایش آن در آسام توافق از سال 1985 به امضا رسید پس از شش سال اضطراب در برابر مهاجران غیر قانونی از بنگلادش که مجموعه مارس 24 سال 1971 به عنوان تاریخ برای تعیین تابعیت در دولت است.

این توافق نیز منجر به درج بخش 6A در قانون شهروندی, 1955 که تصریح شده است که سرخ پوستان و مهاجران غیر قانونی از بنگلادش که به آسام قبل از 25 مارس 1971 تلقی می شد به عنوان شهروندان است. همان تاریخ مورد استفاده قرار گرفت برای NRC updation روند.

برای اثبات تابعیت برای گنجاندن در NRC متقاضیان مجبور به ارائه هر یک از 14 اسناد و مدارک صادر شده قبل از مارس 24 سال 1971 بود که هر کدام با نام خود و یا نام جد خود را به اثبات اقامت در آسام تا به آن تاریخ است.

این اسناد بودند 1951 NRC انتخابات, رول تا مارس 24 سال 1971 زمین و اجاره سوابق تابعیت گواهی گواهی اقامت دائم پناهندگان گواهی ثبت نام گذرنامه, بیمه, سیاست های دولت در صدور مجوز و یا گواهی مدرک, استخدام بانک و یا اداره پست حساب شناسنامه آموزش و پرورش گواهی نامه و یا اسناد و مدارک و پرونده های دادگاه و یا فرآیندهای.

بیشتر دو مکمل اسناد – گواهینامه های صادر شده توسط افسر دایره یا گرم panchayat وزیر به زن متاهل مهاجرت پس از ازدواج (قبل و یا بعد از مارس 24, 1971) و جیره کارت صادر شده قبل از مارس 24, 1971 – می تواند اضافه شده توسط متقاضیان. اما این دو اسناد پذیرفته می شود تنها در صورتی به متقاضیان تا به حال یکی از 14 اسناد و مدارک ذکر شده در بالا.

برای آن دسته از متقاضیانی که اسامی آنان در 14 اسناد و مدارک آنها را به ارسال هشت اسناد و مدارک مختلف برای ایجاد ارتباط با جد (پدر, مادر, پدر بزرگ مادر بزرگ و غیره.) که نام گرفتند و در هر یک از 14 اسناد قبل از مارس 24, 1971.

این اسناد گواهی تولد زمین سوابق آزمون گواهی بانک و بیمه پلیس یا اداره پست سوابق گواهی صادر شده توسط افسر دایره یا گرم panchayat وزیر (در مورد ازدواج) نام در انتخابات رول جیره کارت و یا هر گونه دیگر از نظر قانونی قابل قبول سند است.

آن دسته از متقاضیانی که موفق به ارائه این اسناد بودند از مطالعه حذف از NRC لیست. اما عدم ورود نمی کند و آنها را غیر شهروندان است. این متقاضیان باید ارائه جذاب خود را در موارد خارجی’ دادگاه, دادگاه عالی و دادگاه عالی به اثبات تابعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>