به عنوان دهلی خشونت ادامه Kejriwal, دعا برای صلح در Rajghat

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی وزیر Arvind Kejriwal در جمعه دعا در مهاتما گاندی یادبود Rajghat و خواهان صلح و خشونت-آمار مناطق شمال شرقی دهلی نو که در آن حداقل هفت نفر کشته شده اند.

خشونت بیش از تابعیت متمم قانون چرخید و خارج از کنترل در شرق دهلی نو روز دوشنبه پس از ضد و نرم افزار-کا معترضان را به آتش کشیدند خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر.

تنش در نقاط شهر بالا باقی مانده است روز سه شنبه با مدارس باقی مانده بسته در برخی از مناطق در میان درگیری. حداقل پنج ایستگاه های مترو در این شهر بسته شد.

Arvind Kejriwal, معاون وزیر Manish Sisodia و دیگر رهبران حاکم Aam Aadmi Party (AAP) نیز حضور داشتند با او در Rajghat.

“کل کشور نگران است در مورد خشونت قرار گرفت که در دهلی نو در دو روز گذشته. شده است وجود دارد از دست دادن زندگی و خواص. اگر خشونت را افزایش می دهد, آن را تحت تاثیر قرار همه” Arvind Kejriwal گفت: با توجه به خبرگزاری PTI.

“همه ما در اینجا به ارائه نماز ما به گاندی جی بود که پیرو عدم خشونت” او گفت:.

او می رود به دیدار با خانواده سر پاسبان راتان لعل در Burari که در خشونت های روز دوشنبه. Kejriwal همچنین پاسخگویی به افراد آسيبديده در گورو Teg بهادر بیمارستان و حداکثر بیمارستان.

دهلی وزیر ملاقات کرد اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه پیش از آن در روز و در یک جلسه Bharatiya Janata Party رهبر ریاست به بررسی وضعیت در سرمایه های ملی.

پس از جلسه Kejriwal گفت: همه احزاب باید تاکید کرد در بازگرداندن صلح در سرمایه های ملی.

“جلسه با وزیر Amit Shah مثبت بود و تصمیم گرفته شد که همه احزاب را برای بازگرداندن صلح” گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران پس از جلسه.

“پلیس در حال انجام کمی خود را و HM مطمئن است که هر چه نیروی مورد نیاز ارائه خواهد شد,” Kejriwal گفت.

دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal, کمیسر پلیس دهلی Amulya Patnaik, کنگره رهبر Subhash چوپرا, BJP را Manoj Tiwari و Ramvir Bidhuri در جلسه حضور داشتند.

Kejriwal قبلا برگزار شد جلسه اضطراری حزب خود را قانونگذاران و مسئولین از مناطق آسیب دیده و درخواست معترضان برای حفظ صلح است.

“من به تمام درخواست تجدید نظر Delhiites برای حفظ صلح است. ما نگران خشونت در شمال شرق دهلی نو است. چند پلیس و غیرنظامیان زخمی شدند و برخی جان خود را از دست. چندین خانه شد و آتش ها و مغازه ها آسیب دیده بودند. آن است که بسیار مایه تاسف است,” او گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی پس از این نشست است.

پلیس بنا موانع در جاده ها در خشونت-مناطق ضربه و ضد شورش نیروی انتظامی نیز مستقر شده اند.

آنها همچنین تحمیل prohibitory سفارشات در بخش 144 از آیین دادرسی کیفری (CrPC) در کل شمال شرق دهلی تا مارس 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>